Meryl Mägi

RUST x BLUE


Cardigan - Lindex, Gladiators - Zara, Dress - New Look (oldie)


Rust (or orange) and blue is probably a match made in heaven..Opposites do match in the best way! Loving this wool cardigan from Lindex, it's so warm and fuzzy and makes me feel like snuggling it all the time. It's funny how I noticed a b&w and grey pattern mostly in my blog and thought I can never be good enough with matching different colours, but here I am now haha, matching like a pro and thinking I should use more b&w again.
Anyway I just arrived from my babe's highly important match against Nómme Kalju and they won yay! And I also won since today the vip room had tons of delicious snacks besides usual cakes starting from crispy crab sticks and finishing with cresmy muffins. Of course I ate before the game and during half-time too. Great end to my game-watching days this year (probably, maybe). Now off to cinema AGAIN, don't forget to post questions under my last post!

_______________


Sinine ja roostekarva oranz on absoluutne ülim kooslus! Vastandid tõesti tõmbuvad ja kõvasti. See villane kardigan Lindexist on niii soe ja mõnus, et tahaks selle sees koguaeg
kaisutada. Naljakas, kuidas veidi aega tagasi avastasin ma must-valge ja halli ülekülluse blogis ja arvasin, et ma ei suuda nagunii iial ilusti värve sobitama hakata, aga siin ma olen, sobitan nagu vana spetsialist juba ja kaalun jällegi rohkem must-valge kombo kasutamist.
Igatahes, tulin just Joonase ülioluliseöt jalkamängult Nõmme Kalju vastu ja nad võitsid, jee! Ja minagi võitsin, kuna täna oli vip ruum täis igasugu erinevaid snäkke lisaks tavapärastele kringlitele, alustades paneeritud krabidest ja lópetades kreemiste muffinitega. Muidugi sõin ma nii enne mängu kui ka poolajal. Seega viimane mäng, mida Arenal see aasta vaatan (võib-olla) lõppes mu jaoks hästi. Nüüd aga JÄLLE kinno minek. Ärge unustage viimase postituse alla mulle küsimusi
poetada!

Q & A

Hey all! Figured I should do a question and answer post for the very first time! I think the timing is perfect since I'm going back to Sweden right away and that means back to only english on my blog. So ask away whatever you wish to know in the comment section and after I recieve enough questions, I will make an answer post! Will be so glad if you would have any questions, simple or hard, long or short!

Talk to you soon! <3

______________


Hei teie kõik! Mõtlesin, et praegu oleks just kõige õigem aeg teha küsimuste-vastuste postitus, kuna reisin kohe-kohe tagasi Rootsi ja lähen tagasi ainult inglise keele peale. Nii et küsige kõike kõike, misiganes mõttes ja jätke kõik küsimused kommentaaridesse! Kui on piisavalt palju küsimusi kogunenud, teen vastuste postituse kohe järele. Mul olekd väga hea meel, kui midagigi on küsida, lihtsat või keerulist, lühikest või pikka.

Räägib peagi! <3

GIRL IN WHITE
Dress - Mango, Shoes - Nelly

Photos: Paul Meiesaar


Wohooo more photos from Paul arrived! These were one of my favs so that's why there's so many. Love this Greek style dress from
Mango and the wedge heels from
Nelly are to die for because they are so pretty pretty while they are sooo sooo comfortable! Could walk day and night in those and yes I have done it during Summer anyway haha. Now I am in Tallinn for a few days, having fun with my dearest while I can. Booked the ticket back to Sweden today, leaving on Saturday.

______________


Juhhheii saabus veel pilte Paulilt! Need olid ühed mu lemmikuimad sellepärawt ka nii pikk postitus. Nii nii meeldib see Kreeka stiilis Mango kleit ja need kingad on otse taevast kukkund, kuna nad on sama mugavad kui nad on ilusad. Võiks käia nendega päevad ja ööd ja tegelikult seda ma olengi teinud terve see suvi haha. Hetkel viibin Tallinnas mõne päeva, et veeta lemmikuga toredalt aega kuniks veel saan. Broneerisin täna pileti tagasi Rootsi, laupäeval on minek.

SORRY NO PICTURES

Shirt - SH, Skirt (actually a dress tied around waist) - H&M, Sneakers - Bull Boxer


I was out with my girls some evenings back and went a little crazy with my outfit. Suddenly felt like matching my neon orange stuff from closet and tied a dress around my waist since I had no grey skirt around. Never worn something like that but somehow I liked it. We decided to take some photos together just for memories and some guys lent their bikes to us hahah.! I'm pretty exhausted now since we were at the beach with Paul and tons of beach dresses he had to shoot so i've been modelling for hours today in the water, on a Jeep, on the sand etc etc. Of course it was really fun to stand on the back of the safari-looking Jeep, driving around bumpy beach and getting stuck in old seaweed. Felt like a roller coaster. The dresses were flowy and pretty so I hope I got something for the blog also. Now I can't wait to drive to Tallinn on Thursday since I will see my J again and there's a very very VERY exciting football match coming up on Saturday and some fun events for us two also. Talk to you soon! <3

__________________


Mõned õhtud tagasi käisin väljas oma neiudega ja läksin veits hulluks outfitiga. Otsustasin suvalt panna kokku kogu oma neoonoranzi kapist ja kuna mul polnud halli seelikut käepärast, siis sidusin pika halli kleidi seelikuks ümber piha. Pole iial midagi sellist kandnud aga kuidagi meeldis. Tegime hulga pilte lihtsalt mälestuseks ja mingid kutid laenasid selleks ka oma rattaid hahah. Ma olen päris väsinud nüüd, kuna ma olin siiamaani Lemme rannas Pauli ja hunniku rannakleitidega, mida ta pidi pildistama ja mille jaoks olin tunnnddeee modell vees, Jeep'il, liival jne jne. Väga lahe oli sõita mööda hüplikut randa seistes Jeep'i tagaosal ja jääda kinni vetikakogumikesse sellega. Täpselt nagu tivoli, nii rahul tänasega. Kleidid olid ilusad lehvivad, loodan et sain ka blogisse midagi. Nüüd ei jõua ära oodata veel neljapäeva, et näha Joonast jälle ja laupäeval on väga väga väga põnev jalkamäng ka eesootamas Arenal, pluss muidugi meie kahe plaanid veel enne mu äraminekut. Räägib peagi! <3

GLADIATOR HEELSPhotos: Paul Meiesaar


Gladiator Heels - River Island, Shorts - Levi's, Sunglasses - MQ, Top (actually a dress stuffed in) - SeppäläSo photos from late June finally arrived. This outfit is a bit badass looking haha with my totally awesome gladiator heels from River Island that I wore at the blogging awards. Really hope you like the look, so much different than my usual looks.

________________


Jaa pildid hilisjuunist saabusid lõpuks. See outfit on väheke badass'im hahah. Jalas on mu superägedad gladiaatorkontsad River Islandilt, mida kandsin blogiauhindate jagamisel ka. Loodan väga, et pildid meeldivad, näeb palju teistsugusem välja kui mu tavalised look'id blogis.

LUNCH/CAKE BREAK WITH MY BEST


Sorry for the rather low quality phone photos!Cake break/lunch today with my babe at Aida Café. We spent such a nice weekend together relaxing on the lake, taking evening walks in the castle ruins and enjoying hot summer weather. Never a dull moment with him.

____________


Koogipaus/lõuna täna Aida kohvikus oma lemmikuga. Meil oli nii tore nädalavahetus koos lesides järvel kaatril, jalutades lossivaremetes õhtuti ja nautides palavaid suvepäevi. Mitte kunagi pole igav kui midagi koos ette võtame.

NEW IN - PRADA
My new fav babies! Prada Suede Jeweled Gladiator Sandals.


Any better way to end this Summer and prepare for the next than new pair of Prada sandals?? Oh my god they are such perfection! So sad my camera nor editing could catch the real depth of blue on these shoes..it's like looking into deep shimmering ocean. Can't wait to take these beauties out for last spins this Summer. Will probably never stop staring at them haha!

__________________


Kas on paremat suvelõppu ja uueks valmistumist, kui uued Prada sandaalid?? Nad on niiiii ideaalsed! Nii kahju, et mu kaamera ega töötlus ei suutnud jäädvustada nende siniste kivikeste tõelist sügavat värvi. Selline tunne nagu vaataks sügavasse sillerdavasse ookeani, ilma naljata. Ei jõua ära oodata, et veeta viimased suvepäevad nendega..ilmselt ei lõpeta kordagi nende jõllitamist haha!

HUGE OUTFIT THROWBACK 2014-2015

Outfits from c.a May 2014 until July 2015.

Phewww, how many there actually are eventhough I had such a rough start with my blog. It was so hard to choose from them all because I think all of those have an important part for me growing as a blogger. Some of those are made with Iphone 5s, some with a really tiny digital camera and some are taken by Paul with professional technology and some with my new Canon. Such a great thing to look back at "different me's". Hair is so different, style is so different, everything differs. I know myself how annoying it is to go through pages and pages of posts to see more outfits and more posts so I thought it would be a nice gesture to all of my new readers to give a throwback of how I was a year back and how I am now and what I have worn. Some are left out but oh well. If you wish me to send a link to some certain post you might like, write into the comment section and I'll look it out for you! Aaaand all of the outfits are mixed HARD so try to guess which were the first ones taken. I have to thank my boyfriend Joonas the most for helping me throught pointless times with blog and through exciting times. I didn't add the very very new outfits though as you can just scroll down a bit for those. Lots of love! <3

________________________


Huhhh, kui palju outfite on tegelikult umbes aastaga kogenenud blogisse, kuigi mul oli väga raske alustada ja käima saada seda kogu värki. Raske oli ka valida siia kindlaid outfite kuna igal kui viimasel neist on tegelikult mu jaoks tähendus, kuna need näitavad kuidas ma olen blogijana kasvanud ja milline ma olin toona ja nüüd. Mõned neist on tehtud Iphone 5s'ga, osad väikse seebikarbiga, osad on Pauli poolt professionaalsemal tasemel ja osad mu uue Canoniga. Nii lahe on vaadata tagasi "erinevatele mina'dele" läbi aasta. Juuksed on teistsugused, stiil on erinev, kõik on nii erinev. Ma tean ise ka kui tüütu on leida uus blogi ja siis kerida ja kerida lehti läbi, et näha vanemaid outfite ja postitusi, seega teen oma uutele lugejatele teene näidates peaaegu kõik viimase aasta outfite selles postituses, milline ma olin varem ja nüüd. Mõned jäid küll välja aga nojah..kui soovite näha mõne outfiti postitust pikemalt, siis kirjutage mulle kommentaaridesse ja ma otsin teile postituse lingi välja. Jaaaa kõik outfitid on VÄGAGI laiali segatud seega proovige ära mõistatada, millised on kõige algsemad. Enim pean tänama oma poiss-sõpra Joonast, kes aitas mind oma blogiga läbi mõttetute aegade ja läbi põnevamate aegade. Ma ei lisanud siia küll kõige kõige uuemaid outfite kuna need on lihtsalt allakerimise vaev. Musidpaid! <3

TOUCH OF BRIGHT COLOURS
Jacket & Skirt - Zara, T-Shirt - Ginatricot, Bag - from a small shop in Viljandi

Photos taken by Kätriin.


I've been spending last 2 days with Kätriin doing numerous cool photoshoots with the help from Paul. The ones above we took just ourselves in a beautiful park in Viljandi. To be honest I was pretty stuck when K wanted to go photoshooting so I went for a really simple look with a drop of bright colours and really cool shoes. I think the combination came out pretty well after all. I've been cleaning and having guests non-stop and tomorrow J is finally coming to visit me, best part about home is that I aaalllways have something to do and someone to hang out with. Love all the people who stick by my side even when I'm away for a long time! Stay tuned for our fashionable photos with Paul and Kätriin!

___________________


Viimased paar päeva veetsin Kätriiniga ja igasuguseid lahedaid pildistamisi tehes. Üleval olevad tegime ilma Pauli abita lihtsalt üksteisest, ilusad Valuoja orus Viljandis. Ausaltöeldes oli mul pea täiesti kinni kui Kätriin tahtis pildistama minna seega viskasin kokku väga lihtsa outfiti aga lisasin juurde veidi erksaid värve ja efektsed kingad. Tundub, et lõpuks tuli päris hea
kooslus välja. Viimaselajal olen lõpmatult koristanud ja külalisi vastu vótnud ja homme tuleb Joonas ka viimaks külla mulle. Kodus olemisenjuures on parim asi see, et alaaati on midagi teha ja kellegagi asju koos teha. Ma olen nii uhke, et mul on sõbrad/sõbrannad, kes on jätkuvalt lähedased isegi kui olen eemal mitmeid kuid! Igatahes, püsige blogis, et näha, mis meil Kätriiniga ja Pauliga koostöös valmis!

HEART IS BEATING LIKE A JUNGLE DRUM


Blouse - from Lindex A/W 2015 collection (in stores soon), Gladiator Sandals - Zara, Leather Shorts - H&M


This rusty blouse from Lindex is everything. By far one of the best pieces this Fall and it looks like it was made for my new gladiator sandals. Love the spilts both on the sides and back and it feels soo good to wear this flowy beautiful thing. Thanks you girls for taking my Jungle Jane photos
haha! Alright long story short, Ibhave lots to do before I drive to Pärnu for a football game. Bye byee! ♥

_________________

See roostekarva pluus Lindexist on absoluutne lemmik sel sügisel ja see näeb välja nagu see oleks täpselt mu uute gladiaadorsandaalide juurde mõeldud. Lõhikud nii külgedel kui taga on niiii ägedad ja pluus ise on nii mõnus õhuline seljas, rääkimata sellest kui ilus see on. Aitäh neiud, et mulle mu Dzubgli Jane pildid ära tegite hahah! Okei lühike jutt, täna palju teha enne kui Pärnusse mängule sõidan. Tsautsau ♥

T-SHIRT CRAVINGS
1. - HERE
2. - HERE
3. - HERE


Three perfect logo T-shirts for the upcoming Fall and school time. Wear them with coats, leather jackets, skirts..whatever crosses your mind, because these basically go with everything. A definite MUST HAVE in your wardrobe.

___________


Kolm ideaalset logoga t-särki sügiseks ning kooliajaks. Kanna sellist nii mantli, nahktagi, seeliku..põhimõtteliselt millega iganes, mis pähe tuleb, sest sellised särgid sobivad ju millega iganes. Üks selline lihtsalt PEAB OLEMA kapis. 

GREY DAY


Jacket - Zara, Crop Top - BikBok, Sneakers - Converse


These are actually photos taken a while back which I didn't like at first, but now I decided to upload them. Not satisfied with the photos but I really love this a little bit army like look as in the combination of leather jacket and khaki coloured pants. Simple and casual.

_____________

Need pikdid on tegelikult päris mõnda aega tagasi tehtud ja need ei meeldinud mulle üldse tookord, aga nüüd otsustasin ikkagi ülesvisata. Pildid jätkuvalt ei meeldi nii palju, aga see nahktagi ja khaki-värvi pükste kombinatsioon on ikkagi nii meelt mööda, et ei saa üleslaadimata jätta. Lihtne ja igapäevane.

RAINY DAY AT THE FESTIVALBoots - Fornarina, Fringe Bag - H&M, Lace Top - oldie


Weekend Festival outfit on day two. It was quite rainy and even cold at first so I decided to wear my fav summer boots from Fornarina. Buuuut it ended up being pretty hot inside the crowd so I had a lace crop top and high-waist shorts under the long top.

_____________

Weekend Festivali outfit number kaks. Algul sadad päris palju ja oli päris külm seega otsustasin kanda oma lemmik suvesaapaid Fornarinalt. Aga rahva sees oli siiski väga väga palav nii et hea, et mul oli selle pika heegeldatud topi all pitsist crop top ja kõrge pihaga lühkarid.

WEEKEND FESTIVAL OUTFIT&nbsp;
Shorts - Levi's, Sneakers - Converse, Bandana - Glitter, Sunglasses - MQ, Fringe Bag - H&M, Top (actually a dress) - Seppälä


I'm gonna be short here because I want to make a talk-post about Weekend Festival later. The first day I wore something a lot different I normally do because festivals are the times for experimenting whatever you feel like wearing. You have no idea how I wished I would've just worn bikini because it was HOT HOT the first day. Anyways, thank you Sandra
for the quick photos and you guys have a great Monday!

_________________


Hoian siin jutu lühikese kuna kavatsen teha pikema postituse Weekend Festivalist eraldi. Esimesel päeval kandsin midagi teistsugust, kui normaalselt kuna millal veel katsetada erinevaid asju kui mitte festivalidel? Tegelt soovisin ma väga, et oleks kandnud lihtsat paari bikiine kuna esimene päev oli niiiiiiii palaaaav.. igatahes aitäh sulle Sandra, et mulle kiired pildid tegid ja ilusat esmaspäeva kõigile!

BOHO-LOOK
Dress - GinaTricot, Fringe Bag - H&M, Gladiator Sandals - Zara


So today you will get a comfy boho look with an off-shoulder soft dress and gladiator sandals. Now my blog will continue on showing outfits both with those amazing rusty gladiator sandals I found from Zara and in boho-style. Why boho? Because this weekend the Weekend Festival will start on Pärnu beach and it's gonna be HUGE. And of course I will be adding two or so festival looks after the
festival. So I'm gonna be there enjoying every bit of it with my girls, away from online stuff (except Instagram probably). I also have a few cool things to show you from the upcoming Lindex A/W 2015 collection that will ne releasedbthis August so stay tuned lovelies, they're so coool!

__________________

Tänane outfit on mul teile boho-stiilis koos off-shoulder pehme kleidi ja gladiaator sandaalidega. Mu blogi hakkab kubisema outfit'idest nende imeilusate roostekarva gladiaator sandaalidega (Zara) ning boho-stiilist. Miks boho? Sest ser nädalavahetus on lõpuks Weekend Festival Pärnu rannas ning ma näitan kahte või enamat festivali-looki ka sealt. See festival tuleb võimas seega ma viibin netist (v.a Instagram ilmselt) eemal ja naudin seda aega sõbrannadega. Lisaks sellele olen ma käpad külge saanud mónele Lindexi 2015 aasta sügiskollektsiooni esemele seega näitan ka neid peagi blogis. Kollektsioon tuleb müügile juba augustilõpu paiku seega hoidke mu blogil silma peal! Need on jube vahvad!