Meryl Mägi

ANSWERS
As you know I had a Q&A for a short time on blog, so I'll just go straight to answering!1. What do you study in Sweden?

- I study in a bachelor's programme in Lund University called Development Studies and I am majoring in Sociology.

2. Do you work in parallel with school?

- Yes, if I am invited to work through an employment agency.

3. Do you speak Swedish?

- Yes I do, well even, but I find the northern accent so much more understandable than the southern one (probably too much danish influence)

4. Are you planning to tie your future with Estonia or Sweden?

- Right now I feel like living in Sweden, because I just like everything about Sweden more and I mean everything. But whether it's gonna be Sweden or another country similar to it, I still want it to be near my home country so I can visit as often as I can. I just see more possibilities for young people like me outside Estonia.

5. What are the biggest differences between Estonians and Swedes?

- Since I've been living here over 2 years now I guess I can be 100% sure by now that Swedes are way more happy people than Est people. Although Swedes like to stick to their own group (especially in uni), you never get any resistance or negativity. I have never experienced bad mood from the people in the service sector and I feel like I am appreciated here and no one tells me anything bad ever or gives a giggle towards me. Unlike in Estonia where I can experience bad mood, insults, jealousy, laughing and negativity all during one week of visiting. Guess Swedes just accept people more and love diversity. But what is way more betyer in Estonia is that everything works fast. In Sweden the paperwork and applications can be pushed to the very last minute. It's probably because Swedes love to take their time and have a fika instead haha. In fashion I would say Swedes love minimalism and stylish yet comfy clothing while Estonians over top everything with bling and have lots of Russian influence to their style.

6. Where do you get inspiration for your outfits?

- Number one source would be the Swedish top fashion bloggers (IM NEXT, Janni Deler, Kenza, Angelica Blick, eyc.) and rarely it's Pintetest and Instagram. Mostly I just recieve/buy aomething and I make an outfit with that piece of clothing. I just dress myself how I like and make up my outfits myself, but I have to admit that I get strongly influenced by the previously mentioned sources when in clothing stores.

7. How tall are you and Liisa Leetma? Have you been considering modelling/beauty pageants? You would both fit by your looks.

- I don't know about Liisa, but I think we're about the same height. I am 1,67. Thank you, but I think we've both done more or less modelling for some stuff, but neither has considered taking it up seriously, probably. Again I can't talk for Liisa, but I would definitely take an opportunity if handed to me. I would take it with my two hands high up haha!

8. Do you have your natural hair colour?

- On the roots yes, but since I have this soft ombre look, I have dyed my ends lighter.

9. 5 make-up products you can't live without.

  - I'm gonna write 7 because all of them are equally important to me.
    1. Dior Light Boosting Primer, because itmakes my face glow.
    2. Yves Saint Laurent La Touche Eclat, because it keeps my skin healthy and pretty and it just looks so so pretty.
    3. Chanel rose blush because it has the sweetest rosy shade.
    4. Lancome Hypnose mascara, because it is makes your lashes divine. Also it's a favourite of Kim K, just a note.
    5. Clarins Lip Perfector, because every woman who has tried it would put it on that same list.
    6. Maybelline Nudes palette, because it has all the nude shades I love all on one palette.
    7. Isadora Bronzing Powder, because it is the most beautiful looking sun powder in the world and lasts for decades!

10. Who is your hairdresser in Viljandi?

- I have 2 favourites. One is Kärt from Leola and the other is Natasha from Diva. I can give you the numbers, but be prepared for some long queues!

11. Everyday eating habits.

- No habits, no schedules, no ceratin meals, no nothing. As I wrote in a previous post about my body (HERE), I am not a healthy eater (not proud of it though). I eat a lot of junk food, cakes etc. and I have 2-3 meals during the day like every other person. Eventhough I eat whatever, I feel great, I work out and I never gain weight anyway nom atter what I eat and when. Read more from the body-post!So these were the questions this first time. If you came up with some more questions after the answers or have some brand new questions for me, I will be happy to answer anytime and anything! Next Q&A will probably be in the form of a videooo. As I said previously, the Q&A is gonna be the last post I will write in two languages, since Summer in Estonia is over, I am back in Sweden and the blog will go back to only English. Thank you everyone for all the questions! <3


_________________________________________________________________


Korraldasin blogis lühikest aega küsimuste-vastuste ringi, seega asun kohe kähku vastamise juurde! :)1. Mida õpid ülikoolis?

- Õpin Lundi ülikoolis bakalaureust nimega Development Studies (ei oska otse eesti keelde tõlkida, aga inimareng/arenguõpe). Haruks valisin sotsioloogia. Baka koosnebki neljast harust, milleks on sotsioloogia, inimgeograafia, poliitika ning majandusajalugu. 

2. Kas käid kooli kõrvalt tööl?

- Vahest, kui töölevärbamisagentuur kuhugi saadab.

3. Kas rootsi keel on suus?

- Päris ilusti, aga kahjus on põhjapoolne aksent mulle palju arusaadavam kui siinne lõunapoolne (ilmselt on asi tugevas taani keele mõjutuses).

4. Kas plaanid siduda oma tuleviku Eesti või Rootsiga?

- Praegu tundub, et tahaksin pigem elada Rootsis, kuna siin on absoluutselt kõik mulle meelejärele. Aga ükskõik, kas elan kunagi Rootsis või mõnes muus sarnases riigis, tahan ma, et see oleks võimalikult lähedal Eestile, et saaksin tihti kodumaad ikkagi külastada. Lihtsalt tunnen, et minul ning noortel on suuremad võimalused välismaal hetkeseisuga. 

5. Mis on suurimad erinevused rootslaste ja eestlaste vahel?

- Kuna ma olen Rootsis elanud juba üle 2 aasta, olen ma päris kindel, et roostlased on kõvasti rõõmsamad inimesed kui eestlased. Kuigi rootslastele meeldib rohkem hoida omaette gruppi (eriti ülikoolis), ei tunne ma end kunagi väljajäetuna ega saa negatiivset tagasisidet. Ma ei ole kunagi kogenud paha tuju inimestelt teenindussektoris ja ma tunnen nagu ma olen siin hinnatud, ükskõik kust ma pärit olen või kes ma olen, ning iial pole keegi mind kommenteerinud ega itsitanud veidralt. Erinevalt Eestist, kus ühe külastusnädala jooksul võib kogeda nii teenindajate paha tuju, kadedust, halbu kommentaare, veidrat itsitamist ning negatiivsust korraga. Arvan, et rootslased lihtsalt aktsepteerivad inimesi ja erinevusi rohkem. Mis on Eestis aga kõvasti parem on see, et kõik toimib ja toimub kiirelt ning inimesed on töökad. Rootsis lükatakse tihti paberimäärimine, asjaajamised ning kandideerimised täiesti viimasele minutile. Ilmselt seetõttu, et rootslastele meeldib võtta aeg maha ja parem fika'le minna haha! Mis puudutab moodi, siis rootslased eelistavad minimalismi ja mugavust, aga eestlased lisaksid pigem rohkem kivikesi ja detaile ning on tugevalt mõjutatud slaavi stiili poolt.

6. Kust saad inpiratsiooni oma outfit'ideks?

- Number üks inspiratsiooniallikaks on Rootsi tipp moeblogijad (Kenza, Janni Deler, IM NEXT, Angelica Blick jne.) ning vahest harva ka Instagram ja Pinterest. Enamasti saadetakse mulle/ostan mingi teatud eseme ning panen sellest lähtuvalt riietuse kokku. Riietun nagu mulle endale meeldib ning panen ise kokku oma riietuse, kopeerida mulle ei meeldi, aga pean tunnistama, et olen ostude sooritamisel väga tugevalt mõjutatud eelmainitud blogijatest.

7. Kui pikad olete sina ja Liisa Leetma? Kas olete mõelnud modellinduse/missinduse peale? Mõlemad sobiksite välimuse poolest hästi.

- Ma ei oska Liisa kohta täpselt öelda, aga me oleme umbes sama pikad. Mina olen 1,67. Aitäh sulle, aga eks me mõlemad ole suuremal-vähemal määral mingit modellivärki juba teinud ka. Muidugi tõsisemalt pole me vist kumbki plaaninud seda. Liisa eest ma ei saa taas rääkida, aga kui mulle pakutaks võimalust võtaks selle kaks kätt kõrgel vastu muidugi!

8. Kas sul on su naturaalne juuksevärv?

- Juurtel on vana hea eestlaslik naturaalne kartulikoor küll, aga kuna mul on selline pehmem ombre, siis otsad on heledamaks blondeeritud.

9. 5 meigitoodet, milleta sa hakkama ei saa.

- Kirjutan siia 7, kuna need kõik on täpselt võrdse tähtsusega mu meigikotis. 
1. Dior Light Boosting Primer, kuna see paneb mu näo särama.
2. Yves Saint Laurent La Touche Eclat, sest see hoiab mu naha terve ja ilusana ning on lihtsalt väga väga kena jumestuskreem.
3. Chanel'i põsepuna, kuna see on väga armsa õrna roosa varjundiga.
4. Lancome Hypnose ripsmedušš, kuna see teeb ripsmed pikaks ja ilusaks. Mainin kähku, et see on ka Kim Kardashiani lemmik, lihtsalt infoks. 
5. Clarins Lip Perfector - selle paneks ilmselt iga viimnegi naisisik siia, kes seda korrakski proovinud.
6. Maybelline'i Nudes palett, sest sellel on kõik minu lemmik varjundid üheskoos.
7. Isadora Bronzing Powder, mis on kõige ilusama tooniga päikesepuuder kogu maailmas ja seda jätkub vähemalt kaheks aastaks, ausalt ka. 

10. Kes on su juuksur Viljandis?

- Mul on kaks lemmikut. Üks on Kärt Leola majast ja teine on Natasha Diva ilusalongist. Küsi huvi korral numbreid, aga ole valmis pikkadeks järjekordadeks!

11. Igapäevane toitumiskava.

- Ei mingit kava ei mingeid harjumusi, ei mingeid söögieelistusi. Kirjutasin sellel teemal juba varasemas postituses MY BODY (SIIN), et ma olen tegelikult üsna ebatervislik. Ma söön palju rämpstoitu, kooke, saiakesi jne. ning sealjuures on mul 2-3 söögikorda päevas nagu igal normaalsel inimesel, milleks on muidugi tervislikum toit (enamasti). Isegi kui ma söön ebatervsilikku snäkki, tunnen ma end hästi, teen ilusti trenni ning ma nagunii ei võta kilogi juurde ükskõik mida ma söön ja millal ma seda söön. Loe rohkem eelnevast postitusest!Sellised olid siis küsimused ja vastused. Järgmise postituse teen ilmselt video vormis, sest nii on lihtsalt kergem. Kui tekkis seoses vastustega küsimusi või päris uusi küsimusi, siis mul on väga hea meel vastata kõigele ükskõik millal iganes! Nagu varem sai mainitud, siis selle postitusega lõpeb mu kahekeelne blogi. Suvi Eestis sai läbi, olen tagasi Rootsis ing on aeg tagasi minna ainult inglise keelseks. Aitäh kõikidele, kes küsimused esitasid!! <3

KHAKI
Dress - River Island, Heels - Nelly, Handbag - H&M, Accessories - some from Nelly, some from H&M


Photos, as usually, by my very best Joonas, with whom I just said goodbyes with (going back to Sweden for school months) so I am pretty sad right now about leaving and ain't gonna write long.


Found this dress while shopping in Tallinn the last time I was here and as khaki is one of the key colours this Fall, I grabbed it fast. And as you can see it brings out the best of my body and has this perfect lenght for every occasion and weather AND it's a half-turtleneck. Found everything I need in one dress and the pictures came out lovely thanks to this little colourful street in
Viljandi, thanks to this sunset and thanks to my boyfriend. Sent him off to a football match and I'm gonna head on the ship to Stockholm in two hours. Tomorrow I will drive 700km alone so wish me all the strenght and patience you can!


__________________Leidsin selle kleidi shopates Tallinnas viimati ja kuna khaki on selle sügise üks võtmevärve, krabasin ma selle kleidi kohe ja kähku. Nagu näha toob see välja mu keha juures parima ning see on täpselt õige pikkusega, et minna kuhuiganes mis ilmaga tahes JA see on pool-kõrgekaelusega. Leidsin kõik mis mulle meeldib ühes kleidis ning pildid tulid ka armsad välja tänu sellele armsale värvilisele tänavale Viljandis, tänu sellele päikeseloojangu valgusele ja tänu Joonasele. Saatsin ta just jalkamängule ära ning suundun ise laevale suunaga Stockholmi poole. Homme pean sõitma üksi 700km niiet soovige mulle kogu edu ja jõudu, mis saate!

#NELLYHOLIC


Photos: Paul Meiesaar

Dress & bracelet & all the heels - Nelly


Nelly.com launched its Fall campaign and I was lucky enough to be chosen as one of many Instagram ambassadors to show off some pieces from the collection with the hashtag Nellyholic. Sooo here are the two photos Paul helped me out with (and a funny behind the scenes one haha). I'm wearing a turtle-neck dress from the Fall collection and heels and boots from Summer collection. The heel-boots on one photo are from Leighton Meester's Nelly collection.Since it's a competition, I had to stand out so I hope I did well! Aaand thank you Nelly for the dress and the accessories to it!

Link to the competition HERE!

Link to the Fall collection HERE!

Link to the turtle-neck dress HERE!

_______________

Nelly.com alustas oma sügiskampaaniat ning ma olin üks paljudest õnnelikest, kes valiti Instagramis saadikuks esitlemaks ühte nende sügiskollektsiooni eset, kasutades hashtag'i Nellyholic. Siin on siis kaks varianti, millega Paul mind aitas (ning üks totu behind the scenes pilt). Seljas on mul kõrge kaelusega Nelly kleit nende sügiskollektsioonist ja jalas on Nelly saapad ja kingad nende suvekollektsioonist. KOntsaga saapad pildil lisaks on Leighton Meester'i Nelly kollektsioonist. Kuna see on võistlus, siis pidin vägagi silma paisa . Loodan, et kukkus hästi välja! Jaa aitäh Nelly kleidi ja ehete eest!


Võistluse link SIIN!

Nelly sügiskollektsioon SIIN!

Hall kõrge kaelusega kleit SIIN!

SHADES OF BLUE
Dress - Nelly, Cap - New Era/Capstore, Sneakers - Converse, Handbag - Calvin Klein

Photos by my lovely friend Helena.


An outfit in all blue. Again and again simplicity with exciting cuts is the key. Here I mixed a girly open-back mini dress and a handbag with sporty sneaks and a cap and I just love it! Mixing styles is just the funnest thing.

______________


Üleni sinine outfit. Taaskord lihtsus koos põnevate lõigetega mõjub parimalt. Panin omavahel kokku naiselikud avatud seljaga kleidi ja käekoti ning sportlikud tennised ja nokatsi. Stiilide omavahel miksimine on nii fun!