Meryl Mägi

BALTIKA A/W 2016 - THE SHOWWednesday evening I had the honor to see the Baltika Group's 5 brands A/W 2016 collections. The show was called "Create Your Own" and Mosaic, Ivo Nikkolo, Bastion, Baltman and Monton all put on their different little shows. I really enjoyed the event, because the NO99 theatre is such a beautiful place with has a nice atmosphere, the show was absolutely great to look at and I met some new really nice people there aswell. So without further ado, let's get to my photos and opinions from the show!


_____________________________________________________________________


Kolmapäeva õhtul oli mul au vaadata Baltika Groupi' viie brändi sügistalviseid kollektsioone. Show nimeks oli "Create Your Own" ja Mosaic, Ivo Nikkolo, Bastion, Baltman ja Monton olid kõik kokku pannud oma lühikese show. Üritus oli väga meeldiv, kuna NO99 teater on väga kaunis koht ning lõi meeldiva atmosfääri, show oli väga äge vaadata ning kohtusin ka mitmete uute toredate inimestega.


Asume siis kohe minu piltide ja arvamuse juurde!
MOSAIC 

Mosaic featured turbans along with their outfits and added a lot of colour to the looks, but I was most impressed by the men's fashion. The pieces were really really pleasing for the eye and the styling was very nicely done. 

____________________________________________


Mosaic oli lisanud turbanid ning ekrsad värvid oma look'ide juurde, kuid enim meeldis mulle nende meeste mood. Need kollektsiooni osad tegid lausa silmale pai ning stilistika oli ka väga kena vaadata.
IVO NIKKOLO
 

Helllooo favourite of the evening! Ivo Nikkolo design has been edgy and youthful and this time it was all of that again. I adored the long cuffs on white shirts, I want a shirt like this so bad now. Also I really liked the use of pastel tulle and the very cool-looking T-shirts with IN logo on them. Ivo Nikkolo styling also had the Fall trend of wearing outerwear off the shoulders and the sock boots. Absolutely stunning collection and styling!

________________________________________


Tere õhtu lemmik! Ivo Nikkolo disain on alati olnud kohati uudne ja nooruslik ja seda oli ka uus kollekstioon. Lausa jumaldan neid ülipikki varrukaid valgetel särkidel, tahan üht oma kappi kohe praegu! Väga meeldis ka pastelse tülli kasutus ja need väga lahedad IN logodega T-särgid. Ivo Nikkolo stilistiak hõlmas ka tulevaid sügistrende - jakkide ning mantlite kandmine õlgadest all ning sokksaapad. Absoluutelt võrratu kollektsioon ja stilistika!
BASTION

 

 

 

Bastion again had the lady-like office wear and lovely evening dresses. Although it's not my style, I really liked the two pieces pictured. Really like the pastel pink coat and the sequin used among many dresses. 

_________________________________________________


Bastioni kollektsioon nagu ikka oli täis daamilikke kontorirõivaid ning ilusaid pidulikke kleite. Kuigi see pole minu stiil, meeldisid mulle väga piltidel olevad esemed. See pastelne mantel on tõeliselt ilus ja mulle meeldis, et oli kasutatud sädelust kleitidel.

BALTMAN

 

Baltman is the brand of only men's fashion and always looks sharp. I love me some blue suits, so these two were my favourites of the evening!

______________________________________


Baltman on ainult meeste moe bränd ning näeb alati šikk välja. Mulle meeldivad väga sinised ülikonnad, seega olid need piltidel ka mu õhtu lemmikud!
MONTON

 

 

 

The Monton show was the largest and was titled Wild at Heart and had visual horses running around the hall, which was pretty cool. Monton always has a collection of simply beautiful high-quality things ready to wear. I really liked the use of silver with different colours. Also I liked the use of tulle and the very beautiful footwear used to the outfits. Definitely my second favourite of the evening!

____________________________________________


Montoni show oli suurim ja kandis pealkirja Wild at Heart. Show ajal jooksid saalis ringi visuaalsed hobused, mis oli päris äge. Monton'i kollesktioonid on alati lihtsalt ilusad kõrgkvaliteetsed asjad, mida lihtne kanda. Mulle meeldis väga, et oli kasutatud palju hõbedasi detaile erinevate värvide juurde. Veel meeldis tülli kasutus ning stilistika poolelt jalanõud just. Kindlasti mu 2. kohal olev lemmik!

All the collections of the 5 brands will be soon available in stores and online on the site www.andmorefashion.com, which ships across 44 countries. You can see the full fashion show HERE

______________________________________________


Kõigi 5 brändi kollesktioonid on peagi poodides saadaval ning ka veebilehel www.andmorefashion.com, mis saadab 44 erinevasse riiki. Kogu show on järelnähtav SIIN.Photo by Maksim Toome

 

 

26 augusti 2016 12:07 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading