Meryl Mägi

THE LITTLE BLACK DRESS


Dress - River Island          Gladiator Sandals - Prada           Clutch - Hermés
Oh god, I'm soooo sorry you guys, the last two days were so busy I never managed to upload the outfit, but here it is! I've had these Prada gladiator sandals as favourites for about a year, but I couldn't come up with an outfit to actually shoot them with, but oh how I love to wear them everywhere! These pictures do no justice for the deep bright blue gemstones on the shoes and the suede green all over, ahh magical shoes! So I decided to match them with the off-shoulder lbd J bought surprised me me a little while back and so I created this Summer evening out look.


So what have I been up to then? Well I met up with Kätriin and also took some photos with her and then I picked up another friend to go see J's football derby I told you about in the last post and well I was expecting a tie or something or no goals whatsoever, but the game ended 6-1(!!!!) and they won big time! So proud and such a cool game to see! I was also wearing J's jersey with his name on the back for the first time and I think I wanna go again, feel kind of even more proud that way haha! But yeah, awesome night! Then we headed towards Viljandi on the same night and on the next day we drove off by the sea and had a bit of fun at the beach and had a chat with J's mom at the cottage. Now he's back in Tallinn again, we sent my parents off on their holiday to Italy in the morning and I'm sitting here with a face mask on and preparing for Weekend Festival. Bet it's gonna be even more awesome than last year and I finally get to see one of my fav artists there. Can you guess who it is? :)


Have a super weekend and talk to you soon!


___________________________________________________________________


Oiii palun palun andeks, et ma e jõudnudki panna uut postitust vimase kahe päeva jooksul, kuna mul oli nii palju ringi jooksmist, aga nüüd see viimaks on siin! Mul on need Prada gladiaator sandaalid juba peaaegu aasta olnud kapis, aga pole suutnud välja mõelda veel riietust, millega neid ka siia postitada, kuid oi kus mulle meeldib neid igalpool kanda! Piltidelt pole aimugi, kui ilusalt sügavsinised need kivikesed seal peal on ja kui ilus on see roheline seemisnahk, ahhh maagilised kingakesed! Otsustasin need sobitada nüüd off-shoulder väikse musta kleidiga, millega Joonas mind mõni aeg tagasi üllatas ning saigi kokku üks suveõhtune look.


Millega ma siis tegelenud olen? Näiteks sain kokku Kätriiniga, kellega sai ka vähe pildistatud ning siis korjasin peale teise sõbranna, kellega läksime Joonase jalkaderbit vaatama, millest eelmises postituses rääkisin ja noh, ma lootsin sealt kas viiki või isegi mitte ühtegi väravat, kuid mäng lõppes 6-1 (!!!!) ja nad võitsidki nii suurelt! Nii uhke ja väga lahe mäng, mida kohapeal vaadata! Kandsin esimest korda ta jalkasärki, millel ta perekonnanmi seljal ja undub, et lähen nii uuesti, kuna nii oli isegi veel uhkem tunne haha! Tõesti, äge õhtu! Sama õhtu sõitsime veel tagasi viljandi ning järgmisel päeval sõitsime metreäärde, kus lõbutsesime vähe rannas ja ajasime Joonase emaga suvilas juttu. Nüüd on Joonas tagasi Tallinnas, saatsime mu vanemad teele nende reisile Itaaliasse ja ma istun siin näomask peal ja valmistun Weekend Festival'iks. Usun, et see tuleb veel vingem, kui eelmine aasta ja ma näen seekord ka üht oma lemmikesinejat seal. Oskad ära arvata, kes see olla võiks? :)


Super nädavalahetust ja räägib peagi! 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading