Meryl Mägi

DENIM & LACE
Top - Motel Rocks/ HERE        Jeans - NAKD/ HERE        


Happppy pre-Christmas day!! So here's a little set of photos with my new favourite lace crop top. I'm not a big fan of lace usually, but this lace top from Motel Rocks is just so different and I especially love the stripes on sleeves and neck and of course the lash lace on te sleeves aswell. It really is a gorgeous crop top that you can wear to winter parties and why not even on New Year's Eve? Looks good with black jeans, blue jeans and all kinds of skirts, but I think it would look the best with a pair of more formal pants to make the look really classy, but also fun.

I am back in VIljandi now and J's also gonna come here tonight, because we're having a little 'warm up' Christmas dinner with his parents. We also had a little Christmas spirited dinner in Tallinn two days ago with our friends from J's team. It's always so nice to meet up with them! Yesterday I also visitied Paul's studio in Viljandi and you will see the result here tomorrrooow! I'm half way with editing the photos and I just love them sooo much already! He's such a talent! 

Talk to you tomorrow!! <3 

______________________________________________________

Toredat ja rõõmsat jõulueelset päeva kõigile!! Siin on mõned pildid mu uue lemmiku pitsist crop top'iga. Ma ei ole kuigi suur pitsifänn tavaliselt, aga see Motel Rocks'i pits topp on kuidagi nii erinev ja mulle eriti meeldivad just need triibud käistel ning krael ning muidugi see ripsmestiilis pits varrukatel. See on tõesti üks super kaunis crop top, mida saab ka talvepidudel kanda ja miks mitte aastavahetuse õhtul? Näeb väga hea välja nii mustade kui ka siniste teksadega ja igasugu erinevate seelikutega, kuid ma arvan, et parima look'i saaks kui lisada sinna juurde mustad pidulikumad püksid, et look oleks vähe klassikalisem, aga siiski äge. 

Olen nüüd tagasi Viljandis jälle ja J tuleb ka siia täna, kuna meil on tema vanematega väike jõuludesoojendus õhtusöök. Meil oli ka väga tore jõulude moodi õhtusöök meie sõpradega J tiimist paar päeva tagasi Tallinnas. Nendega on alati nii vahva kokku saada! Eile külastasin ka Pauli stuudiot Viljandis ja selle tulemust näeb juba hommmmeee! Olen pooled pildid ära töödelnud ning need meeldivad mulle nii väga juba praegu.. Paul on super talent ikka! 

Homseni! <3 

23 december 2016 10:33 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading