Meryl Mägi

PUERTO RICAN SNAPS. VOL 2.Camera and Iphone snaps from Puerto Rico.


Hope everyone had a lovely Christmas with their favourite people, lots of food and happy memories! As it snows a little outside right now, it's perfect to share the last bunch of Puerto Rican snaps with you! Most of these are from Culebra island, since it was probably the most beautiful place we managed to visit on this colourful island. I also created a new category on blog named TRAVEL, where I added all the latest travel posts, but I didn't feel like digging up the ancient posts from my other travels and well I haven't been able to do that for such a long time because of my school and J's football schedule. But hey, living abroad is already pretty awesome! I promised myself that in 2017, I will start one by one seeing the rest of the European countries/famous cities I haven't been able to. I'm glad I've seen most of Europe by now, but there are still a few places I neeeed to visit!  

Hope you liked these posts and there is one more to come in near days with top 10 things to do/see in Puerto Rico. We have some weird storm here right now, so I'm not really able to post any outdoorsy outfit photos, but they will be here as soon as the weather gets a little better. 

Enjoy the holiday season!! <3

_______________________________________________________


Loodan, et kõigil olid väga toredad jõulud koos oma lemmik inimestega, rohke toidu ning heade mälestustega! Kuna hetkel sajab pisut lund väljas, siis ongi ideaalne aeg jagada viimast hulka Puerto Rico snap'e teiega! Enamik neist on seekord Culebra saarelt, kuna see ilmselt oli kõige kõige ilusam koht, mis me jõudsime külastada sellel värvikal saarel. Ma lõin ka uue kategooria blogisse nimega TRAVEL (reisid), kuhu ma lisasin juba kõik viimatised reisipostitused, kuid ma ei hakanud üles kaevama neid iidseid kunagisi reisipostitusi ja ega ma lähiajal polegi saanud väga kusagil ringi rännata ülikooli ning J jalkaplaani tõttu. Aga pole hullu, välismaal elamine on iseenesest väga super! Lubasin endale 2017. aastaks, et üritan ükshaaval külastada ülejäänusid Euroopa riike/kuulsamaid linnasid, mida siiani veel pole. Mul on hea meel, et olen enamiku Euroopast juba ära näinud, aga mõned kohad on veel jäänud, mida lihtsalt ju peab külastama!

Loodan, et reisipildid meeldisid ning üks taoline postitus teemal top 10 Puerto Rico to do/to see on veel lähipäevil tulekul. Meil on mingi veider torm siin praegu, seega ma pole saanud ühtegi outfit'i pilti väljas eriti teha, aga nii kui ilm paraneb, hakkavad ka need ilmuma taas.

Vahvat pühade aega!! <3

26 december 2016 15:14 | TRAVEL |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading