Meryl Mägi

RINCON, PR
Bikini from Topshop


Pheww, what a day! Yesterday Kristi and Karol joined us on our adventure and today we had a huge roadtrip to the west and actually managed to find only two things, because the Gozalandia Waterfalls were so well hidden and off the track that we searched forever, but finally got there and it sure was amazing! I think it's the best thing to visit places that many people don't know about and today we had the change to have the waterfall all for ourselves. Then we continued on to find a proper beach, but today was apparently the only day weather didn't treat us well, so we couldn't enjoy the beach fully, but the water in Crash Boat Beach near Rincon was super amaziiing!!  Crash Boat has these colourful boats and coconut water that make the place really pleasant. They also had these huge birds that looked like pelicans (maybe were pelicans), and when we approached one, the guy next to us called it Mike and said "Mike, fly up", so the bird flew up on the bridge and next to us. Then he said "Mike, spread your wings" and then the bird immediately spread its wings and then the owner asked the bird to fly away and so it did. I stood there mouth open like what the hell did I just witness hahaha. 

Well since we've sat mostly in the car today trying to find places, I better go have a nice shower now and plan a more efficient day for us tomorrow. Probably will head to Luquillo Beach once again too. Have a great weekend my lovelies!
__________________________________________________

Huhh, milline päev! Kristi ja Karol liitusid meie seiklustega siin eile ning täna võtsimegi ette juba suuremad road trip'i lääne poole ning tegelikkuses suutsimegi leida vaid kaks kohta, kuna Gozalandia kosk oli niii peidus kuskil täiesti pärapõrgus, et me otsisime seda liiga kaua taga. Lõpuks siiski leidsime ja see oligi tõesti väga imeline koht. Arvan, et parim ongi käia just mööda selliseid kohti, millest paljud inimesed ei tea ning täna oligi meil võimalus olla ainult meie neljakesi seal kose all. Edasi proovisime leida üht korralikku randa. Täna oli esimene päev, kus ilm ei tahtnud meiega sõbralik olla, seega ei olnud ka lahedast rannast palju rõõmu, aga siiski seal Crash Boat rannas Rincon'i lähedal oli super super mõnus vesi!! Crash Boat'i teevad meeldivaks värvilised paadikesed ja kookosevesi ning seal olid ka sellised tohutud pelikani moodi (võib-olla olidki pelikanid) linnud. Lähenesime ühele neist, kui üks mees kõrvalt hüüdis ühele linnule nimega Mike, et "Mike, lenda üles", siis see lind lendas meie kõrvale sillale. Seejärel ütles ta "Mike, siruta tiibu" ja nii Mike tegigi ja siis palus Mike'l ära lennata. Ma seisin seal suu lahti imestusest, et mis asja ma just kogesin, hahaha.

Kuna me istusime täna enamus aja autos, et leida kohti üles, siis parem hüppaks nüüd kiirelt dušši alla ja hakkaks homset planeerima, et olla vähe tegusamad. Ilmselt suundume uuesti Luquillo randa. Teile aga vahvat nädalavahetust armsad! <3

3 december 2016 02:38 | TRAVEL |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading