Meryl Mägi

WHEN IN CPH


 Coat - oldie from BikBok      Jeans - Dr.Denim/ HERE       Shirt - Mohito        Boots & Belt - Zara       Sunglasses - RayBan


So we picked this rainy and windy Sunday to go to Copenhagen, which explains my a bit messy look on the photos. Last 'free day' after all for me! We met up with our friend Kerti for brunch at Royal Smushi Cafe and then we all did a little shopping together and then she showed us around a little, visited the Round Tower, etc. The Smushi cafe was really incredible with its princess-like interior and of course the super yummy brunch! At first when they brought it to our table, I thought it's like a portion for little birds or sth, but I actually didn't manage to even finish it all, so damn nutritious! It's so cool to have Kerti close by now and someone to meet up with everytime I visit Cph! Of course the already ancient plan of mine to finally visit Tivoli was left undone today aswell. It's just too cold right now haha! Can't handle it yet!

Tomorrow uni starts for me again and we have some Christmas shopping to do after this...ah December just makes me so happy, you know? It has always been this happy and easy month for me each year. It's when J is off season and basically always free, it's Christmas month obviously which means only positive vibes with beautiful city lights and also there's the gift shopping (sometimes stressful too though) and the little break (not exam free) from uni to see my friends and family again. Have to take it all in and enjoy this worry-free time! 

_______________________________________________

Tänane vihmane ja tuuline ilm sai valitud siis Kopenhaageni minekuks, mis seletab mu pisut tuustis olekut piltidel. Siiski viimane 'vaba päev' mu jaoks! Saime kokku oma sõbranna Kertiga, et minna brunch'itama Royal Smushi Cafe'sse pärast mida shoppamise kõik koos pisut ja siis Kerti näitas meile veidi linna peal ringi, viis Round Tower'isse, jne. Smushi kohvik oli super ilus oma printsessiliku interjööriga ja muidugi brunch oli nii yumm! Algul kui nad brunch'i lauda tõid, siis arvasin, et see mingi väike pääsukeste ports, aga ise ei suutnud isegi kõike lõpuni süüa, nii toitev! Väga lahe, et Kerti nüüd nii ligidal elab ja saan kellegagi kokku saada igakord kui Kopenhaageni juhtun! Muidugi mu juba iidne plaan külastada Tivolit jäi ka seekord tagaplaanile. Praegu on lihtsalt liiga külm ja ma pole sellega veel harjunud haha!

Homme algab mu jaoks taas ülikool ja pärast seda ootab kohustuslik kingishoping ees...ahh detsember teeb lihtsalt nii rõõmsaks mind. See on iga aasta olnud selline kerge ja rõõmus aeg. Joonas puhkab selajal hooajast, mis tähendab, et ta on põhimõtteliselt vaba kõigeks. Muidugi on see ju ka jõulukuu, mis tähendab ainult positiivseid vibe'e ning ilusaid linnatulesid ning kingishopingut (mis on loomulikult ka stressirohke vahest). Lisaks on mul ülikoolist pisike paus (mitte küll eksamitest) ning see tähendab, et saan oma pere ja sõpru jälle näha. Loodan, et detsember venib pikalt, kuna see on üks äärmiselt murevaba kuu praegu! 

11 december 2016 22:09 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading