Meryl Mägi

CALVIN KLEIN


Photos: Jake Farra/his page HERE

Make-up: Sandra Loit, her Facebook page HERE
Shirt - Calvin Klein/ HERE, Jeans - dr.Denim, Heels - Nelly/ HERE, Briefs - Calvin Klein/ HERE, Jacket - Kardashian Kollektion by Lipsy London

Hey babes, told ya me and Kätriin had something bomb coming on our blogs soon! We teamed up with Calvin Klein stores in Tallinn to bring you the latest collection that just hit the stores. You can check out the new collection HERE or in Calvin Klein stores in Viru Keskus and Ülemiste Keskus. From the new collection my definite highlight would be the pictured white tee, the accessories and the sweaters with the iconic CK on them and of course the denim..okay I will reveal that the gorgeous denim will be the star of the next post coming up in near days! 


For the shoot we tried on something a bit different - dark lips and the iconic Kim K braids - and we couldn't be happier with the results! We were so glad to have talented Jake take our photos for this shoot, he absolutely can bring out the best sides and egdes of people and is such a pleasure to work with. And of course doing it all with my girl Kätriin (find her blog HERE) is the biggest blessing of all, great to have such a talented gorgeous friend that keeps reading my mind! 


Make sure you keep an eye on mine and Kätriin's blog in near days since a head-to-toe Calvin Klein outfit is soon to be posteeeeddd!  


Happy Thrusday! <3_________________________________________________________
Heii nunnud, ma ju ütlesin, et mul ja Kätriinil on teile midagi eriti ägedat varuks! Lõime käpad Calvin Kleini poodidega Tallinnas ning toome teieni kõige uuema kollektsiooni, mis äsja poodidesse hüppas. Kollektsioonile saate pilgu peale visata SIIN ja Calvin Kleini poodides Viru Keskuses ja Ülemiste Keskuses. Uuest kollektsioonist minu kindlad lemmikud on piltidel olev valge T-särk, akessuaarid ja dressikad, mille ees ilutseb ikooniline CK ning muidugi teksa..okei avaldan saladuse, et järgmise postituse peaesineja ongi just imeilus teksa uuest kollektsioonist. Mõne päeva pärast saab näha!


Photoshoot'iks proovisime midagi veidi teistsugust - tume huul ja ikoonilised Kim K punupatsid - ning me ei saakski rohkem rahul olla tulemusega! Meil on väga hea meel, et talendikas Jake tegi meie pildid. Ta oskab leida inimeste parimad nurgad ja ääred üles ning temaga on nii meeldiv koostööd teha. Ja muidugi suurim hea meel on seda kõike teha oma lemmiku Kätriin'iga (leiate ta blogi SIIT). Tõsine rõõm teha koostööd nii talendika ja kauni sõbrannaga, kes aina jätkab ja jätkab mu mõtete lugemist!


Hoidke kindlasti lähipäevadel silm peal minu ja Kätriini blogidel, kuna varvastest pealaeni Calvin Kleini look on peagi ülevaaaal!


Vahvat neljapäeva kõigile! <3 

11 februari 2016 17:00 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading