Meryl Mägi

FLARED UP


Leather Jacket - Zara, Flare Pants- Ginatricot/ similar HERE, Flare Blouse - Lindex, Boots - Centro, Coat - Bershka, Clutch - Custom Made
I am a happy bubble today because the moment I stepped outside this spring-like breeze hit me and I noticed it's so warm outside and the sun is shining..ah just fills your heart with joy to know you soon no longer need a coat on your leather jacket, but since we need to be careful I brought a coat to my outfit shoot today. I am probably never losing my love for flare pants on a Sunday. They make them legs look sleek and well are just so comfortable to wear. My favourite way to wear them is all black with both heeled boots and white Nike's. When it gets warmer I'll match them with a white off-shoulder blouse. The ones I have are a ribbed soft version, but I love the dark jeans with this cut too, wish I had them in my closet. Overall my ootd is a lot of flares since the weather probably is tricking us into thinking its spring already. You sneaky sneaky weather. 


After the photos I hit the shopping mall to gather a few basics from the sales (oh how I missed Swedish stores), I'll show them off soon and now I'll try to get all the important stuff done like cleaning and studying haha. Enjoying my last days as 21!

Thank you Laura for the photos! You and my new lens are a perfect match!


_____________________________________________________________Mul on täna ikka väga hea tuju, sest nii kui majast välja astusin puhus näkku kevadetaoline õhk ja tõesti väljas on nii soe ja päike paistab..ah kohe nii toreda oleku tekitab kui tead, et kohe-kohe pole vaja nahktagi otsa enam mantlit toppida. Kuid tuleb olla ettevaatlik nii et ikkagi võtsin pildistamisele mantli kaasa. Ilmselt ei kaota ma enam kunagi huvi alt laienevate pükste vastu, eriti pühapäeviti. Jalad tunduvad palju pikemad nendes ja noh nad on lihtsalt niivõrd mugavad. Mu lemmik viis neid kanda on üleni mustas koos kontsasaabaste või valgete Nike'dega. Kui veel soojemaks läheb sobitan ma nad kokku valge off-shoulder pluusiga. Minu altlaienevad on küll pehme soonikust versioon, kuid ma väga fännan ka tumedaid teksasid sama lõikega..väga soovin, et nad oleksid mu kapis praegu. Üldiselt mu tänane riietus on väga kihiline, sest ilm tõenäoliselt lihtsalt lollitab meiega, et me arvaks, et tõesti ongi varajane kevad käes. Kavalpea. 


Pärast neid pilte läksin kaubanduskeskusesse, et allahindlustest mõni baasese hankida (oi kui hea on olla tagasi Rootsi kaubanduses). Näitan peagi need ka blogis ette, aga nüüd tuleb olulised asjad ära teha nagu koristamine ja õppimine haha. Naudin viimaseid päevi 21 aastasena!7 februari 2016 14:00 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading