Meryl Mägi

SKIN CARE FAVOURITES
Artdeco Face Scrub - HERE

Sephora Face Mask - HERETilk! Hand Cream - HERE

Tilk! Facial Cream - HERE

Bodyshop's Eye Serum - HERE
Hey all my lovely readers, I'm back with another beauty post and it's again on the topic of skin care. I went out last night with friends and this morning my face feels a bit heavy and so I'm gonna go through my weekly routine again with my favourite products listed above.


I use this Bodyshop eye serum every single morning and I've even made a seperate post about it (find it HERE) and the hand and facial cream by Tilk! every 2-3 days. But yes it's time for the weekly face scrub and face mask again and what better way to fully cleanse your face than those two products by Artdeco and Sephora? The Artdeco face scrub was something my mom's friend recommended for her so we tried it out and loved it so much we got one each. It's basically a gel you rub on your face and neck, but while you do it, it starts to rub off all the "dirt" and make-up leftovers you have gathered during the week. After this is done it's time for the Sephora face mask which is the funniest thing though haha! J's mom got me this as a gift from Paris, she really recommended it. When you rub it on your face it takes the shape of a shaving cream and then it starts to feel like 10,000 ants run across your face. It's so funny and tickly the first time that I couldn't stop laughing haha, but it stops in like 2 minutes and then you just let it sit for 10 more minutes and wash it off. 


I'm glad I've started using more products on my skin, but still don't overuse them. You really need some extra care during wintertime and I've really seen great changes on my skin and my make-up base thanks to finding products that fit me. I actually had terrible skin when I was 18 and had to take some measures. So what I did was going to the doctor's, testing products so that all the things I use don't make my skin worse in any way (for example found the perfect make-up remover - Loreal Micellar Water - HERE) and just buying more expensive make-up because all the cheap foundations tend to crawl inside your face. That said, my next beauty category post will be on the everyday make-up I use and yes I know I've promised a make-up tutorial video and I have not forgotten about it one bit! It's the camera settings that keep my down, ugghhh! 


Hope you found something new for yourself from this post! Talk to you soon! <3 _____________________________________________________________________
Tere armsad lugejad, olen tagasi järjekordse iluteemalise postitusega ning jällegi teemaks nahahooldus. Läksin eile sõbrannadega välja õhtul ja täna tunnen, et nägu on veidi raske ja tahab juba täna põhjalikku hooldust, mida teen rutiinselt igal nädalavahetusel. Ülal on välja toodud mu lemmiktooted, millega näonahk sügavalt puhtaks saada.


Kasutan ülalnäidatud Bodyshop'i silmaseerumit igal hommikul ning põhjuse selleks leiab varem tehtud postitusest SIIN, ning käte- ja näokreemi Tilk!'ilt kasutan iga 2-3 päeva tagant. Kuid jah, nüüd on aeg teha veidi põhjalikum puhastus ja selleks ongi mul esimesel pildil olevad Artdeco näokoorija ja Sephora näomask. Artdeco koorijat soovitas mu emale ta sõbranna ning me otsustasime selle nüüd lõpuks järele proovida. Mõlemale oli see nii meele järele, et ostsime teise veel. Lühidalt on see geel, mida hõõrud endal näos ja kaelal ning selle tulemusena tuleb kõik "mustus" ja meigijäänused maha. Kui see on tehtud on aeg käes Sephora maskiks ning see on tõega kõige naljakam asi, mis ma endale näkku olen pannud haha! Joonase ema tõi mulle selle kingina Pariisist ning väga soovitas kasutada seda. Kui seda näole kanda võtab see habemeajamisvahu oleku ja siis juba tundub nagu jookseks sul 10,000 sipelgat näos ringi. See on nii kõdi ja naljakas esimene kord, et ma ei lõpetanud naermist terve see 2 minutit kui see niimoodi kihiseb haha. Siis lased sel olla veel 10 minutit ja pesed veega maha. 


Mul on väga hea meel, etma olen hakanud kasutama rohkem tooteid oma nahal. Talvel tahab nahk veidi rohkem hooldust ja ma tõesti olen näinud häid tulemusi oma näol tänu oma rutiinile ning meigipõhi näeb ka kuidagi ilusam välja kohe. Mul oli 18-aastaselt veel väga kohutav nahk ning pidin midagi ette võtma. Esiteks läksin arsti külastusele, siis katsetasin kõiki vajaminevaid tooteid nii kaua kuni leidsin sellised, mis ei tee natukenegi mu nahka halvemaks (näiteks leidsin ideaalse meigieemaldaja - Loreal Micellar Water - HERE) ning hakkasin lihtsalt palju kallimat meiki ostma, sest odavad jumestuskreemid kipuvad nahka sisse ronima. Mainides meiki, jörgmine ilupostitus tulebki igapäevameigi toodete kohtaning jah ma teaan, ma olen lubanud teha ka igapäevameigi video ja ma pole seda unsutanud. Kaamera sätted ainult hoiavad mind veel tagasi, ughhh!


Loodan, et leidsite midagi uut siit postitusest! Ilusat nädalavahetust! <3 

6 februari 2016 12:00 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading