Meryl Mägi

THE PERFECT SWEATPANTSCoat - Bershka, Sneakers - Rebecca Stella for Nelly, Sweatpants - Tommy Hilfiger, Lace-Up Body - Nelly/ HERE, Sunglasses - Ginatricot

I mean how cool is that -  lounge wear, swetpants and shoes (the new trend of 2016 - slipper look-a-likes) have evolved so much that you can actually step out of your house without changing your clothes. Being comfortable is the new stylish thing and we can't be more than super happy about it. Swetpants are so widely in stores in all colours and cuts that it is possible to style them in so many different ways and hit the town with them. I found my perfect pair from a Hilfiger store that have tiny pearls on pockets. I love that I can wear them both in high-waist and low-waist way. Here I styled my sweatpants in a way that I could totally go out for a coffee - with a lace-up body, sneakers and a matching coat. Definitely will bring you more extremely casual outfits here soon, starring these Hilfiger sweats!


Today I admit I've been a lazy-bee as always. Done some necessary stuff on my laptop, watched J's game against Norway's club (they won!) and now I'm gonna make myself a big bowl of popcorn, do some reading and then watch Estonia pick their Eurovision songs. I started to call myself the grandma of the house who doesn't like to go out often compared to others here haha!


Find a pair of cool sweatpants HERE, HERE, HERE or maybe HERE


_____________________________________________________________Olete tähelepannud kui äge aeg praegu on - pehmed koduriided, dressid ja jalanõud (kui te olete märganud 2016 uut trendi - sussitaolised jalanõud) on arenenud nii palju, et enam ei pea riideidki vahetama, kui kodust välja minna. Mugavus on uus stiilne ja me ei saakski rohkem rõõmsad selle üle olla. Dressipüksid on nii paljudes värvides ja lõigetes kõikides poodides, et neid on võimalik kokku panna väga erinevate asjadega, et linna minna. Ma leidsin oma ideaalsed dressid Hilfigeri poest, millel on väikesed pärlid taskute äärtel. Mu lemmikosa nende juures on see, et ma saan neid kanda nii kõrgemalt nagu piltidelt kui ka madalalt. Panin kokku dresside outfiti, millega ma absoluutselt linna kohvile läheks - ülesnööritud body, ketsid ja värvilt kokkusobiv mantel juures. Lisan siia edaspidi veel viise, kuidas pehmete riietega end hästi ja stiilselt tunda ning põhistaariks saavad ilmselt need Hilfigerid olema!


Täna olen laiskloom nagu ikka. Tegin mõned vajalikud asjad arvutis, vaatasin Joonase mängu Norra kõrgliiga klubi vastu (nad võitisid!) ja nüüd teen endale suure kausitäie popkorni, loen natuke ja siis vaatan, keda Eesti Eurovisioonile saatma hakkab. Ma muide olen ennast hakanud kutsuma maja vanaemaks, kellele ei meeldi väga tihti väljas käia võrreldes teistega siin haha!


Leia endale ka üks äge paar dressipükse SIIT, SIIT, SIIT või näiteks SIIT

13 februari 2016 18:44 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading