Meryl Mägi

THE KONJAC SPONGE
The Konjac Sponge

Beauty poooossstt! I never knew about skincare sponges until we bought two face sponges straight from divers in Rhodes. After that I discovered how soft these make my face feel and how well they cleanse off leftover make-up that your micellar water might not wash off. Now I got a gift from Konjac Sponge and I tried out their all natural sponge developed from the Konjac plant. It's completely vegan and comes in many different ranges - for oily skin, for dry and so on. 


The sponge is silky soft when wet, deeply cleanses skin and the delicate eye area, refines pores, removes water-based make-up and works with or without cleanser. The sponge leaves the skin radiant and rejuvenated, is suitable for sensitive skin and is colouring and additive free. Sounds great, right?


So what I have done so far is removing make-up with micellar water and then rub my face with the sponge and I also like to use the sponge in the mornings to freshen up my face. I don't know why I don't dare to remove full make-up with it, maybe afraid to ruin it haha, but I will try it towards its life-span end (it lasts up to 3 months usually). You have to take good care of it though. I can assure it leaves my skin very soft after use and removes all the make-up bits I have left so it has found its sure spot in my bathroom from now on! 


For more info about the sponge click HERE


________________________________________________________


Ilu postituuuuus! Ma ei teadnud varem midagi näohooldus käsnadest kuni me ostsime kaks taolist käsna otse sukeldujatelt Rhodosel. Pärast seda avastasingi, kui pehmeks need mu näonaha teevad ja kui hästi nad puhastavad näolt üleliigse meigi, mida mitsellaarvesi kätte ei saa. Nüüd sain kingi Konjac Sponge'i tootjatelt ja proovisin järgi nende loodusliku Konjac'i taimest valmistatud käsna. See on täiesti vegan ja tuleb mitmes erinevas variandis - rasusele nahale, kuivale, jne. 


Märjalt on käsn siidiselt pehme, puhastab sügavuti nahka ja õrna silmaümbrust, vähendab poore ja eemaldab ka veekindla meigi olenemata, kas kasutad lisatoodet juurde või ei. Käsn jätab naha särava ja noore, on sobilik õrnale nahale ega sisalda värvaineid ega lisaaineid. Kõlab hästi, eks?


Nii, mina olen siis siiani kasutanud käsna nii, et eemaldan esmalt meigi mitsellaarveega ja siis hõõrun nägu Konjac käsnaga üle, ning lisaks meeldib mulle sellega hommikuti oma nägu üle käia, kuna see teeb olemise kohe värskemaks. Ma ei tea, miks ma pole julgenud veel proovida sellega täismeiki eemaldada. Võib-olla kardan selle ära rikkuda haha, aga eks ma proovin kindlasti järgi siis, kui selle eluiga lõppema hakkab (käsn on kasutuskõlbulik umbes 3 kuud). Selle eest tuleb aga head hoolt ka kanda. Võin kinnitada, et käsn jätab naha väga pehmeks pärast kasutamist ning eemaldab meigijäägid ilusti näolt, seega on see toode leidnud oma kindla koha minu vannitoas! 


Rohkem infot Konjac Sponge'i kohta leiab klikates SIIA

22 juli 2016 14:21 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading