Meryl Mägi

EBA2016


Photos from Õhtuleht and by Kerli from Fotoraat.Hey heyyy here are some photos I found from the event. It was such a fun evening! The event was well-planned and I met so many girls I'd only had talked to or befriended via Instagram basically, I'm so glad I got to finally talk to them! I got the 4th place in the fashion blog category with 273 (sorry if not entirely correct number) of votes! Thank you all soooo much for voting, I am so surprised there was so many of you and I know I can do better and better thanks to your support and oh-so-kind words all the time! We'll catch the top 3 next year right? Haha! I would like to congratulate everyone who got to top 3 in any category, good job guys! And I wish there were even more bloggers in Estonia to really get this blog-thing going in this country. Sadly so many are afraid of the critics they see around their favourite bloggers all the time and won't do it because of that, so what I wish for next year is that we would criticise each others thoughts, clothing and ideas less and just enjoy how many different kind of bloggers we have in our tiny Estonia.


After the event, we quickly dropped into the photobox by Blanx they had at the event, I posted these between the event photos, but sadly they are pretty small here, but maybe that's for the best haha! Then we headed to Popular with a lot of girls, had a few drinks and then we headed clubbing, but nope, that's still not my cup of tea, so I left quite soon from there. 


Overall I'm happy they have this event annually now and looking forward to better and better years to come! Thank you again to everyone who voted for me, I appreciate it a lot! <3


To see an interview with me at the event, head HERE. Sadly it's only in Estonian. Also you can check the TV3 news tonight, where there should be another interview with fashion bloggers._____________________________________________________________________________________
Hei heiii, siin on siis mõned fotod, mis ma üritusest leidsin. See oli üks väga väga lõbus õhtu! Üritus oli hästi planeeritud ja ma tutvusin nii paljude vahvate tüdrukutega, kellega olin rääkinud või sõbrunenud siiani vaid Instagrami vahendusel, seega olen väga rõõmus, et sain nendega lõpuks ka rääkida nii. Saavutasin moeblogide kategoorias auhinnalise neljanda koha 273 (võib-olla eksin viimase numbriga natuke) häälega! Suuuur suur aitäh kõigile, kes minu poolt hääletasid, olin nii üllatunud, et teid nii palju oli ja ma tean, et suudan veel paremini tänu teie toetusele ja nii ilusate sõnade läbi, mida kogu aeg kuulda saan. Püüame top 3 järgmine aasta kinni, eks? Haha! Õnnitlen kõiki, kes pääsesid kõikides kategooriates top 3 sisse, hästi tehtud! Ja ma sooviks, et Eestis oleks veelgi rohkem blogijaid, et selles riigis selle blogimajanduse ikka korralikult käima saaks tõmmata. Kahjuks paljud näevad kriitikat, mis ümbritseb nende lemmikblogijaid igapäevaselt ja ei tahagi sellepärast enda blogi alustada. Seega soovin järgmiseks aastaks, et me ei kritiseeriks enam nii palju üksteise mõtteid, riietust ja ideid, ning lihtsalt oleks õnnelikud, et meie tillukeses Eestis on nii palju erinevat sorti blogijaid.


Pärast üritust hüppasime kähku läbi photobox'ist Blanx'ilt, mis neil seal Wabaduses seisis. Postitasin need pildid ka siia, aga nad jäid vist natuke väikesed, aga võib-olla ongi nii parem haha! Siis suundusime Popular'i paljude tüdrukutega, kus võtsime paar drink'i ja siis suundusime klubisse, aga ei ei, see pole jätkuvalt minu "tassike teed", seega lahkusin üsnapea sealt. 


Üldiselt olen väga rõõmus, et selline üritus toimub iga aasta nüüdsest ja ootan juba paremaid ja paremaid aastaid, mis ees! Aitäh veelkord kõigile, kes mu poolt hääletasid, hindan seda väga! <3


Üritusel tegi Elu24 minuga ka intervjuu, mida näeb SIIT ja täna näeb ka moeblogijatega tehtud intervjuud ilmselt TV3 uudistes. 

 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading