Meryl Mägi

THIS IS WHAT YOU CAME FORBomber - Mango         Body - Zara/ HERE        Shorts - Levi's         Sneakers - Nike Air Force         Cap - New Era 
This look is from the days when I have a bad hair day and feel like looking sporty. My comfort zone = cap, bomber, Levi's, sneakers.


We went for a walk and lunch with Joonas in the Old Town of Tallinn that day and I found this cool place between the walls that is fully grey all around, perfect photo spot ain't it? Snapped my outfit of the day there of course. Oh how I love that bodysuit with these cute patches! I wore it as much as I could when we still had the warm days. Now the weather is horrible, it's raining all day and it's literally a storm outside now. Thank god for Euro 2016 football games to keep me busy all day everyday when you just don't want to go outside the house. The Summers with World Cup and Euro Cup are my uttermost favourites! So many games everyday, so much excitement and betting battles with Joonas, I love it so much! Football is wonderful!


Can you guess who I'm supoorting this year?


______________________________________________________________________Selline näen ma välja halbadel juustepäevadel ja kui tunnen, et tahaks riietuda sportlikult. Mu mugavustsoon = nokats, bomberjakk, Levi'sed ja tossud.


Läksime too päev Joonasega Tallinna Vanalinna jalutama ja lõunat sööma ning leidsin selle laheda koha kuskil seinte vahel, kus kõik on üleni hall ümberringi. Ideallne pildistamiskoht, kas pole? Võtsin loomulikult üles oma selle päeva outfit'i seal. Oii kus mulle alles meeldib see body nende armsate embleemidega! Kandsin seda nii palju, kui sain, kui meil olid veel mõnusad soojad ilmad, aga nüüd on kõik õudne. Iga päev sajab ja praeguseks on juba väljas täielik torm tõusnud. Õnneks on käimas Euroopa jalgpalli meistrivõistlused, mis hoiavad mind busy iga päev terve päev, kui lihtsalt ei tahagi jalaga uksest välja astuda. Suved koos jalgpalli EM ja MM'idega on mu täielikud lemmikud! Nii palju mänge iga päev, nii palju põnevust ja kihlvedusid Joonasega, hehe lemmik! Jalgpall on nii võrratu! 


Kas arvad ära, keda ma toetan see aasta? Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading