Meryl Mägi

BIODERMA


So was happy to be invited by Bioderma Estonia to meet the older and newer products of Bioderma. I only had heard of the micellar water, as it is highly recommended everywhere, but had no idea they have so many interesting products for skin and hair! The micellar water is great, does it job quite smoothly.


So I got to test out the shine-control moisturiser, which is my new favourite to use under foundation, because my skin tends to get shiny after wearing foundation for a longer time and this moisturises and takes away the shine at once, I mean how great is that!? Definite favourite of the bunch!


Then I tested out the moisturising radiance booster, which I would probably appreaciate more during Winter time when my skin gets really dry, but right now I like to tip my nose in it haha. Definitely gonna cover up my face with it on make-up free days because it has SPF30 in it to protect my face from direct sun.


Then I got to test out two additional products due to my quiz win haha. The Nodé shampoo is kind of like water in a bottle, but is actually so good for your scalp and gives you a bit of shine. I only got to test it once so I don't know about longer period, but I do know it smells like nature and freshness, I love it! And in addition to shampoo I got this cute brush. Such a handy wide brush!


It was nice to hear about the products in the beautiful atmosphere of Tuljak restaurant! Gonna be excited to try out other Bioderma products. Definitely gonna keep an eye on them from now on in pharmacies all over Estonia! 


______________________________________________________________________Mul oli väga hea meel, kui Bioderma Eesti kutsus mind tutvuma vanemate ja uuemate Bioderma toodetega. Ma olin varem kuulnud ainult Bioderma mitsellaarveest, mida oli igalpool soovitatud, aga mul polnud aimugi, et Biodermal on tegelikult nii palju huvitavaid tooteid nahale ja juustele! Mitsellaarvesi on väga mõnus, teeb oma töö ilusti ja kergelt ära. 


Sain veel järele proovida läikivuse vastase niisutaja, mis on mu uus lemmik asi jumestuskreemi alla, sest mu nahk läheb väga kergelt läikima, kui jumestuskreem on kauemat aega peal olnud. See toode võtab ära selle läikimise ja niisutab samalajal veel nahka ka, kui hästi see veel kõlab!? Täielik lemmik Biodermalt!


Siis proovisin järgi sära anda niisutaja, mida ma ilmselt hindaksin veel rohkem talvel, kui mu nahk kipub kuivem olema, kuid praegu meeldib mulle väga oma nina sellesse kasta haha! Kindlasti katan kogu näo sellega meigivabadel päevadel, kuna see sialdab SPF30, mis kaitseb nägu ilusti päikese eest. 


Jaaa tänu viktoriini võidule sain katsetada paar toodet rohkem haha. Nodé shampoon näeb välja nagu vesi pudelis, aga on nii hea peanahale ja annab juustele sära ka väheke. Ma ei oska pikaajalist review'i siia kirjutada, kuna olen testinud vaid korra, aga saan kindlalt öelda, et see lõhnab nagu värske loodus ja I love it! Ja lshampooniga koos tuli see vahva juuksehari, väga mõnus lai!


Oli vahva kuulda nendest toodetest ilusas Tuljaku restorani atmosfääris! Ootan põnevusega, kui saaksin veel järgi proovida erinevaid Bioderma tooteid, seega hoian neil silma peal apteekides üle kogu Eesti! 

20 juni 2016 11:04 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading