Meryl Mägi

DENIM DRESS
Denim Dress - Lindex/ HERE         Shoes - Nelly       Furry Clutch - Mango
Want to say thank you to all the nice feedback I've gotten during two recent days! Now how cute is that lyocell dress from Lindex? I love this oversized shirt look, especially when teamed up with white sneakers or high heels. I've been wearing this dress the most lately because of it's simplicity and the soft flowy material. My favourite parts are the splits on the sides and the longer hemline in the back.


Yesterday evening we went to cinema to see a movie Joonas completely loved and I simply hated haha! Guess next time we have to go see a movie I would like to see and he's not a big fan of. I facepalmed the whole time at the magic, wizards, monsters and all that horribly weird stuff. But oh well, gotta love these 'star chairs' they have at Mustamäe cinema. Today it's beautiful outside, so I'm gonna get ready and wait for Joonas to get back from his training to go take a walk somewhere. In the evening I'm off to have dinner with Joonas's mom. Have a nice week everyone! 


_________________________________________________________Tahtsin öelda aitäh toreda tagasiside eest, mis ma saanud kahel viimasel päeval! Aga kuulge, kui armas on üldse see lüotselli kleit Lindex'ist? Mulle hullult meeldib see oversized särgi teema, eriti kui kokku sobitada selline kleit valgete ketside või kõrgete kontsadega. Olen seda kleiti kõige rohkem viimasel ajal kandnud just selle lihtsuse ja õhulise pehme materjali pärast. Mu lemmikosad on lõhikud külgedel ja pikem tagaosa. 


Eile õhtul käisime kinos vaatamas filmi, mis Joonasele väga peale läks samal ajal, kui ma ei suutnud seda seedidagi haha! Tundub, et järgmine kord peab vaatama minema filmi, mis mulle väga meeldiks ja mille suur fänn tema just pole. Viskasin mitu facepalm'i filmi jooksul kogu selle maagia, võlurite, kollide ja kõige muu sellise veidra peale, mis seal toimus. Aga pole hullu, kuna need Mustamäe kino staaritoolid teevad kõik toredaks. Täna on väljas väga ilus ilm, seega panen end nüüd valmis ja ootan Joonast trennist tagasi, et siis kuskil väike jalutuskäik ette võtta. Õhtupoole läheme kuskile restorani õhtust sööma Joonase emaga. Vahvat nädalat kõigile! <3 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading