Meryl Mägi

WORK OUT WITH SKINNY COFFEE

Get your Skinny Coffee HERE
So last month I used the 28 day skinny coffee program next to my gym routine and eventhough I had to take lesser amounts of coffee because of already being pretty skinny, I loved how it made me feel very clean and energetic and I am very sure it helped to shape my body even more. That's why I'm starting another 28-day program as soon as I get my gym card here in Estonia. Time to achieve all the body goals! 


Read more about Skinny Coffee from my blogpost HERE. To get your Skinny Coffee use to 20% off discount code MERYL20 on their website! ______________________________________________________Nii, eelmine kuu jõin siis Skinny Coffee't oma tavalise jõusaali rutiini kõrvale ja kuigi ma pidin jooma pisut vähem, kuna olen juba piisavalt skinny, siis ikkagi meeldis mulle see puhas tunne ja energilisus, mis ma kohvist sain ja kindlasti aitas see kaasa mu keha ilusamaks 'voolimisel'. Seepärast alustangi uut 28-päevast programmi Skinny Coffee'ga kohe, kui saan oma jõukakaardi siin Eestis tehtud. Aeg on kõik eesmärgid täita taaskord!


Loe lisaks Skinny Coffee kohta mu eelmisest postitusest SIIN. Et saada oma Skinny Coffee programm kasuta nende veebilehel allahindluskoodi MERYL20, et saada 20% alla! 

17 juni 2016 14:52 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading