Meryl Mägi

SIENNA HEARTS LINDEX - VOL 2


Me and girls wearing Sienna Hearts Lindex collection.


Photos - Sandra Palm/ her page HERE

Make-up - Liina Ütt, her page HEREHey babes, here is the second outfit from the Sienna Hearts Lindex collection shoot. I'm wearing the flowy kimono-dress and clutch from the collection and a Lindex hat. To see more of what Kristjaana and Triinu are wearing check out their pages HERE and HERE. I don't usually wear a lot of patterns and boho-style so it was so fun to try it out. I'm more of a minimalist Scandinavia girl, but summer just requires some great flowy fabrics into your closet. This collection has it all!


I already talked a lot about the collection in the previous Sienna Hearts Lindex post (scroll down), but would love to add more. The face of the glamorous collection is Sienna Miller, who besides being a wondeful actress does a lot for charity and thus matches the Lindex attitude well. The key pieces of the collection are the flowy open-neck white blouse, the red maxi dress and wide boot-cut jeans. Sienna herself said that the flowy blouses and jeans are true classic pieces and she loves the fit and fabric a lot. 


The collection will be in stores and on www.lindex.com already tomorrow, on 31st March! Grab your favourite summer piece loves! ___________________________________________________________________________Hei hei teie kõik, teie ees on Sienna Hearts Lindex kollektsiooni teine outfit. Minu seljas olev õhuline kimono-kleit ja kott on Sienna kollektsioonist ja kaabu Lindexist. Et näha rohkem pilte Kristjaana ja Triinu kollektsiooni esemetest, vaadake SIIA ja SIIA. Ma tavaliselt ei kanna palju mustreid ega boho-stiili, seega minu jaoks oli väga uus ja huvitav see kõik. Ma olen rohkem selline minimalistlik Skandinaavia tüdruk, kuid suvi lihtsalt nõuab kappi kergest kangast lendlevaid riideid. Sellest kollektsioonist leiab just seda!


Juba eelmises Sienna Hearts Lindex postituses rääkisin pikalt kollektsioonist (kerige alla), aga lisaksin veel mõne lause. Selle glamuurse kollektsiooni reklaaminägu on Sienna Miller, kes on imeline näitlejanna ja peale selle tegeleb veel aktiivselt heategevusega, seega tema iseloom sobib ideaalselt Lindex'iga. Kollektsiooni võtmeesemeteks on õhtuline avaralõikeline valge pluus, maksikleit ja laieneva lõikega teksapüksid. Sienna arvates on see õhuline kergest kangast valge pluus ja alt laienevad teksad ideaalsed klassikud ning istuvad fantastiliselt hästi.


Kollektsioon jõuab 18 riigi poodidesse ja kodulehele www.lindex.com juba homme, 31.märtsil! Minge haarake oma lemmik suveriie armsad! 

SIENNA HEARTS LINDEX - VOL 1

Me & girls wearing Sienna Hearts Lindex collection.


Photos: Sandra Palm, her page HERE

And here they are, the beautiful Sienna Miller's Lindex collection pieces as seen on us! Loved working for these photos with the two other wonderful Estonian bloggers Triinu and Kristjaana. Always a pleasure to work with such fun and uplifting people! The styling was done by Anna and make-up by Liina. On these photos I'm wearing the top and clutch from the Sienna collection and Lindex jeans.


So more about the collection. Sienna Hearts Lindex collection is full of vibrant 70's and boho-looks which also describe well Sienna Miller's personal style. The pieces are casual with a luxurious feel and Sienna herself said she really enjoys the feel of the fabrics and jeans of this collection. Besides being a true style icon, Sienna matches the Lindex personality perfectly - she is a mom, has a great sense of humor, a filantropic attitude and is throughly positive! 


More photos and info about the collection coming tomorrow! All the pieces from the collection will reach the stores already Thursday on 31st of March in 18 countries and www.lindex.com!


_____________________________________________________________________________Ja siin nad on, imekaunid esemed Sienna Miller'i Lindexi kampaaniast meie poolt kantuna! Tõsiselt meeldis teha koostööd imeliste Eesti blogijate Triinu ja Kristjaanaga. Nii meeldiv ja vaba tunne on pildistada rõõmustavate ja vahvate inimestega! Stilistika on Annalt ja meik Liinalt. Ülalolevatel piltidel kannan ma pluusi ja kotti Sienna kollektsioonist ning Lindexi teksasid. 


Nüüd veidi lähemalt kollekstioonist endast. Sienna Hearts Lindex kollekstioon on täis kirevaid 70'ndaid ning boheemlaslikku stiili, mis sobivad näitlejanna Sienna Miller'i isikliku stiiliga väga hästi kokku. Esemed on luksuslikud, aga mõeldud just igapäevaseks kandmiseks. Sienna on ise väitnud kollektsiooni kohta, et naudib enim just kanga õrnust ning teksade mugavust. Peale selle, et Sienna on tõeline stiiliikoon, sobib ka tema iseloom Lindexi imidžiga kui valatult - ta on ema, tal on võrratu huumorimeel, filantroopiline ellusuhtumine ja on üdini positiivsusest kiirgav naine!


Rohkem pilte ja infot kollektsiooni kohta juba homme!Kõik kollektsiooni esemed jõuavad 18 riigi poodidesse ja kodulehele www.lindex.com juba sel neljapäeval, 31. märtsil!


BEHIND THE SCENES - SIENNA HEARTS LINDEX


Photos: Anna Elisabeth Kaljuvee

Behind the scenes photos from yesterday's shoot. 
Hey all, I'm back in Estonia for a little while. Started travelling 6am and got to Tallinn around 2pm. After I got off my flight, J met me at the airport and took me for a lunch at BabyBack. After that picked out a few items from the stores for me to have an outfit choice for the evening dinner we had at Korsaar. We went back there again because we both really enjoy the seafood and the cool looking pirate interior they have. Had such a great welcoming day thanks to my J, he is my rock.


Oh and about the photos haha, these are the behind the scenes photos from yesterday's shoot for Sienna Hearts Lindex collection. Full looks will be up in near days. We had the super talented Sandra Palm as a photographer, Liina Ütt doing our make-up and lovely Anna organizing this fun blogger shoot. The Sienna Miller's Lindex collection is full of fun and beautiful boho looks with touch of the 70s, so perfect for summer days to come! Alright, I'm gonna wrap it up now because I'm on my way to my favourite hairdresser Kärt to change my looks again.


____________________________________________________________________________________________________________
Hei kõik seal, olen väheks ajaks Eestis tagasi. Hakkasin laupäeval oma reisiga kell 6 hommikul pihta ja jõudsin Tallinnasse umbes 14 paiku. Pärast lennult maha tulekut, tuli Joonas mulle lennujaama vastu ja viis BabyBack'i lõunale. Pärast seda läks valis ta ise poodidest välja mulle kaks outfit'i valikut eesolevaks õhtusöögiks Korsaaris. Läksime sinna jälle tagasi kuna meile mõlemale nii meeldib nende toiduvalik ja see lahe piraadi stiilis interjöör. Mul oli nii vahva päev tänu oma Joonasele, ta on nii minu inimene.


Aa ja fotodest selles postituses ka haha, need on nö kaadritagused pildid eilsest Sienna Hearts Lindex fotoshoodist, mille tulemusi näeb juba kohe-kohe lähipäevil. Meid pildistas super andekas Sandra Palm, meigi tegi Liina Ütt ja kogu selle vahva blogijate shoot'i taga oli armas Anna. Sienna Miller'i Lindex'i kollekstioon on täis ilusaid ja värvikaid boho leide, üsnagi 70ndate kallutustega ja täiesti ideaalne eesolevateks suvepäevadeks! Olgu ma pean nüüd otsad kokku tõmbama, kuna sean sammud oma lemmik-juuksuri Kärdi juurde. On aeg muutuseks!


  

PONCHO x LACE-UP BOOTS

Poncho - Lindex    Jeans - Dr.Denim     Lace-Up Boots - Nelly/ HERE     Bag - Zara

Yes babes, back at it again with the lace-up boots. Once you start you can't stop haha! I loved the idea of wearing these boots on top of jeans because it makes them look just a wee bit more casual and with the poncho you could totally hit the streets without looking over-the-top. Also wearing them on top of jeans is so much more comfortable and warm and still looks as good in my opinion. 


Today I went to the gym-jim-gympa and realized I've hurt myself a bit there lately, my hip really feels weird for some time now. I've been working out so much and so tensely with bigger and bigger weights every week that no wonder my body starts to ache, but now I will rest my body in Estonia for 2 weeks. Going to the gym is is so addictive, even more when you see how lean your body gets after some time and it's easy to go over board.


Today starts the 2-day Tallinn Fashion Week Spring edition and I am so so sad I can't participate due to being in Sweden still, such cool designers show up for it and I just really like the atmosphere at these fashion weeks. Oh well, see you in Autumn! Oh and it's a happy thing when 2 days before your flight all your packages you didn't expect to see happen to arrive. No stress about them and you will see these very soon on blog. Now I'm getting back to essay writing and hopefully get to see J playing in the national team against Norway tonight. All the best guuuyys! <3
__________________________________________________________________________________________________
Yeppp, jälle ta oma ülesnööritud saabastega. Kui juba alustad, siis enam pidama ei saa nendega haha! Mulle nii meeldib see idee, et kanda neid nöörsaapaid teksade peal, sest see muudab nad vähe rohkem casual'iks ja koos ponšoga võibki täitsa nii tänaval ju käia. Teksade peal kandmine on ka palju mugavam ja minu arvates näeb täpselt sama hea välja ikka. 


Täna käisin jõukas-jimmys-gympas hommikul ja avastasin, et ma olen seal endale vist hiljuti liiga teinud, eriti sellepärast, et mu puus tundub väga imelik juba mingit aega. Ma olen nii palju trenni teinud ja nii pingeliselt, pannud juurde ja juurde raskusi iga nädal nii et pole ka ime, et keha peagi valutama hakkas. Nüüd saab aga kenasti Eestis puhata trennist 2 nädalat. Jõukasse minek on nii sõltuvust tekitav, eriti kui hakkad nägema kuidas see sind vaikselt vormib aina ja nii ongi lihtne üle pingutada.


Täna algab Tallinn Fashion Week'i kevaderi ja mul on nii nii kahju, et ei saa seekord osaleda, kuna olen ikka veel Rootsis. Nii ägedad disainerid astuvad oma kollektsioonidega üles ja mulle väga meeldib üldine atmosfäär fashion week'idel. Aga mis seal ikka, kohtume sügisel! Ahjaa, alati rõõmus kui 2 päeva enne lendu jõuavad kõik su pakid järsku kohale, mida sa isegi ei lootnud näha enne minekut. Pakkide sisud ka kohe-varsti blogis näha. Okei, nüüd aeg tagasi essee juurde asuda ja loodetavasti näeb täna õhtul Norra vastu ka Joonast Eesti koondise eest platsil. Kõike heaaad!! <3PINK MONDAY

Coat - BikBok, Boots - Nelly, Jeans - Topshop, Watch - Daniel Wellington/ HERE, Shirt - IvyRevelMy recent favoruite colour is definitely pink. I feel like wearing pink sweaters, bombers and coats everyday these days. It's a happy Spring colour obviously, so that's why it's seen everywhere right now - clothes, make-up, interior. Especially gorgeous is the dusty pink shade on tops and lips.


A watch by Daniel Wellington is such a beautiful accessory to match with basically anything. Don't forget to get yours with a 15% discount code MERYLMGI, that you can use on their website HERE. Happy shopping! <3


_____________________________________________________________________________________________________Mu absoluutne lemmikvärv hiljuti on roosa. Viimasel ajal tahan iga päev kanda, kas roosasid kampsuneid, bomber jakke või mantleid. See on üks ilus kevadine värv seega on arusaadav, miks seda praegu igaltpoolt leiab - riided, meik, interjöör. Eriti ilus on just tuhm roosa erinevatel toppidel ja huultel. 


Üks ilus käekell Daniel Wellington'ilt sobib põhimõtteliselt iga riietusega. Ärge unustage kasutada nende veebilehel koodi MERYLMGI, et saada 15% allahindlust ükskõik millise kella pealt. Valik kellasid on SIIN. Vahvat šopingut! <3

MIDI SKIRT x LACE-UP


Coat - NA-KD, Lace-Up Boots - Nelly/ HERE, Skirt - Missguided/ HERE, Top - SeppäläWelcome to my new domain www.merylmagi.com and my new blogging platform For.me! I am going to change the design of my blog in near days accordingly to the site. So here's the first look on my new blog - a palette of neutrals. I love love looove my lace-up boots so much, it's hard to let them sit in a box for too long, just have to post more and more with those. I figured that this kind of boots look really good with midi skirts and dresses, especially since it's still a bit chilly outside. The slit skirt is the perfect choice! 


So what have I been up to.. well I visited beautiful Lomma with Laura on Friday and there we took those photos and after that I went out in Malmö with Migle and Elise, since Migle turned 22 recently. Mostly I've been really working my butt off on exams and continue to do so until Saturday when I finally get to visit home again. I will be in Estonia from 26th of March to 7th ofApril, so everyone contact me freely during that time! I will be half of the time in Tallinn and half in Viljandi. Can't wait to see everyone again and work on some cool photo ideas!


Talk to you soon and hope you like the outfit! <3


_____________________________________________________________________________Tere tulemast minu uuele blogi aadressile www.merylmagi.com ja mu uuele blogiplatvormile For.me! Lähipäevadel muudan uue lehe järgi ka oma kujundust.Siin on siis esimene outfit minu uuel blogilehel - neutraalsete toonide palett. Mulle niiii niii niii meeldivad need nöörsaapad, et neil ei saa lasta lihtsalt kaua karbis istuda, vaid peab postitama nendega ikka ja jälle. Taipasin, et taolised saapad näevad väga efektsed välja põlvedeni seelikute ja kleitidega, eriti praegu, kus ilmad on väheke jahedad veel. Eest lõhikuga seelik on just ideaalne valik!


Ja mida ma olen vahepeal teinud... Lauraga käisime reedel imeilusas Lommas, kus tegime ka need pildid ja pärast seda läksin õhtul Migle ja Elise'ga välja Malmös, et tähistada äsja 22 saanud Migle't. Enamasti olen tegelenud oma eksamitega ja väga näinud vaeva, et saada need tehtud laupäevaks, kui on aeg taas jälle kodumaad külastada. Olen Eestis 26. märtsist kuni 7.aprillini nii et võtke kõik ühendust minuga rõõmsalt! Poole ajast olen Tallinnas ja poole Viljandis. Ei jõua ära oodata, kuni kõiki jälle näeb ja saab lahedate pildiideede kallale asuda!


Loodan, et teile meeldis tänane outfit! <3MINIMAL
Coat - Bershka, Jeans - Ginatricot/ HERE, Heels - Nelly/ HERE, Bag - H&M, Top - Zara, Watch - Daniel Wellington/ HERE
Hey babes, I'm trying to get a lot done today so I will make this here really short. Instead you get more photos than usually haha! I have only a few days left to send in my exam and I've been procrastinating a lot these days, also have to find time to hit the gym today too. I am so looking forward to my 2-week stay at home, really need to clear my mind, but it's a long way to go.


Since I am a big fan of minimalism and basics in everyday life, I like to constantly throw these looks into my blog too. It's always fun to add some details to these looks, but still not over do it. Here I added a fur ball to my bag, different rings and a Daniel Wllington watch with tiny gemstones. I know I know, back at it again with the grey coat, but these long sweater looking coats are my current favourites. 


If you would like a classy watch from Daniel Wellington yourself, then you can use my 15% off discount code MERYLMGI, while purchasing one from their website HERE


Hope you all had a great weekend! <3________________________________________________________________Hei kullad, ma üritan täna palju tehtud saada, seega hoian jutu lühikese siin. Selle eest on aga tavalisest rohkem pilte haha! Mul on ainult mõned päevad aega, et saata ära oma eksam ja ma olen korralikult ikka seda edasi lükanud viimastel päevadel. Peale selle peaksin leidma aega ka jõusaali minekuks. Ootan juba nii väga oma pea 2-nädalast puhkust Eestis, et oma pea välja puhata, aga enne seda on ikka väga palju veel teha.


Kuna ma olen suur minimalismi ja lihtsuse fänn igapäevaelus, siis viskan ka vahest blogisse taolisi look'e. Alati on vahva mõelda välja erinevaid detaile selliste riietuste juurde, kuid üle pingutada ka ei maksa. Siin lisasin väikse karvase palli koti külge, erinevad sõrmused ja Daniel Wellington'i käekella kivikestega. Ma tean ma tean, jälle ta oma halli mantliga, aga need kampsunit meenutavad villased mantlid on mu suured lemmikud praegu.


Kui sa tahaksid endale ka klassikalist kella Daniel Wellington'ilt, siis kasuta minu allahindluskoodi MERYLMGI nende veebilehel SIIN, et saada 15% alla.


Loodan, et kõigil oli tore nädalavahetus! <3 

TANCoat - Stella/ Na-KD, Jeans - Dr.Denim, Sneakers - Nike Air Force 1, Knit - Lindex, Body - MissguidedAhhh sunlight! Thank you for showing up today and making this day so much better than it already was! Got a few packages I've been waiting for such a long time now and met up with my girl Migle and was make-up brush shopping. Some days you just enjoy more. 


Outfit is a simple combination of neutrals (this Lindex knit is forever cool) matched with my another favoruite new pair of Nike's. Those I got from my love J as one part of my birthday present and because they're suede, I haven't taken them out often...of course because of our constant rain here. They look so good and the colour is just perfect, but the main thing worth mentioning is how amazingly comfortable they are. Really happy to have them!! Thank you babe! x

JORDAN'S


Nike Air Jordan Retro 4 CementAs promised, a few words and detailed photos of my brand new pair of sneakers. They popped up on Instagram on multiple occasions, both on guys and girls and finally I was convinced enough to look them up and on their way they were. The reason I picked my very first pair of Jordan's and that particular one is the cement detailing on them. I just love how these black cement-like dots bring make the grey so eye-catching or how do I describe it...more fun? White sneakers are always a good idea since they are wearable with basically anything, but the red detailing gives them a little more spark. 

I am planning to wear them all Spring and Summer long with jeans of all colours and definitely with bodycon midi skirts and dresses in white & grey, mmmhmmm. Can't wait!!


Since I have another pile of exams to write, I am busy busy with school everyday. However tomorrow I will meet up with my girl Migle to take some new outfit photos for the blog so stay tuned!


________________________________________________________________Nagu lubatud, siis mõned detailsemad pildid ja mõned sõnad uute ketside kohta. Nägin neid Instagramis mitmel juhul, nii meeste kui naiste variante, kuni lõpuks olin nii 'ära ostetud' ja otsisin need välja ning teel nad olidki. Põhjus, miks valisin omale päris esimesed Jordan'id ja just selle paari, peitub just selles tsemendi detailis. Need tsemendi moodi mustad täpid hallil taustal teevad tavalise halli palju pilkupüüdvamaks või kuidas nüüd öelda...põnevamaks? Valged ketsid on nagunii alati hea idee, kuna neid saab sobitada igalepoole, aga nende puhul annavad punased väiksed detailid väheke sädet juurde.


Kavatsen nad käiku lasta terve kevad-suvi läbi igat värvi teksade ja muidugi kitsaste midi seelikute ja kleitidega, värvides hall ja valge, mhmmm. Ei jõua ära oodata!!


Kuna mul on taaskord hunnik eksameid mida kirjutada, siis olen igapäev pühendunud neile. Homme aga saan kokku Miglega, et võtta üles mõned uued pildid blogisse. Tulge tagasi ja vaadake järgi!

SPRING INSPO

First of all Happy Happy Women's Day to my beautiful readers! Hope your day was full of joy and pleasant surprises! <3


I thought a little Spring inspiration post to celebrate women and the start of March would go just well with today. So I gathered a little collage for you to get an overall idea what kind of pieces are really highly in during the coming months.


As you can see pink fully dominates, but also other pastel colours and also neutrals are very much loved this season. Bodysuits are top of the charts definitely and lace-up detail on boots, dresses, blouses (and so on and on) is not planning to go anywhere. Recently street style like hoodies, sweatpants and sneakers have been highly trending and from the sporty looks the hottest trend is probably bomber jackets, also included my two favourite versions of it in the collage - pink and khaki. Talking about details then you probably are tired already of seeing those Dior sunglasses on every chick, but this shape and especially in light colour is very much in and also all kinds of choker necklaces are back from your dear childhood memories and of course the badge detailing on anything (jeans, skirts, jackets) can't be missed. Suede is here to stay, which could be concluded from a recent Balmain fashion show, and same can be said about midi dresses and thigh high boots. And what I am particularly happy about is that off-shoulder or cold-shoulder blouses are again and again back as soon as warm weather starts to get closer. A little hint: off-shoulder with a choker neckalce is a gorgeous combination to go for. 


Of course I could also add here the colour orange, silver everythang, denim, 70s, lingerie design and so on, but have to draw a line at some point haha! When you start doing those collages and really getting into fashion of a season, the list can be so so long that all you can do is pick the few things what you love the most and never over buy seasonal fashion. Always smart to invest in basics or pieces that you know you will love to wear even if the heat over it is gone. Fashion is now, style is forever. 


Happy beginning of Spring! 


____________________________________________________________________________Kõigepealt soovin oma kaunitele naislugejatele ilusat ilusat naistepäeva! Loodan, et see päev oli täis rõõmu ja meeldivaid üllatusi! <3


Arvasin, et üks kevade inspiratsiooni postitus sellesse päeva oleks just sobilik, et tähistada teid ja märtsialgust. Niisiis panin ma kokku ühe collage'i, et anda edasi üldine idee, mis võtmeesemed kevadel vägagi in on. 


Nagu näha, siis roosa domineerib täielikult, kuid ka teised pastelsed toonid ja ka neutraalsed toonid on väga hinnas see hooaeg. Body'd lähevad igalpool nagu soojad saiad ning lace-up ehk "üles nööritud" detail nii jalanõudel, kleitidel, pluusides jne. ei kavatse mitte kuhugi kaduda. Hiljuti on väga hinda tõusnud tänavastiil ehk dressipluusid, dressipüksid ja ketsid ja ilmselt sportliku riietuse põhiesemeks on bomber jakid. Lisasin ka collage'i oma kaks lemmikuimat varianti sellest jakist - roosa ja khaki. Rääkides detailidest, siis ilmselt olete juba tüdinenud nende Diori päikeseprillide nägemisest absoluutselt igal tšikil, aga see kuju ja just hele toon on väga popp ning muidugi kõiksugu erinevad choker kaelakeed, mis toovad lapsepõlve enamikele tagasi silme ette haha! Detailidest ei saa välja jätta muidugi embleeme, mida leiab teksadest jakkideni, pea igalpool. Seemisnahk ei lähe kuhugi, mida võib järeldada viimatisest Balmaini moeshow'st, ning sama saab ka öelda põlvedeni kleitide ja üle-põlve saabaste kohta. Eriti hea meel on mul selle üle, et off-shoulder ehk "külmade õlgade" pluusid tulevad ikka ja jälle tagasi kohe kui soojad ilmad kalendrist paistma hakkavad. Väike vihje: choker kaelakeed koos off-shoulder pluusiga on väga lahe kombinatsioon.


Muidugi võiksin siia veel lisada oranzi, hõbeda, teksa, 70ndad, pesust inspireeritud stiili ja nii edasi, aga kuskilt peab ju joone tõmbama haha! Kui neid collage'e tegema hakata ja väga mingi hooaja moodi süveneda, siis läheb nimekiri nii pikaks, et targem ongi vaadata mõni üksik asi, mis sulle eriti meeldib ja mitte üle osta ühe hooaja moodi. Alati on hea mõte investeerida baasesemetesse või riietesse, mida sa tead, et kannad kindlalt edasi, isegi kui see pole enam uut ja erilist. Mood on praegu, stiil on igavesti.


Vahvat kevadealgust kõigile! 

CASUAL SUNDAYTop - Ginatricot/ HERE, Jeans - Topshop, Bag - Calvin Klein, Jacket - Zara, Sneakers - Nike Air Jordan 4 Retro/ HERE


Recieved my new Jordan's on Friday and well you can imagine I was beyond excited to see how beautiful they actually are in real life. I'm gonna make a separate post of them including close-up photos so enough of them for now haha. I put together a sporty Sunday-casual look and made this really cute baby blue top look a bit more edgy. Off-shoulder tops are more in than ever and always go for the pastel colours for Spring. Wish the weather already allowed us to go around like this, but that's why I'm here - giving you style ideas in advance and fighting off a bit of cold while doing these photos haha!


Hope you all are had a fun weekend and don't forget to check out the bit of unusual giveaway I have on my blogs Facebook page, which you can find by clicking HERE or when you check out the previous post on blog! 


_____________________________________________________________________Sain reedel kätte oma uued Jordan'id ja nagu võite ette kujutada, siis ma olin täiesti pahviks löödud, kui ilusad need tegelikult ikka elusast peast on. Ma teen neist kohe-kohe ka eraldi postituse koos detailsemate piltidega, aga seniks neist küll haha. Panin kokku ühe mõnusa pühapäevase sportliku look'i, mille juurde sobitasin armsa beebisinise pluusi. Õlgadest all ehk off-shoulder pluusid on rohkem in kui kunagi varem ja kindlasti haarake just kõiksugu pastelltoonid kevadeks. Võib ju soovida, et ilm lubaks meil juba niimoodi ringi patseeruda, aga selleks ma ju siin olengi - annan stiili ideid ilmast ette ja pildistamisel kannatan väheke külma haha! 


Loodan, et kõigil oli vahva nädalavahetus ning ärge unustage vaadata järgi veidi ebatavalist giveaway'd mis mu blogi Facebooki lehel toimub. Lehe leiate klikates SIIA või vaadates eelnevat blogipostitust. 

GIVEAWAY - BIOVEGAN


Hey all, happy Sunday!


In collaboration with the brand BioVegan from Estonia, I'm giving away a box of their 100% natural washing powder!


The reason to prefer that hand-made product is that it keeps your clothes free from any chemicals and makes them last in their beautiful form longer and that is your way of helping to preserve the environment.  I also tested the powder out and the lavendel scent powder I picked was so fresh and lovely on the clothes. 


To win a box of this powder go to my Facebook page HERE, like the page and share the giveaway blogpost! I will choose the winner on 13th of March. Good luck! <3


You can find more information about the powder and all BioVegan products HERE


_____________________________________________________________________Rõõmsat pühapäeva kõigile!


Koostöös BioVegan brändiga annan ma ühele teist lugejatest ära karbi nende 100% looduslikku pesupulbrit!


Miks eelistada just seda pulbrit? Nende käsitööna valminud pulber hoiab riided kemikaalidest puhtana ning riided püsivad kauem oma ilusas algses vormis. Muidugi hoiate nii ka keskkonda puhtana. Katsetasin ka ise pulbri järgi ja see lavendlilõhn riietel hiljem oli nii mõnus värske. 


Et võita karp seda pulbrit külastage mu Facebooki lehte SIIN, vajutage lehele like ja jagage antud giveaway postitust! Ma valin võitja 13.märtsil. Palju edu! <3


Rohkem infot pulbri ja BioVegan toodete kohta leiab SIIT