Meryl Mägi

FAUX
Faux Fur - Misspap/ HERE         Boots & Turtleneck- Zara         Jeans -  365         Hat - GinatricotMy favourite faux fur for this season! This alone makes the outfit pop already. I'm wearing faux fur, because I couldn't even consider or accept real fur coats. This is just so sick in my opinion.. You probably have zero compassion for wearing dead animals for beauty and thus, real fur is worn by ugly people and honestly, these bunches of fur sewn together look really bad aswell. What's the point? There are soooo many gorgeous faux's out there to choose from! 

Now it's less than 2 weeks until my vacation to Puerto Rico and I've reached the stage, where I just cannnot wait to get on that plane, but time sure doesn't fly right now. So much work to do, so little time and it's even worse for my J, since he has some games with the national team left and two of them are in the Caribbean, so he has to fly back and forth between Europe and Caribbean 3 times in one week. Kinda makes me feel better about doing a lot of schoolwork at the same time haha! 

Don't forget to participate in the giveaway on my Instagram! Find the photo where the giveaway is happening on my Instagram @merylmgi and good luck! I will announce the winner in 5 days!

Happy Father's Day!!!

_______________________________________________

Mu lemmik kasukas see hooaeg! See juba üksinda paneb kogu outfit'i särama. Ma kannan kunstkarva, kuna ma ei suudaks kunagi isegi mõelda päris karvakasuka peale ega vastu võtta seda. See on lihtsalt haige minu jaoks... Sul peab olema null kaastunnet kandes surnud loomi enda küljes iluasjana, seega päris karva kannavad koledad inimesed. Pealegi need karvatuustid kokkuõmmelduna näevad päris halvad ikka välja ka, nii et mis point sellel on? Nii palju ilusaid kunstkarvast kasukaid on saada nüüdseks. Nii palju, mille vahel valida! 

Nüüd kui Puerto Rico reisini on jäänud vähem kui 2 nädalat olen jõudnud sellesse staadiumisse, kus lihtsalt ei suuda enam oodata, et sinna lennukile juba istuda, kuid aeg ei taha kuidagi lennata. Nii palju tööd nii väikse ajaga ning olukord on veel hullem mu J jaoks, kuna tal on veel jäänud mõned mängud koondisega, millest kaks on Kariibidel, seega ta peab edasi-tagasi Euroopa ja Kariibide vahelt lendama kolm korda nädala jooksul. See paneb mind muidugi paremini tundma, et mul on kõigest palju koolitööd haha! 

Ärge unustage, et mul on käimas Instagram'is giveaway, kus on võimalik võita 50€ kinkekaart Denim Dream'i poodides shoppamiseks. Leidke üles mu Instagram'is @merylmgi pilt, kus all loosimine toimub ja palju edu! Aega on veel 5 päeva ! 

Ilusat isadepäeva!!!

13 november 2016 16:10 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading