Meryl Mägi

WHAT'S IN MY BAG?

I've heard too many times that a woman's handbag is an endless mess and that is absolutely true in my case. J (and some of my friends) keep getting frustrated all the time, when I just can't find anything I need out of it quickly. So what does it usually contain everyday?

I would say mine is a total student one. I have my Mac Pro that weighs probably more than me, a pen and the beautiful artsy calendar notebook J's mom gave me as a gift last Christmas. Then I have all my cards - student card, bank card, driving license and ID. I also have a separate notebook for everything blog related that has a title "Creation Book" and every different colour set of papers contains different ideas, plans and collaboartions. I also have a bottle of water there, because I recently decided I really have to start drinking more water instead of ice tea. Of course keys, car charger, coins for parking and my Iphone. I don't usually carry my heavy camera with me if I don't plan to take photos. I could really use a smaller good camera though to give you more 'everyday shots'. From beauty stuff I have the Clarins lip perfector with me all the time, a blender for smudged make-up and the nail serum. Lastly there's two things that are always there just in case - GPS because after soon 3 years in Skane, I still have no clue how to not get lost in Malmö, and of course a pair of sunglasses. 

I do have two wallets, but one is kind of old now and the other is Hermés, so I don't want to carry either with me and that's another problem, I still haven't remembered to buy a wallet for my cards haha and I definitely should carry my earphones and comb with me more, but honestly, the bag is damn heavy everyday already...

Now I'm gonna get back to studying, while J is already enjoying Caribbean heat with the football team.. just one more week for me to wait!! I probably write about studying all the time here, but guys honestly it's paying off, I haven't gotten a grade lower than B since the end of first year now and I'm really proud and wanna keep going! 

_____________________________________________

Olen nii palju kuulnud, et naiste käekott on kui põhjatu hunnik segadust ja minu puhul on see absoluutselt tõsi. J (ning paljud mu sõbrad) on minust päris tihti tüdinenud, kui ma jälle ei leia midagi mis vaja käekotist üles. Mis mul seal siis igapäevaselt on?

Ütleks, et mu käekoti sisu on täielikult üliõpilasele omane. Seal on mu Mac Pro, mis ilmselt kaalub rohkem kui mina, pastakas ja ilus kunstiline kalender-märkmik, mille J ema mulle jõuludeks kinkis. Siis on seal kõik mu kaardid - üliõpilaskaart, pangakaart, juhiluba ja ID. Lisaks on mul seal eraldi märkmik blogi jaoks, mille pealkiri on "loovraamat" ning igal erineval värvil on erinevad märkmed ideede, plaanide ning koostööde kohta. Kotis peab mul alati olema veepudel, kuna otsustasin hiljuti, et ma lihtsalt pean hakkama rohkem vett jooma jäätee asemel. Muidugi on seal võtmed, autolaadija, sendid parkimise jaoks ning mu Iphone. Ma tavaliselt ei kanna oma rasket kaamerat kaasas, kui just kindlat plaani pildistamiseks pole. Mulle kuluks väga ära üks pisem hea kaamera siiski, et teha rohkem neid 'igapäevased pildid' postitusi teile. Iluasjadest on mul alati kaasas Clarins'i Lip Perfector, meigisvamm määrdund meigi jaoks ning küüneseerum. Viimaks peavad mul igaksjuhuks kaasas olema GPS, kuna pea 3 aasta jooksul, mis ma Skanes elanud olen, ei suuda ma ikka ilma selleta Malmös hakkama saada, ning paar päikeseprille. 

Mul on küll kaks rahakotti, millest üks on vähe vanake ja teine Hermés, seega ei taha neist kumbagi kaasas kanda ning see on jörgmine probleem, kuna ma pole siiani suutnud meeles pidada, et mul oleks vaja väikest rahakotti oma kaardide jaoks haha. Kindlasti peaksin rohkem kaasas kandma oma kõrvaklappe ja kammi, kuid ausalt, see kott on juba niigi hullult raske, et sinna veel igapäev asju juurde panna...

Lähen nüüd tagasi õppima, taaaskord, samalajal kui J juba Kariibidel jalkatiimiga...mul on veel vaid nädal selleni oodata!! Ilmselt räägin ma siin liiga palju õppimisest, aga ausalt, see pidev õppimine tasub end nii ära, kuna ma pole peale esimese aasta lõppu ühtegi hinnet alla B saanud ja ma olen päris uhke selle üle ning tahan jätkata samas vaimus! 
 

17 november 2016 14:15 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading