Meryl Mägi

ABOUT CAMERA AND LENSI've gotten way too many questions about my photos now, so I figured I will post here and on Instagram, what camera and lens I use. So the camera is Canon 100D, which is small and light-weight and perfect for travelling and for carrying around with me. Yes it has it's limits because of being small, but it is nevertheless a super good camera for a blogger to use. With the camera I got the 18-55mm lens, that I wasn't that happy with, so I bought the 85mm lens to it. I use the 85mm one 99% of the times and I love it sooo much! Sometimes I screw up the settings, but oh well haha, still learning my way into photography. It is really cool that this Canon 85mm lens is so fool proof, that even if you can't take photos at all, the outcome is still good enough. What I still would wish for is the 35mm lens, so I could take pictures a lot closer. Hope this helped loves! 


So about the weekend. I'm so stressed lately, because school is taking up all my days and we have so many assignments piled upon each other right now. It just went from 0-100 real fast. So I've been reading and reading and reading all weekend without any life, except for the retail therapy I had in Malmö on Saturday haha! But I'll try to stay positive because once this busy period is over, all the fun begins! What I feel most off about is that J joins the Estonian national team once again tomorrow, because the World Cup qualification games are coming up and I can't go see the games...will be especially sad, if he will get to play again and I will miss out on it. Could really use a massive motivation boost and vaca right now! 


Hope you are all doing well and I will be posting a new outfit either tomorrow or day after! Have a great Sunday! <3 


___________________________________________________________Ma olen saanud nüüdseks juba liiga palju küsimusi oma piltide kohta, seega otsustasin postitada siia ja Instagrami, mis kaamerat ja objektiive ma kasutan. Niiisiis kaamera on Canon 100D, mis on väike ja väga kerge ning seetõttu ideaalne reisimiseks ning endaga kaasas tassimiseks. Muidugi on sel oma väiksuse tõttu mõned limiidid, aga sellegipoolest on see üks super hea kaamera blogijale. Kaameraga sain ma kaasa 18-55mm objektiivi, kuid ei olnud sellega väga rahul, seega peagi ilmus kaamera külge 85mm objektiiv. Kasutan 85mm 99% kordadest, see on nii võrratu objektiiv! Vahest ma keeran sätted täesti metsa omadega haha, aga mis seal ikka, õpin läbi selle igakord. Mis mulle eriti meeldibki selle Canon'i objektiivi juures on, et isegi kui sa ei oska absoluutselt pildistada, siis välja tuleb ikka igati okei seeria. Mida ma väga sooviks oleks 35mm objektiiv, et saaksin teha pilte ka palju lähemalt. Loodan, et see aitas teid armsad! 


Natuke ka nädalavahetusest. Ma olen viimasel ajal päris stressis, kuna kool hõlmab suure osa mu igast päevast ning meil on mitu ülesannet üksteise otsa kuhjunud. Asi läks nullist sajani ikka päris kiirelt. Seega olen ma terve nädalavhetus lugenud ja lugenud ja lugenud ilma mingi eluta, välja arvatud shopingu teraapia Malmös laupäeval haha! Kuid ma püüan jääda positiivseks, kuna kui need kiired ajad läbi on, siis algab kogu lõbu! Millepärast ma enim halvasti tunnen on see, et J liitub taas Eesti koondisega homme, kuna algavad MM kvalifikatsiooni mängud, ja ma ei saa minna neid vaatama...eriti kurb olen siis, kui ta peaks taaskord mängus olema ja ma jään sellest ilma. Tõesti vajaks ühte tohutut motivatsioonipurakat ja puhkust! 


Loodan, et teil kõigil läheb hästi ja uus outfit'i postitus on juba homme või ülehomme tulekul! Vahvat pühapäeva! <3

2 oktober 2016 17:10 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading