Meryl Mägi

BASICS & DETAILS

Sweater - Lindex AW16/ HERE        Boots - Zara/ HERE        Zipper Leggings - H&M/ HERE      Jacket - ASOS        Laptop Cover - Katvos         Watch - Daniel Wellington

 

 

Uffhhhh, it's done! The assignment for uni I've been doing non-stop from the last time I posted here, which was Monday...Tuesday? So happy to clear my head for the weekend before new assignments kick in. I've been so busy with school that even today's outfit is my typical school wear hahah! This is basically what I throw on when it's early or when I have no time to put together something different - the basics! I usually have a pretty sweater on, in this case I have on one of my favourites, the bell-sleeved grey one with a gorgeous cut that is from the Lindex AW '16 collection and when it's chilly I have a biker jacket on. It's either sneakers or basic heeled boots, but what I love to wear with both of them are these leggings with a zipper in front and I just can't get enough of them. So comfy and cool. Aaaand also added some typical student life details to the outfit like my laptop with it's new Katvos cover and the DW watch of course.


Since I just sent in my paper, then I will rest my head for the rest of the day. Watch J's game and then catch up on the new season of Grey's Anatomy. At one point I stopped watching it, but it has gotten waaay beyond exciting so back at this now! Tomorrow I'm gonna have a little girls night at Paulina's in Malmö and stay over at Elise's in Lund. Sunday is gonna be first fun in Lomma and then work with our project group, but I will be here posting frequently as usual again now that the rush is over. 

____________________________________________


Uhhhh see on tehtud! See koolitöö, mida ma olen kirjutanud alates päevast, kui ma siia viimati postitasin, mis oli esmaspäev...või teisipäev? Nii mõnus on nüüd pea tühjaks lasta nädalavahetuseks enne kui uued ülesanded peale tulevad. Ma olen olnud nii busy kooliga, et isegi mu tänane outfit on üks tüüpilisi komplekte, mida koolis kannan hahah! Põhiliselt viskan selga need, kui on vaja vara kohale minna või pole palju aega, et midagi teistsugust kokku panna - ja selleks on basic'ud muidugi! Tavaliselt koosneb see mingist ilusast kampsunist, antud juhul on selleks mu üks lemmikuid, laiade varrukate ja laheda lõikega Lindexi AW '16 kollektsiooni kampsun ja kui on jahe viskan peale nahktagi. Juurde lähevad kas ketsid või tavaliselt kontsasaapad, kuid mõlemaid meeldib mul viimaselajal kanda nende eest lukuga retuusidega, millest mul ei saa vist kunagi küllalt. Nii mugavad ja lahedad. Jaaaa muidugi lisasin juurde ka mõned tüüpilised õpilaselu detailid nagu läpakas Katvos kleebisega ja muidugi DW kell.


Kuna ma just panin teele oma essee, siis puhkan ülejäänud päeva pead. VAatan Joonase mängu ja viin end kurssi Grey Anatoomia uue hooajaga. Mingis punktis ma seda enam ei vaadanud, aga nüüd on see läinud liiga põnevaks, et edasi ignoreerida! Homme on meil väike tüdrukuteõhtu Paulina juures Malmös ja peale seda jään ööseks Elise juurde, kust hommikul läheme kõigepealt Lomma'sse lõbutsema ja siis ootab jällegi koolitöö, kuna tuleb saada projekti grupiga. Kuid nüüd ma muidugi postitan sama sagedalt edasi, kui tavaliselt, kuna suurem pinge on möödas. 

 

 

 

23 september 2016 16:22 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading