Meryl Mägi

EXPLORING ESTONIA
Lovely sunset at Viru Swamp
No I haven't become a nature-enthusiast-blogger, but I found at one point that only fashion & beauty can get boring, so now I bring my camera with me more often to post about other moments in life aswell. What me and J love to do during Summer is to go for walks when he has a day off. On Friday, it was 5 hours until our movie at the cinema, so we decided to explore the quite famous Viru Swamp near Tallinn. It was sooo gorgeous during the sunset and also had a high platform to enjoy the view over the swamp. Having walks in the nature with J is always fun, but at some point he always confronts me with some crazy dares. Sometimes it's climbing up some tree or jumping to his lap from some high rock, but this time he made me jump over some huge orange puddle. He of course showed me how to do it and said it's easy, but well he's almost 2 metres high and I have these very little jumping short legs, so when I finally agreed to do it (on the condition that he will later wash my white sneakers), I still landed on the edge of the puddle with a splash...Seriously preferring the wooden roads built over these puddles haha! 


On Saturday I had the perfect "Summer ending" and "bye Estonia" party. We just planned to have a lovely meeting dinner together with many wives and girlfriends of Flora footballers, since most of our guys were in the hotel with the national team anyway. It was so nice to hear more about them, because we can't talk much during the games and. There was a lot of super great food aswell haha! There was so much to talk about that we actually ended up leaving after 3am, so me and other 3 girls took a taxi to go home, but the taxi driver enthusiastically pushed us to go to the city centre to get some burgers and next moment we already stepped into a club 4am and the next moment we were walking through town 6am. I haven't had such a cool night out in years I think, thank you so much girls for this super awesome night to remember and to everyone at the dinner, you are so lovely all of you! 


Now it's time to start packing for Sweden and spend the last days at home. I will be posting an outfit tomorrow or day after, but I probably will be really busy this week, so I can't promise I will be posting a lot, but I'll keep you updated through Facebook page HERE and Instagram (@merylmgi). Hope you guys had a fun weekend aswell! <3

_________________________________________________________Ei, minust pole veel saanud looduse-entusiasti-blogijat, aga mõtlesin Veidi aega tagasi, et ainult mood & ilu võib kippuda igavaks jääma, seega kannan endaga rohkem kaamerat kaasas, et postitada siia ka teisi eluhetki aeg-ajalt. Mulle ja Joonasele meeldib suviti käia looduses jalutamas, kui tal vaba päev. Reedel oligi filmini kinos aega 5 tundi, seega otsustasime veeta selle üsna kuulsas Viru rabas Tallinna lähistel. See oli niii ilus päikeseloojangu paiku ja rabas oli ka kõrge vaateplatvorm, millest oli väga ilus vaade üle raba. Need looduseskäigud on alati lõbusad Joonasega, aga mingis punktis paneb ta mind tegema mingeid "julgustükke" alati. Vahest on see kuskile puu otsa ronimine ja vahest pean talle sülle hüppama kuskilt kõrgelt kivilt, aga seekord sundis ta mind hüppama üle mingi hiiglasliku oranzi loigu. Ise ta näitas muidugi ette kui lihtne see on, aga ta on pea 2 meetrit pikk ja mul on need lühikest maad hüppavad lühikesed jalad, seega kui ma lõpuks nõustusingi seda tegema (tingimusel, et ise peseb pärast mu valged ketsid ka siis puhtaks), maandusin ma ikkagi plärtsatusega loigu serval. ..Ausalt need puidust rajad on seal eesmärgiga ju, haha! 


Laupäeval oli mul üks ideaalne "head aega suvi ja Eesti" pidu. Plaanisime lihtsalt teha ühe mõnusa tutvumisõhtusöögi Flora mängijate naistega, sest enamik kutid olid nagunii hotellis Eesti koondisega. Nii tore oli nende kohta rohkem teada saada, sest me ei saa mängude ajal palju rääkida. Muidugi oli palju ka super head toitu haha! Meil oligi nii palju rääkida omavahel, et osad meist lahkusidki alles kella 3 paiku öösel. Mina ja 3 neiut võtsime takso, et koos koju sõita, aga taksojuht entusiastlikult surus meid kesklinna burksile ja järgmine hetk leidsin meid juba klubist kell 4 hommikul ja sealt jörgmine hetk jalutasime linnapeal kell 6 juba. Mul pole vist nii lahedat väljaskäiku olnud aastaid juba, seega aitäh teile tüdrukud ja kõigile, kes õhtusöögil olid - te olete nii vahvad kõik!


Nüüd on aeg hakata pakkima end Rootsi ja veeta viimased päevad kodus. Ma postitan homme või ülehomme siia ka ühe outfit'i, kuid mul on väga kiire nädal, seega ma pole kindel palju ma jõuan postitada siia, aga eks ma hoian kursis Facebooki' lehel SIIN ja Instagramis (@merylmgi). Loodan, et kõigil oli samuti vahva nädalavahetus! <3


5 september 2016 15:34 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading