Meryl Mägi

GOT IT COVERED BY KATVOS

Watch - Daniel Wellington         Iphone & Laptop covers - Katvos
Hey lovely people! I met up with Kätlin, the creator of Katvos phone and laptop covers, when I was in Estonia and picked out myself these shiny golden marble matching covers. This lovely girl creates absolutely amazing covers, that won't let you scratch your device and look absolutely stunning. She has them in so many versions, so I'm warning you, it's hard to pick! I love them so much, they are such high quality, but at the same time easy to remove aswell. Thank you Katvos, still can't stop staring at them!


To make your devices stand out and to find a suitable cover for you, check her Facebook page HERE and contact her through messages. She is really flexible with shipping to other countries besides Estonia and Sweden too. (P.S check the one with the white wood pattern!)


_______________________________________________________________Hei armsakesed! Kohtusin Eestis olles Katvos laptop'i ja mobiilikatete looja Kätliniga ning valisin välja enda Iphone'le ja Mac'ile ühesugused kuldsed marmor kattekleebised. See armas tüdruk loob absoluutelt võrratuid kattekleebiseid, mis kaitsevad su seadmeid kriimude eest ning näevad imeilusad välja. Kattekleebiseid on tal nii palju erinevaid, seega hoiatan, et nende vahel on vägagi raske valida! Lisaks on need super kvaliteetsed, kuid samalajal on neid ka väga kerge eemaldada. Aitäh Katvos, ma jätkuvalt ei suuda neilt pilku pöörata!


Et muuta oma seadmed silmapaitsvamaks ja leida endale sobiv kate, uuri Katvos'i Facebooki lehte SIIN ja võta temaga sõnumite kaudu ühendust. Ta on paindlik ka teistesse riikidesse peale Eesti ja Rootsi saatma. (P.S vaadake kindlasti üle valge puisu imitatsiooniga kleebis!) 

15 september 2016 13:41 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading