Meryl Mägi

OLD BASKETBALL COURT

 

Lace Top - Oasis      Boots - Zara       Jeans - C&J       

Photos - Kärt Käärik
Hey babes! Here's a shoot from a while back. It's not my typical outfit shoot, tried to make it more fun on an old basketball court that is built into this cool open-air building near my hometown. I think I've actually played basketball there once as a teenager haha. Anyway, hope you like a bit different photos now and then aswell! These super ripped boyfriend jeans with a pair of black ankle boots is my favourite thing right now. 


Alsooo I have news!!! Remember this competition I didn't really wanna tell you about at first and then I asked you to vote for me at some point? Well voting didn't go so well haha, but I was nevertheless chosen to be the next commercial and cover model for Denim Dream!! You have no idea guys how happy I am about this. This is something I was dying to do and now I have this super amazing chance thanks to Denim Dream! I will be modeling for Denim Dream SS17 and together with the other beautiful winner and some male celebrity we don't know yet. Heading home very soon for shooting, so stay tuned for updates! Thank you everyone who supported this so much!


Yesterday I had a lovely party with some of my classmates and went on a cafe-raid with Migle during the day. Today I'm even more sore than yesterday beacuse of my jogging-squats-by-the-lake routine I started 2 days ago once again. Buuut I have to get my hurting butt up and meet up with Laura over such a long time, can't wait! <3


_______________________________________________________Hei! Siin on üks fotoshuut natuke kaugemast ajast. See pole just mu tüüpiline outfit'i pildistamine, püüdsin teha selle veidi ägedamaks tehes pildid vanal korvpalli väljakul, mis on ehitatud kodulinna lähistel olevasse vabaõhu ehitisse. Mul tundub, et ma olen kunagi teismelisena seal isegi vist korvaplli mänginud haha! Igatahes, loodan, et teile meeldivad vahelduseks ka veidi teistsugusemad pildid! Need super katkised boyfriend teksad koos mustade poolsaabastega on mu lemmik kombo hetkel! 


Peale selle on mul ka uuudiseiiiid!! Mäletate seda võistlust, millest ma algul palju rääkida ei tahtnud, aga siis palusin teil enda poolt juba hääletada? Noh, hääletamine edu ei toonud haha, aga sellegipooles valiti mind järgmiseks Denim Dream'i kaanetüdrukuks ja reklaammodelliks!! Teil pole õrna aimu ka, kui hea meel mul selle üle on. See on miski, mida ma olen nii väga tahtnud teha ja nüüd on mul see suurepärane võimalus tänu Denim Dream'ile! Olen Denim Dream'i SS17 modelliks koos teise ilusa võitjaga ning kellegi meeskuulsusega, kelle nime me veel ei tea. Suundungi üsna pea tagasi koju võteteks, seega hoidke silm peal siin! Aitäh kõigile, kes mind nii palju toetasid! 


Eile oli mul vahva pidu mõndade kursakaaslastega ning päeval käisin kohvikuid ründamas Miglega. Täna on igalt poolt veel rohkem valus kui eile, kuna alustasin taaskord 2 päeva tagasi oma jooks-ja-kükid-järve-ääres rutiiniga. Kuid tuleb ajada oma valus tagumik püsti ja minna Lauraga kokku saama üle nii pika aja. Ei jõua ära oodata! <3

17 september 2016 12:43 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading