Meryl Mägi

PINK x NAVY

Bomber - Lindex/ AW16        Dress - Mango       Sneakers - Nike Air Force 1
Hello again Sweden! It's sooo weird to be back though. School kicked off immediately and now I have 3 projects at hand at once haha! Need to get used to that svenska life again and at the same time I have so much to blog about! Gonna try to be a good girl and take care of everything...at least trying. It was so nice to see my friends and bids people yesterday and just to be in that Swedish atmosphere again, I really love it here! I have to run off to meet my groupmates real soon, so I'm gonna make it short this time.


I already have a pink bomber, but I felt like I needed a shorter and brighter pink one aswell since I wear it a lot. This one is from the upcoming Lindex AW collection and is the classical 'perfect bomber'. I love that it's super shiny and has a navy-floral lining inside. It will also be available in green!


Ah it's still so warm inside, gonna get ready quick and hop into shorts probably haha! Byee! <3

_______________________________________________


Tere taas Rootsi! Niiii imelik on tagasi olla siin. Kool algas kohe täie raha eest, kuna mul on järsku korraga 3 projekti käsil haha! Peab uuesti ära harjuma selle svenksa eluga ja samalajal on mul ka nii palju, millest blogida! Proovin olla tubli tüdruk ja kõik ilusti ära teha...vähemalt proovin. Vahva oli jälle oma sõpru ja kursakaid näha ning hea on olla tagasi selles Rootsi atmosfääris, mulle tõsiselt meeldib siin! Peangi kohe taas sammud kooli poole seadma, et saada kokku grupikaaslastega, seega tekst tuleb seekord lühike. 


Mul juba on kapis olemas roosa bomber, aga tundsin, et oleks vaja veel ühte lühemat ja erksamat roosat, kuna kannan seda juba nii tihti. See bomber on kohe poodidesse ilmuvast Lindex AW kollektsioonist ja on see kõige klassikalisem 'ideaalne bomber'. Mulle meeldib, et see on on super helkiv (on see õige sõna?) ja tumesinise-lillelise voodriga seest. Jakk on peagi saadaval ka rohelisena!


Oh väljas on jätkuvalt nagu suvi. Panen end kähku valmis ja tõenäoliselt tuleb jätkuvalt lühikestesse pükstesse hüpata haha! Tsauu! <3 

14 september 2016 11:49 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading