Meryl Mägi

READY TO FALL

 

Knit - Lindex/ in stores SOON!      Skirt - H&M       Boots - Ego
Oh my how I love to use different angles and edits! Thank you so much Kärt for these cool down-up photos! But yea I know, I should stop it with that hand position haha! 


As I mentioned previously, Lindex's A/W collection this year has waaay too many gorgoeus knits to choose from. One of my picks was this dark green wool one that has the coolest cut! Can't wait to style this turtleneck wide sleeved piece with so many different things.  Also since it's wool, it's super warm and they will have it in stores and online in many different colours! I recommend styling it with a skirt and boots and later on add a pair of tights! Sooo ready for Fall fashion! 


I also wanted to talk more about the competition I took part in since now it's official anyway. So I took part of becoming the next face of Denim Dream's SS17 collection and the next cover girl for their magazine. They are also choosing the "people's favourite" on their facebook page, so that's where you guys could help me out if you think I would be suitable as the next cover girl (sound like some America's Top Model intro haha). Click on the link HERE, which leads you to Denim Dream's Facebook page and just click LIKE on the photo and that is it! Also you could win a 50€ Denim Dream gift card just for the like! :) 


Thank you loves and I hope you like the outfit! <3 

_____________________________________________________


Ohh kuidas mulle meeldib vahest kasutada teistsuguseid nurki ja töötlusi! Suur tänu Kärt nende lahedate alt üles piltide eest! Ja jah, ma tean, et ma peaks kätt vähem selles asendis hoidma haha! 


Nagu varasemalt mainisin, siis Lindexi sügistalvises kollektsioonis on see aasta liiga palju ilusaid kudumeid, mille vahel valida. Üks minu valikutest oli see tumeroheline villane kampsun, millel on super lahe lõige. Ei jõua ära oodata, et saaks seda kõrgekaelusega ja avarate varrukatega kampsunit erinevate asjadega sobitama hakata! Kuna see on villast, siis see on otseloomulikult väga soe ja seda tuleb poodidesse ja e-poodi ka teistes värvides. Soovitan sobitada seda seeliku ning saabastega ning hilissügisel lisada ka sukapüksid muidugi! Niii valmis sügismoeks!!


Tahaksin ka veidi rääkida sellest võistlusest, mida ma siin salajeses hoidnud, kuna nüüd on see teada nagunii. Nii siis, ma võtsin osa Denim Dream'i kampaaniast, kus valitakse nende kevad-suvi 2017 kollektsioonile uut reklaamnägu ja ka kaanetüdrukut nende ajakirjale. Nad valivad lisaks muule ka rahvalemmiku oma Facebook'i lehel, seega see on koht, kus te saaksite mulle abiks olla, kui te arvate, et mina sobiksin just hästi sellesse rolli! Kliki lingil SIIN, mis viib sind Denim Dream'i Facebook'i lehele, vajuta pildile LIKE ja ongi kõik! Like'jate vahel läheb loosi ka 50€ Denim Dream'i kinkekaart! :) 


Aitäh armsad ja loodan, et teile meeldis tänane outfit! <36 september 2016 10:40 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading