Meryl Mägi

BRAND NEW (RED) KATVOS LAPTOP COVERRed Laptop cover by Katvos.


A while back I decided to change my black marble cover to something happier and more colourful, so I got together with Kätlin from the Katvos brand and picked out this bright red-pink cover that is just so gorgeous! It's really eye-catching and shines bright when light hits it. Kätlin is super talented in creating these covers and she creates new ones really often. All the covers and new updates are visible on her Instagram @katvos_ (HERE) and you can order them both there and on the Katvos Facebook page HERE. Yes the covers are pretty but they also prevent your device from scratches, so they're perfect if you're not a fan of phone cases or laptop bags. 

By the way guys! She now makes covers for all laptops and phones, so happy picking!! (it's hard haha) 

_______________________________________________

Veidi aega tagasi otsustasin vahetada oma musta marmori kleebise läpakal millegi rõõmsama ja värvilisema vastu, seega saingi kokku Katvos'i brändi Kätliniga ning valisin välja selle erkpunase-roosaka katte, mis on nii nii imeilus! See paistab kohe kaugelt silma ja helgib kui valgus peale langeb. Kätlin on super andekas erinevate ilusate katete loomisel ja ta teeb uusi ikka päris tihti. Kõik kleebised uued-vanad on olemas ta Instagram'i lehel @katvos_ (SIIN) ja neid saab tellida nii Instagram'i kirjutades kui ka Katvos'i Facebook'i lehele (SIIN). Kleebised on muidugi väga ilusad, aga nende peamine eesmärk on ikkagi kriimustuste eest kaitsmine, seega need on ideaalsed just neile, kes pole telefonikarpide või läpakakottide fännid. 

Muide! Ta nüüd teeb katteid kõikidele läpaka ning telefoni brändidele, seega rõõmsat valimist!! (mis on omakorda päris raske haha) 

9 april 2017 10:38 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading