Meryl Mägi

LAYERS
Coat - Vila       Bodysuit - H&M      Jeans - Topshop       Hoodie - New Look      Boots - Bronx/ from Showrrom Styling        Bag - Guess        Phone Case - Ideal of Sweden/ HERE


Been a busy day today! Finally had the change to meet up with my thesis supervisor to get answers to my final questions before beginning and I left the office sooo happy haha, I actually feel really good and positive about this thesis and it seems like everything is falling into place. Well I know that will change from 0 to 60 real quick too, but let me enjoy the moment. I got a compliment for my red suit pants from some random guy today right after the meeting, so my mood was really good about so many things and then I went to sit in my car and well...I saw that the whole day, my zipper had been open. My mood was crushed, but it's sooo typical of me to ruin a good flow of events with something simply stupid. I really hope no one noticed but well it was hard not to to be honest. Ah I just feel so bad about it that I feel like I'm obligated to mention it here as well. That just plain old me. 

By the way, you can get a -20% discount from Ideal of Sweden if you use the code "idealSS17" when ordering any case in their website! I really love the cases as they are quite thick, just gorgeous and really good quality. 

I have a paper to send in by tonight, so hope you like today's look and talk to you real soon! x

______________________________________________

Täna on olnud üpris töökas päev. Sain lõpuks aega, et kohtuda professoriga, kes nõustab mind bakatöös ja sain kõik vajalikud vastused viimastele küsimustele enne kui asjaga päriselt pihta hakkan. Lahkusin kontorist niiii rõõmsana, sest ma tundsin end väga enesekindla ja postiiivsena oma bakatöö osas, kuna kõik tundub olevat paika loksunud ja sujub nii ilusti. Ma tean, et see suhtumine võib muutuda nullist sajani kiirelt haha, aga las ma naudin seda momenti korraks. Pärast kontorist lahkumist ütles keegi võõras poiss, et mul on nii ilusad püksid, mis tegi tuju muidugi veel paremaks lisaks kõigele muule ning läksin istusin autosse ja noh...terve selle päeva oli mul olnud püksilukk pärani lahti. Tuju oli kohe kiirelt pühitud, kuid see on on ju nii tüüpiline minu puhul, et ma toreda asjade kulgemise millegi jube lihtsa ja lolliga ära rikun. Loodan väga, et keegi ei märganud, aga kui aus olla, siis seda ilmselt oli raske mitte märgata. Oh mul siiamaani nii halb tunne sellepärast, et ma pidin sellest siin ka rääkima. Lihtsalt tavaline Meryl.

Muide, Ideal of Sweden'i netipoes saab koodiga "idealSS17" 20% alla kõigist telefonikatetest! Mulle nii meeldivad need katted, kuna nad on sellised tugevad, super ilusad ning väga hea kvaliteediga.

Täna öösel on vaja siiski järjekordne bakatööpaber teele panna. Loodan, et tänane look meeldis ja räägime peagi! x 


Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading