Meryl Mägi

MOTO JACKET AND PEARLS
Jacket - Chiquelle/ HERE        Jeans - Topshop        Shoes - Misspap/ HERE       Shirt - Mohito 


Just me and my Wayne's Coffee haha. Had such a nice chat with Elise that day in the town, had some hours before my sudden flight to Estonia. Now I'm on the train again, on my way back to Tallinn as I have a photoshoot with J and Nickelson brand coming up today and another photoshoot tomorrow and some events as well. One of the events is the Denim Dream denim party for the launch of their new collection where I am the campaign face with Sandra and Kristjan Kasearu. Make sure to come say hi to us and enjoy the party at Rocca al Mare on the 12th. You can find all the additional information on their event page HERE. It's gonna be a lot of fun and everything is with -20% discount during the event! I'm really looking forward to meeting you guys and seeing you all there! 

I found these pearl jeans a while back and they have been my favourites ever since. I love the high cut and how they're not too baggy and the pearls and the charcoal shade make them look the coolest! This kind of jeans call for some good simple basics, so I'm wearing them with the Moto jacket by Chiquelle. I think the moto jacket must be the most popular product Chiquelle has had for many years. They are always sold out quickly in different colours, because the jacket is light, but not like saggy, and has awesome details on sides and front. Just a really really good leather jacket to wear with anything, so grab one before they sell out agaiiin. Cool pants also call for cool shoes and since weather in Sweden is finally good enough (but who knows how long) to actually wear open-toe boots then these midheel ones from Misspap are a perfect fit to that outfit. I love these shoes because they are so easy to wear with a lot of things and their heel is really low which makes them really comfortable. 

Trying to get back on track with blog as I missed two days due to a very sad event in my family, so I'm gonna start editing tons of photos now, blah. Have a great week guys! x 

__________________________________________________________

Mina oma Wayne's Coffee'ga haha. Vahva oli Elisega kokku saada ja jutustada see päev kuna mõni tund oli aega mu ettearvamatule lennule Eestisse. Nüüd olen taas rongi peal, teel Tallinna, kuna täna ootab ees pildistamine Nickelsonile koos J'ga ja homme on veel üks pildistamine ning siis järgnevad juba mõningad üritused. Üks üritustest on Denim Dream'i poolt korraldatav kuum teksapidu, kus tähistame nende uut teksakollektsiooni, kus mina koos Sandra ja Kristjan Kasearuga kampaanianägudeks oleme. Tule kindlasti ütle meile tere 12.ndal Rocca al Mares. Kogu info leiab nende ürituselehelt SIIN. Tuleb üks lõbus üritus ning ürituse ajal kehtib ka -20% DD poes, seega tasub kohale tulla! Loodan teiega väga kohtuda ja teid kõiki üritusel näha!

Leidsin need pärlitega teksad mõnda aega tagasi ning nad on mu lemmik valik olnud sellest alates peale. Väga meeldib nende kõrge pihaga lõige ja et nad pole väga kotakad jalas, ning muidugi pärlis ja see halliaks toon muudavad need nii ägedaks! Sellised efektsed teksad käivad hästi kokku just ilusate basic'utega, seega enamasti lisan nende juurde Moto tagi Chiquelle'ilt. Mul tundub, et see tagi on Chiquelle'i üks populaarsemaid tooteid juba aastaid. Need müüakse alati nii kiirelt välja igas värvitoonis. Ilmselt sellepärast, et nad on sellised kerged, aga mitte lõtakad, ja külgedel ning ees on palju detaile. Ongi lihtsalt üks väga mugav jakk, mida kõigega kanda nii et krabage endale üks enne kui nad jälle välja müüakse. Kuna lahedad püksid klapivad lahedate jalatsitega ning ilm lubab viimaks Rootsis käia avatud ninadega saabastega (ei tea küll kui kauaks muidugi), siis lisasin outfit'ile juurde oma Misspap'i madala kontsaga saapad, mis sobivad kui valatult. Mulle väga meeldivad need saapad just seetõttu, et need sobivad nii paljude asjadega kanda ning on äärmiselt mugavad oma kontsa tõttu. 

Proovin nüüd tagasi järjele saada oma blogiga, kuna kaotasin kaks päeva väga kurva sündmuse tõttu meil peres nii et asungi edasi hunnikutes pilte töötlema, blah. Vahvat nädalat teile kõigile ! x

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading