Meryl Mägi

MY TANNING ROUTINE WITH VITA LIBERATAGolden olive tan by Vita Liberata products. 


Hey all! I've been waiting to post this here for a pretty long time now. Before Tallinn Fashion Week I had this idea to try self-tanners for the first time and after a long 'research' I realized Vita Liberata sounds like the best options, even more since I'm a beginner at this. So I met up with lovely Reelika at Decoris Showroom who introduced me to all of Vita Liberata natural tanning products and let me know how to use them, so I can be a pretty good quide to you guys now if you would like to try out Vita Liberata products as well, but have any questions. The following will be my personal quide as how I like to use them and what I think of each of the product, so let's go! 

____________________________________________

Hei te kõik! Ma olen päris pikalt plaaninud juba seda postitust siia teha. Enne Tallinn Fashion Week'i hakkasin mõtlema, et peaks ka lõpuks need isepruunistavad ära proovima ja pärast pikemat 'uurimustööd' jõudsin järeldusele, et Vita Liberata oleks parim, mida proovida eriti kui olla algaja selles. Nii siis kohtusin ma armsa Reelikaga Decoris Showroom'is Tallinnas, kes tutvustas mulle kõiki Vita Liberata looduslikke päevitustooteid ning seletas täpselt kuidas mida kasutada tuleb, seega saan ka teile siin olla päris heaks nõuandjaks, kui tahate Vita Liberata tooteid järele proovida, aga juhtub mõni küsimus enne olema. Edasi räägingi oma perosnaalsest kogemusest, kuidas mulle meeldib neid kasutada ja mida ma igast tootest arvan, seega let's go! 


Pre-Tan and Moisturizer
Before the tanning process make sure to shower and properly scrubby scrub to avoid any changes of uneven spots. After that make sure to moisturize, especially elbows, knees and heels as these are the really dry spots usually and if you have any certain dryness anywhere then have it there too. I use the Vita Liberata Moisture Boost, but I am sure any other good moisturizer would do the trick as well. I just prefer to use the same brand one as this probably is more specialized in making the tan look good. 

_______________________________________

Enne päevitamisprotsessi tuleks käia pesus ning korralikult igaltpoolt koorida ja koorida, et vältida igasuguseid võimalusi laiguliseks muutuda hiljem. Pärast pesu tuleks kindlasti kreemiga niisutada, eriti just kandasid, küünarnukke ning põlvi, kuna need kipuvad tavaliselt olema kuivemad kohad ja kui kuskilt juhtub veel olema kuivem, siis kindlasti sinna ka korralikult niisutavat kreemi. Mina kasutan Vita Liberata enda toodangut Moisture Boost, kuid ma usun, et mõni teine hea niisutav kreem on ka selleks super hea. Ma lihtsalt eelistan kasutada sama brändi oma, kuna eeldan, et sellega on meldud otseselt isepäevitava peale kandmise peale. 


Gloves
A bit about application products as well. I have two Vita Liberata self-tanner gloves, a big one and a small one for the face. These can be used with the mousse, the oil and the 10-minute tanning lotion. For the powder I recommend kabuki or blush brushes and for the body blur a foundation brush is the best one. 

__________________________________________________

Natuke ka asjadest, millega päevitust peale kanda. Mul on selleks kaks Vita Liberata kinnast, suur ja väike näo jaoks. Neid saab kasutada nii vahu, õli kui ka 10-minutilise kreemi jaoks. Puudri jaoks soovitan kas kabuki või puudripintslit ning body blur'i jaoks on parim lahendus jumestuskreemipintsel. 


Self-Tanning MousseAfter the moisturizer it's time for the main stuff - the self-tanning mousse. As I tested the self-tanner for the very first time, I didn't dare to try the darker one so I used the medium (big white one). What I immediately loved was that I could actually see where I had already put on the self-tanner as Vita Liberata has pigmented mousse for that. I used the big glove for that and after you feel there's no product left on the glove, just squeeze it in your hand and you'll get more. With the leftover mousse on the glove, I covered hands and feet and face as you don't want these to get overtly covered. As the mousse leaves no spots I did that before sleep and went straignt between my white sheets and by morning I had such a nice golden olive tan! It's so dummy proof it's funny, I had no uneven spots on my body! Can't wait to try a bit darker mousse since I would like a bit more extra somtimes. The mousse tan should now last 1-2 weeks. 

___________________________________________________________

Pärast niisutamist on aeg asuda põhi asja kallale - isepruunistav vaht. Kuna ma katsetasin isepruunistavat päris esimest korda, siis ma ei julgend kasutada seda tumepruuni tooni vaid kasutasin keskmist (see suurem valge). Mis mulle kohe hullult meeldis oli see, et ma nägin kuhu ma seda peale kandsin, kuna Vita Liberata isepruunistavad sisaldavad pigmenti selle jaoks. Kasutasin peale kandmiseks suurt kinnast ja kui tundus, et kindal enam toodet väga järel pole, siis tuleb pigistada seda käes ja tegelikult on veel päris palju järel. Sellega mis kindale järele jäi tõmbasin üle jalalabad, käed ja näo, kuna neid väga suure kihi alla katta ei taha igaksjuhuks. Kuna vaht ei jäta plekke, siis kandsingi kõik peale nne magamaminekut ning ronisin otsa valgete linade vahele. Hommikul ärkasin nii ilusa oliivi tooni kuldse päevitusega! See on nii lollikindel, et naljakas hakkab. Mul polnud ühtegi ebatasast laiku kehal! Ei jõua ära oodata, et proovida juba seda veel tumedamat tooni, kuna vahest tahaks natuke ikka rohkem seda päevitust ju. Päevitus peaks kestma nüüd 1-2 nädalat. 


10-Minute Tanning Lotion 
On that picture you can somewhat see that the colour of the products is very olive'ish, which in my opinion is just the most prettiest tan as it won't leave you orange in any way and fits everyone. So I decided to give my medium tan a bit of a more boost and use the 10 minute tanning lotion on top of it the next day. I left it on for 15 minutes for a bit stronger tan, but didn't apply any on my face, hands or feet anymore. After 15 minutes I rinsed everything off in the shower and could see the result in about 5 hours, especially strongly on my back and stomach as these parts normally tan the strongest on me anyway. The result was again goldenish oliveish but a bit stronger pigmented. This one is super good if you want a quick fix and don't want it to stay on too long. 

______________________________________________

Sellelt pildilt on näha, millist tooni VIta Liberata tooted üldiselt on, sellist oliivikarva rohkem, mis minu arvates ongi ilusaim toon päevituseks ning sobib kindlasti kõigile. Otsustasin siis anda oma keskmisele vahutoonile pisut lisa boost'i ning kasutasin 10 minuti isepruunistavat kreemi selle peale järgmisel päeval. Jätsin selle peale 15 minutiks, et tuleks pisut tugevam toon, kuid ei pannud midagi näole, labajalgadele ega käelabadele. Pärast 15 minutit loputasin duššiall kõik maha ning tulemust sai näha juba 5 tunni pärast umbes, eriti tugevalt kõhul ja seljas, mis mul tavaliselt ka kiirelt päevituvad. Tulemus oli jätkuvalt kuldne-oliivikas, kuid pisut tugevam. See on super hea toode, kui tahad kiirelt jumet peale saada, aga ei taha et see super kaua peal kestaks ka. 


Body Blur
Living the robe life while cooking my 10 minute tan here haha and showing you my most favourite product, okay second most favourite. Eventhough the mousse does the main trick, this thing is just unbelievable here. If you open VIta Liberata Instagram and see those comparison pictures with legs where one of the legs is pale and the otherone looks like it has been dipped into a golden shiny sea of unicorns then that is this product right there. As I didn't have time to do the self-tanner routine before fashion week, but I still wore something really open, then I decided to cover my chest and stomach with this one. Using the foundation brush, I covered these areas twice with the body blur, as you can always regulate how dark you want it with layers. It looked so amazing! I got an incredible glow on my skin and face (mixed it with my foundation as well) and I was so tan instantly! This can be used as make up as well and basically anywhere you want and it doesn't require a lot of drops to cover areas. As you can see from the photo below, I had the tan on and wore a bright white suit that of course got a lot of brown stains on it, but as Vita Liberata products are all organic then it came off really simply with one wash. This is something I am never gonna give up anymore!

_________________________________________

Pildil elan hommikumantli elu küpsetades oma 10-minutilist jumet haha ning näitan seejuures ka oma lemmik toodet, okei teist lemmikut. Kuigi isepruunistav vaht tegi ära põhitöö, siis see siin pildil on uskumatu asi. Kui avada Vita Liberata Instagram ning näha seal neid võrluspilte, kus üks jalg on tavaline kahvatu ja teine kõrval oleks nagu kastetud kuldsesse läikivasse ükssarvikute merre, siis see toode täpselt seda teebki. Kuna mul polenud aega isepruunistavat vahtu peale kanda enne fashion week'i, kuid mu outfit oli ikka päris avar, siis otsustasin kanda dekoltee ja kõhu sellega üle. Kasutades jumestuskreemi pintslit, kandsin need kohad üle kahekordse kihiga, kuna sellega saab reguleerida kui tugevat jumet tahad kihtide arvuga. See nägi nii imeline välja! Nahk helkis ja säras nii näol kui kehal (segasin seda pisut jumestuskreemiga ka kokku) ja ma olin kohe nii pruun! Seda saab kasutada kui meiki ning igal kehaosal ja samalajal ei nõua suurt kogust. Nagu on näha alloleval fotol, kus mul see päevitus peal on, et mul oli seljas lumivalge pükskostüüm, mis muidugi sai üsna pruuniks seespoolt pärast üritust, aga ühe pesuga tuli kõik ilusti maha kuna tegemist ikkagi 100% orgaaniliste toodetega Vita Liberata puhul. See body blur on miski, mida ma ei jäta enam kunagi endale ostmata! 
Tan by Vita Liberata Body Blur.


Bronzing Mineral Powder
And here it is! The second favouriiiite! This mineral bronzer is something brand new that Vita Liberata has come up with and I got to test this one thanks to both Polhem Showroom and Decoris Showroom. So this one is magical. I have the medium colour so instead of just contouring my face with it that I would do if I had no tan on, I like to cover my whole face and neck with it so it matches the rest of my tan. So after applying this like a normal bronzer, this one actually stays on you for 5 days! Amazing right?? I put a little extra on cheekbones and forehead too. The key is that you have to apply it on something liquid like a moisturizer or foundation, otherwise it won't work. The colour is really beautiful and it fits me so well. Again something that I will never stop buying haha, this one is just the most ideal thing for Summer as I don't get tanned easily on my face. 

_____________________________________________________


Ja siin see on! Mu teine lemmmmiik! See mineraalpuuder on midagi uut Vita Liberatalt ning tänu Polhem SHowroom'ile ning Decoris SHowroom'ile sain ka lõpuks seda testida. See on nagu mustkunst. Sain proovida keskmist tooni seega selleasemel, et sellega lihtsalt nägu kontuurida (teeksin seda ilma päevituseta), katan ma sellega kogu näo ja kaela, et see mu praeguse päevitusega hästi sobiks. Peale kannan nagu iga teist puudrit, kuid pärast meigi eemaldust püsib selle jume veel 5 päeva! Super lahe eks?? Ma panen natukene rohkem seda põsesarnadele ning otsaette ka. Muidugi asja võti on see, et seda tuleb kanda niiskele pinnale ehk siis niisutava kreemi või jumestuskreemi peale, muidu see ei toimi. Värv on hästi ilus ning sobib mu näole. Jällegi midagi, mille ostmisest vist ei saa enam kunagi loobuda, sest see on ideaalseim asi suveks, eriti minu näo jaoks, mis ei taha üldse pruuniks minna. 
Make-up with the Vita Liberata mineral bronzer. 


Dry Oil Self-Tanner
So this one I haven't tried yet, but I know I'm gonna be using this a lot when it possibly, probably, hopefully gets warm here in Summer. I'm gonna let you know once I've tried it, but I would like to try it seperately from my current tan. So this dry oil is different from all the other VIta Liberata products as it has SPF in it, so it's meant to portect you from sun, but at the same time you stille can be tan. This is especially good if you're like my boyfriend who is not allowed to be in the sun too much but he does love his tan haha! This one is like body blur as you can build your tan up with layers, depending exactly on how dark you want it. Another thing that is just sooo useful to have in your tanning routine and it smells really nice too!

______________________________________________

Seda ma kahjuks pole jõudnud veel proovida, kuid kindlasti kasutan seda siis kui loodetavasti, ilmselt siis kui on soe ja suvine. Annan teile teada kui olen selle järele proovinud, kuna tahaksin seda praegusest päevitusest eraldi katsetada. Nii siis see kuiv õli on teistmoodi kõigist teistest Vita Liberata toodetest, kuna sisaldab SPF'i, mis tähendab et see kaitseb sind päikese eest kuid saad ikkagi olla väga päevitunud. See on eriti hea just siis kui sa oled nagu mu peika, kes ei tohi päikese käes kaua olla, kuid tahab ikkagi pruun olla haha! See on nagu body blur, kuna päevitust saab üles ehitada kihiti täpselt nii palju kui pruun olla tahad. Järgmine asi, mida on lihtsalt nii kasulik omada ning lõhnab väga hästi ka!Hope you found this tutorial useful and if you happen to have any questions ask ahead in the comments! I will be happy to help you with any questions that may pop up! Also I truly and really recommend these products if you are a beginner, since they are really easy to use and the results are so wonderful! You can read more info from the Vita Liberata website, where you have video tutorials and all the info! 

Thanks for the long read babes! Happy tanning! x

_____________________________________________

Loodan, et see juhend oli teile igati abistav ning kui tekkis ükskõik milliseid küsimusi, siis kommentaariumis vastan meeleldi kõigele! Ma tõesti väga soovitan neid tooteid just eriti neile, kes pole varem isepruunistavatega kokku puutunud, kuna nad tõesti on väga kergelt kasutatavad ning tulemused on imelised! Rohkem infot leiab Vita Liberata Eesti lehelt SIIN, kus on ka väga vahvad õpetusvideod üleval. VIta Liberata tooteid leiab Decoris SHowroom'ist Tallinnas, TanTan salongist ning paljudest kauplustest üle Eesti. 

Aitäh pika lugemise eest armsad! Vahvat päevitamist! x1 april 2017 21:18 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading