Meryl Mägi

VEUVE CLICQUOT SOCIALSet - Windsor Store/ HERE & HERE


The other weekend we had a little Veuve Clicquot champagne party at Manna la Roosa, where I couldn't stay long but had the change to celebrate with a little bubbly at least with my girls Marii and Kristjaana. Had already forgotten how delightful Veuve is, especially in a special Veuve cup (the one on photos) where the bubbles can't escape that well. Heard everyone got home by morning haha, hope I will get to join until the end of the party next time too! 

At the party I was wearing the bright redish orange-ish matching set with wide leg pants and a crop top with a large bow tie in the back. Guys you have no idea how pretty this set is in real life...it's one of the most eye-catching amazing things I've worn this year for sure. The pants are so flattering, making me feel like a skyscraper and the top is so cute to wear with blue jeans too. Paired the set with extra high Tommy Hilfiger wedges to make the set even better looking. Got a lot of compliments that night, so I will definitely wear that one to several more occasions to come! 

I'm in Sweden now, but since my schedule is sooo tight because of school stuff and meeting everyone so I'm gonna talk about this in the next post what exactly is going on. Now I'm about to watch a football game, and then my girls Migle and Elise will come over to Rebecca's and we will have a girls night out on the balcony and then Copenhagen for me tomorrow! Have a great weekend! x

_________________________________________________________

Eelneval nädalavehtusel ühinesme Veuve Clicqout peoga Manna la Roosas, kuhu ma küll kauaks jääda ei saanud, aga sain siiski pisut tähistada mullikeste ja oma ilusate sõbrannade Marii ja Kristjaanaga. Olin juba jõudnud unustada kui meeldivalt maitsev Veuve on, eriti kui see on nendes piltidel olevates spetsiaalsetes Veuve klaasides, mis ei lase mullidel eriti välja minna. Kuulsin, et kõik teised jõudsid koju alles hommikutundidel haha, nii et loodetavasti saan juba kauem ühineda järgmisel peol! 

Kandsin peol erksat punakas-oranzikat komplekti laiade pükste ning crop top'iga, millel suur lips selja taga. Kuulge ausalt, teil pole vast aimugi kui ilus see komplekt veel päris elus välja näeb...ilmselt on see üks pilkupüüdvamaid ja ägedamaid asju mis ma sel aastal kandnud. Püksid loovad nii ilusa silueti, et ma tundun nagu pilvelõhkuja neis ja see top on nii armas ning samuti kantav ka tavaliste siniste teksadega näiteks. Komplekti juurde lisasin ka ülikõrged Tommy Hilfigeri täistallaga kingad, mis tõid kompkekti veel rohkemgi välja. Sain sel õhtul nii palju komplimente, et kannan kindlasti seda veel väga mitmetel sündmustel. 

Olen nüüd hetkel Rootsis, kuid kuna mu päevaplaanid on iga päev nii nii tihedad tänu koolitööle ja kõikide nägemisele, siis ma räägin järgmises postituses vähe rohkem, mis siin toimub. Hakkan kohe igatahes jalgpalli vaatama ja pärast seda tulevad mu tüdrukud Migle ja Elise siia Rebecca juurde ja teeme ühe tüdrukuteõhtu väljas rõdul täna. Homme ootab mind aga Kopenhaagen! Vahvat nädalavahetust! x 

ROLLERCOASTER
Playsuit - Misspap/ HERE        Heels - Quiz Clothing/ HERE (on sale!) 


Hey babes! It's been a super busy weekend, since I've had tons of things to take care of before my week back in Sweden. Honestly I couldn't be happier to have this week in my favourite country just right now, because I really really need this. I'm going to have my Bachelor's thesis defence and I'm also planning to see all my friends, spend time with roomie Rebecca and maybe hop by Copenhagen as well. Gonna be fun, since when I return, I'm gonna be too busy to have a life again. Also the end of August will be the time when so many things will clear up for me, it's exciting but scary at the same time. 

I suddenly remembered this morning that I hadn't posted these photos from the local theme park yet haha! It was quite a fun shoot eventhough the weather was as down as it could be. I'm wearing a Misspap jumpsuit with petals on it that make it look like a mini dress from far away and the cutest furry heels from Quiz. Perfect outfit for a night out or dinner when it's still warm outside! You can also get 10% off everything Misspap when you enter MERYL10 as a discount code at checkout! x

_____________________________________________________

Hellloo! Nädalavahetus on olnud super busy, kuna palju asju on vaja enne korda saada, kui nädalaks tagasi Rootsi lähen. Ausalt mul ei saakski rohkem hea meel olla, et just praegu saan oma lemmikriiki tagasi minna selleks nädalaks, sest praegu on seda kohe eriti eriti vaja. Kaitsen oma bakatöö seal, proovin saada kõikdie sõpradega kokku, veeta Rebeccaga toredat aega ja ehk isegi põikan Kopenhaagenist läbi üks päev. Saab lõbus olema, kuna tagasi tulles ootab ees jälle miljon asja, mis tahavad tegemist nii et elu enam ei ole. Lisaks sellele on augustilõpp see aeg, kus selguvad mu jaoks nii paljud asjad, mis on hirmutav kuid põnev samal ajal. 

Mul tuli täna hommikul järsku meelde, et olin unustanud postitada need pildid Kadrioru pargist haha! See oli päris vahva pildistamine, kuid ilm oli nii halb kui olla saab. Kannan Misspapi'i playsuit'i, mis nende ees olevate lapade tõttu tundub kaugelt nagu minikleit, ja selle juures on mul kõige armsamad karvased kingad Quiz'ilt. Ideaalne look peoks või õhtusöögiks kuniks soojasid ilmasid veel jagub! Minu sooduskoodiga MERYL10 saab 10% alla kõigest Misspap'i lehel, kui see kassas sisestada! x


CONFIDENCE
Blazer - Zara       T-Shirt - Rock on Ruby (custom designed)/ HERE      Shorts - Levi's      Sneakers - Converse/ Sportland        Bracelet - Jacob Collinn/ HERE 


Helllloooo you alll! So the deal is that I just sent in my Bachelor's Thesis yesterday and this is my explanation for being missing for these 3-4 days, but now it's finally done and I'm off for a defence in Sweden on 22nd, but leaving for Tallinn already tomorrow for some events. My friends already know why I decided to pick the second date out of the two we get to choose from. I was done already in May and needed a few days of work, but as my readers know, about 4 bad things happened to me at once and so couldn't work on the thesis anymore at all and was kind of forced to send it in in August. But now it's done and I can finally have a peace of mind with this. But let's talk less school and more fashion huh? 

I'm wearing my newest and oh so favourite pair of Converse with golden details. These are the perfect shoes that can change any outfit into something special and we all know that Converse is just the ultimate comfy basic. Gonna be a must-have in my suitcase when going to Sweden. I also had the awesome change to collaborate with an amazing brand Rock on Ruby, which is created by cool girls who had this idea that basics should be of high quality cotton and everyone should be able to pick between a super wide selection of designs or even create their own. I picked out two things - a basic white Tee and a sweater and here I'm wearing the Tee. I found a lot of fun designs and texts from their website, but finally decided to add this little word on the shirt that means a lot to me - Confidence. Confidence is something I haven't always had for several reasons, but it started to build up at some point thanks to my parents and friends, but mostly because I met J who I still thank for building it up. Now I see that confidence is a very important quality to have in every aspect - with looks and behaviour and being yourself, your best self. You have to stand up for yourself, you have to walk into a room full of strangers with your chin high up, you have to talk loud and clear and let no one tell you anything bad, because you are confident and you know your worth. Sometimes I get moments where I don't feel confident of course, but then I have this trick where I just tell myself in my mind "Meryl, everyone here in front of you probably feels the same way or have felt this way, so push it down and do it". It takes some practice, but it's so well worth it when you need to present things, find a job or deal with people in life. 

Do you! x 

______________________________________________________________


Tereee tereee kõigile! Asi on selles, et saatsin nüüd eile oma bakatöö viimaks ära ja see ongi minu seletus, miks ma mitu päeva kadunud olen olnud, aga nüüd on see tehtud ja järele jääb vaid kaitsmine Rootsis, kuhu ssundun 22. augustil, kuid homme juba lähen Tallinna, et mitmest üritusest osa võtta. Mu sõbrad teavad, miks ma valisin kahest valikust viimase saatmskuupäeva. Mul oli tegelikult töö valmis juba mais, kuid tahtis veel mõnda päeva kirjutamist, aga siis umbes 4 halba asja juhtus minuga korraga ja enam ei jäänud mul hetkegi aega kirjutamiseks ja olin sunnitud saatma töö ära augustis. Nüüd on see aga tehtud ja saan lõpuks rahulikult hingata. Aga räägime vähem koolist ja rohkem riietest, eksole? 

Kannan siin oma uusi ja oi kui lemmikuid Converse'i ketse kuldsete detailidega. Need on just need ideaalsed ketsid, mis suudavad iga outfit'i eriliseks muuta ja me muidugi teame kõik, et Converse on see ultimate ülimugav basic. Must-have, mis peab mu Rootsi mineku kohvris olema. Samuti oli mul võimalus teha koostööd sellise põneva brändiga nagu Rock on Ruby, mille taga seisavad 3 tüdrukut, kellel tuli idee, et basic asjad peaksid olema kvaliteetsest puuvillast ning valik erinevate disainide vahel peaks olema lai ja igal ühel peaks olema võimalik disainida ka oma enda basic asjad. Minu valikuks osutusid kaks asja - tavaline valge T-särk ja pusa ning siin kannan ma siis seda särki. Leidsin nende netilehelt palju ägedaid disaine, aga lõpuks otsustasin disainida särgi ikkagi ise ja lasta trükkida sellele väikselt sõna, mis mu jaoks tähendab palju - Confidence (enesekindlus). Eneskindlus on miski, mida mul pole erinevatel põhjustel alati olnud, kuid see hakkas kasvama mingis punktis tänu vanematele ja sõpradele, kuid enim tänu J'le, kes selle ikka tõeliselt tugevaks ehitas. Näen nüüd, et enesekindlus on miski, mis on ülimalt oluline elus ja seda igas aspektis - välimuse, käitumise ning iseendaks jäämise juures. Enda eest tuleb seista, ruumi täis võõraid inimesi tuleb kõndida pea püsti, rääkima peab valjult ja selgelt ja mitte kellelgi ei tohi lasta endale halvasti öelda, sest peab olema enesekindel ja teadma oma väärtust. Muidugi on mul hetki, kus ma ei tunne end üldse enesekindlalt, aga siis on mul varuks selline trikk, kus ma oma enda peas korrutan endale "Meryl, kõik nemad sinu ees tunnevad end samamoodi või on tundnud, suru see tunne alla ja lihtsalt tee see ära". Võtab väheke harjutamist, aga see on väärt seda eriti kui on vaja esineda millegagi, tööd otsida või tegeleda erinevate inimestega elus. 

Do you! x 


PATTERNS & FRINGES
Blouse - Dry Lake      Shorts - Misspap/ HERE       Boots - Misspap/ HERE      Hat - GinatricotI feel like summer's the only time I can make my blog look more artsy in photographic sense and so I can have less focus on scenic stuff during autumn, winter and spring and that's why I've been posting my outfits in a different way.

We love to take our doggies out on a field where they can run more freely and chase the ball and one evening I decided to take my camera with because I saw it was gonna be a golden sunset once again. I'm wearing the patterned blue Dry Lake blouse that is actually a buttoned shirt but I opened it up and tied it together for this open crop top look. I think it looks super cool with these extremely fringed Misspap shorts and open toe boots. Simple but super effective!

Yesterday me and J came to our home town and we spent the day on the fast boat with daddy and my three doggies. Had the most amazing 30 degree weather and I finally was able to take my very first swim this summer...I know. I'm not a fan of cold water so it took a long time haha! Today J left and I stayed here for super hard work until Wednesday noon without leaving my laptop and I'm off to do that again after another cup of coffee.

Have a relaxing sunday! x

________________________________________________


Suvi on ainuke aeg, kus saan keskenduda piltide juures ka rohkem kunstilisele, fotograafiliselt ilusamale poolele, et siis jälle sügisel, kevadel ja talvel hoida rohkem fookust riietel kui ilusal taustal ja see ongi põhjus, miks mu outfit'i pildid on olnud nii teistsugused viimasel ajal.

Meile meeldib oma koeri viia linnast välja põllule, kus nad saavad vabalt joosta ja palli taga ajada ning ühel õhtul mõtlesingi, et võtan ka kaamera kaasa, kuna oli näha, et tuleb jälle üks kuldne päikeseloojang. Kannan mustrilist sinist Dry Lake pluusi, mis on tegelikult nööbitav pluus, aga ma avasin selle täielikult ja sidusin alt kinni, et tekiks selline lahe avatud crop top. Arvan, et see näeb super äge välja koos nende üsna ekstreemsete Misspap'i narmastega lühkaritega jaa vatud ninaga saabastega. Lihtne aga nii effektiivne! 

Eile tulime J'ga kodulinna ja veetsime päeva kaatril koos mu isa ja kõigi koertega. Eile oli vapustav ilm 30 kraadiga, seega sain tehtud ka oma selle suve esimese ujumise...tean tean, aga ma väga külma vee fänn pole nii et läks väheke aega sellega haha! Täna J läks ära ja mina jään siia, et teha ainult tööd ja tööd kuni kolmapäevani välja ega lahku korraks ka oma läpaka tagant. Asungi uuesti asju tegema pärast järjekordset kohvitassi. 

Ilusat pühapäeva! x 

DOTS FROM WINDSOR
Dress - Windstor Store/ HERE       Belt - Gucci        Shoes - Din Sko        Sunglasses - Ray Ban       Bag - River IslandI had no idea I loved polka dots until the moment I put on this Windsor Store dress. Just thought I would give that cute polka dot dress trend a try, but now I'm in awe and will probably wear this dress too many times from now on. It looks sooo good with a Gucci belt and without it and is matchable with everything from sneakers to loafers and from boots to sandals. Definitely a dress style to try out! 

You might notice that I have quite a pretty tan on these photos. It's actually now over a week later from since I visited the Arabellah spray tan salon in Tartu and I'm actually really amazed how well this spray tan is still on me and how dark the legs look! A week ago I had a really dark, super glowy tan and well honestly I've never had such great tan ever in my life haha. The Arabellah salon uses Vani-t products and also sells everything you need for the perfect care of your spray on-spot. If you need a high quality and perfectly professional tan for an upcoming event then you can find the salon by searching 'Arabellah' on Instagram and Facebook! 

Enjoy the beautiful day! x

______________________________________________________


Mul polnud aimugi, et mulle täpid meeldida võivad, kuni ma panin selle Windsor Store kleidi selga. Mõtlesin, et katsetaks lihtsalt seda armsa täpikleidi trendi, aga vot nüüd olen lummatud ja ilmselt kannan seda kleiti teistest kõige rohkem suve lõpuni. Näeb nii nii hea välja Gucci vööga kuid ka ilmse selleta ja sobib kokku kõigega ketsidest madalate kingadeni ja saabastest sandaalideni. KIndlasti üks kleidistiil, mida tasub järele proovida!

Võib-olla märkate, et mul on piltidel üpris ilus päevitus. Tegelikult on sellest möödas juba üle nädala kui käisin Arabellah spreipäevituse salongis Tartus ja ma tõsiselt imestan, et see on ikka nii tugevalt mul peal ja kui tumedad mu jalad ikka veel on! Nädal tagasi oli pöäevitus muidugi väga tume ja super glowy, ausalt pole mul elus veel nii tumedat päevitust olnud haha. Arabellah salongis kasutatakse Vani-t tooteid ja kohapeal on samuti müügil kõik, mis ilusaks spreipäevituse püsimiseks vaja läheks. Kui on mõneks ürituseks vaja kõrgkvaliteetset ja täiesti professionaalset spreipäevitust, siis leiab infot salongi kohta otsides Facebook'is või instagram'is 'Arabellah'.

Nautige imeilusat päeva! x 

BLUE LACE DRESS OF DREAMS
Dress - Minusey/ HERE       Sunglasses - Ray Ban        Sandals - ZaraPictures just cannot do justice to that blue lace dress! I have two dresses in my closet that just scream AMAZING and this is one of them. It's a dress from Minusey that I ordered for the Puerto Rico trip last year, but I never had time to take proper photos of it there plus it was way too hot there to wear thi heavy dress anyway. Took the dress to my trip to Saaremaa recently and got some shots of it finally, but this is definitely not the last you've seen of that one. Never goes out of style and has POCKETS!! Need I say more? 

I just got back from Tallinn Old Town where me and J had a little evening stroll in the sun and also made a video to wish my dad happy birthday haha. I'm gonna relax a bit and then will do some work until I pass out yay! Have a great evening y'all! x

_______________________________________________

Pildid ei suuda püüda seda kui ilus see pitskleit on! Mul on kapis kaks kleiti, mis karjuvad ilust ja see on üks neist. Tellisin selle Minusey kleidi eelmise aasta Puerto Rico reisi jaoks, aga ei saanud korralikke pilte sellest ja tegelikult oli seal ka liiga palav, et seda väga rasket kleiti kanda. Viisin kleidi siis hiljuti endaga Saaremaale, kus sain sellest viimaks ka mõningad pildid, kuid kindlasti ei jää need viimaseks, mis sellest siin näeb. Selline kleit ei lähe iial moest välja ja sellel on TASKUD!!! Kas peakski rohkem veel midagi mainima? 

Jõudsin just tagasi Vanalinnast, kus tegime J'ga jalutuskäigu ilusas päikesepaistelises õhtus ja tegime ka mu isale sünnipäevaks video haha. Puhkan nüüd pisut ja siis töötan nii kaua kuni ära vajun yay! Ilusat õhtut kõigile! x

DENIM
Shoes - Misspap/ HERE       Skirt - Misspap - sold out        Top - H&M 


Ugh, so tired today! Me and Lisbeth decided spontaneously to go to the Weekend Festival at Pärnu yetserday and although the weather was just exhausting, we had a lot of fun and got home around 2am. We had some friends waiting for us there already, so it was hard to decide not to go. Today we're going back to Pärnu but to watch football instead. I've gone to Weekend Festival every uear for mutiple days so I thought one for this year is just perfectly enough haha. Yestherday I also met up with Marii with whom we took these outfit shots a few weeks back and that was a day everything completely went wrong - Marii had a schedule crisis, which evoleved into several other criseses and well I happened to have a massive fever, so I might look a bit worn out, but I tried my best to capture the look nevertheless. I'm wearing denim stuff from Misspap - shoes and skirt. Unfortunately, the super cool ripped denim skirt is sold out already, but these shoes are still available in every size, so I recommend you to grab them until summer lasts or for next summer, because these are very very comfy and also make me look so much taller than my little-self really is (legs are instantly longer woop!)  By the way, I was so amazed you could find such a stunning location in Tallinn? It's usually just concrete, glass and wood, but this here is such a stunning place! Gotta visit more! 

Talking about Misspap I wanted to remind you guys that with my discount code MERYL10 you can get 10% off anything on their webshop! x 

_________________________________________________

Uhh, ma olen täna nii väsinud! Lisbethiga otsustasime eile spontaanselt siiski Weekend Festivalile Pärnus vaadata ja kuigi ilm oli lihtsalt väsitav, siis meil oli ikkagi väga lõbus ja saime koju umbes 2 paiku. Meil olid mõned sõbrad juba ka ees ootamas, seega ei saanud kuidagi otsustada enam, et ei lähe. Täna lähme uuesti Pärnu, aga hoopis jalkat vaatama. Ma olen käinud Weekend'il iga aasta mitu päeva, seega otsustasin, et sel aastal ühest päevast on täiesti küll haha. Eile sain seal kokku ka Mariiga, kellega tegime need samas outfit pildid mõned nädalad tagasi ja sel päeval läks vist kõik valesti - Mariil oli päevaplaai kriis, mis viis mitme teise kriisini ja ma olin lihtsalt tohutus palavikus, seega ma võin natukene räsitud tunduda piltidel, aga andsin endats parima, et look ikkagi pildile saaks. Kannan teksat Misspap'ilt - nii jalanõusid kui ka seelikut. Kahjuks see lahe katkine teksaseelik on juba välja müüdud, aga need ilusad kingad on jätkuvalt igas suuruses alles, nii et soovitan need veel endale suvelõpuks haarata või siis järgmiseks suveks, kuna tegemist on väga väga mugavate jalanõudega ja teevad minusuguse jupi nii palju pikemaks (ja sealjuures on ka jalad pikemad woop!) Muide ma olin täiesti imestunud, et midagi nii ilusat Tallinnast leiab? Tavaliselt on kõik vaid betoon, klaas ja puit, kuid see koht on imetlusväärselt ilus! Peab kindlasti veel külastama! 

Misspap'ist rääkides tuletan meelde, et minu soduskoodiga MERYL10 saab nende netipoest kõigest 10% alla! x

BEFORE THE STARS COME OUT
Swimsuit - Lime Blonde/ HERE 


I'm still blown away by the sunsets we got in Estonia these days. Feel like I'm in Greece or something every night haha! Recently I discovered a brand named Lime Blonde and I immediately loved their out of the box designs with all these fun prints and colours. I had the chance to collaborate with them and my definite favourite pick was that starry swimsuit with the text 'Stay Wild Moonchild' on it. I've always low key loved start on clothes and jewellery, but they gotta be super tasteful to look good and I think the cut of that swimsuit fits the starry pattern perfectly! And the sunset swim at THAT amazing location of course. 

There's so little summer left and I feel like taking most of it now. I also booked tickets to Sweden for a week to get done with some last business there and meet my friends again. Can't wait for the end of august in that sense! x

____________________________________________________

Mind löövad siiamaani Eesti selle aasta päikeseloojangud pahviks. Selline tunne nagu oleks tagasi Kreekas iga õhtu haha! Hiljuti avastasin enda jaoks uue brändi Lime Blonde ning mulle kohe hakkasid väga meeldima nende 'out of the box' disain koos kõigi nende vahvate mustrite ja värvidega. Mul tekkis võimalus nendega teha koostööd ning mu lemmikuks osutus kindlalt see tähemustriga trikoo tekstiga 'Stay Wild Moonchild'. Mulle on alati salamisi meeldinud tähtedega riided ja ehted, aga nendega on alati see maitsekusepiir õhkõrn. Õnneks selle trikoo lõige on just ideaalne tähistaevamustri jaoks. Ja muidugi õhtuse ujumise jaoks SELLES imeilusas kohas. 

Suve on nüüd nii vähe järel veel ja selline tunne on peal, et sellest peaks veel viimase võtma. Broneerisin piletid nädalaks Rootsi, et teha ära mõned viimased ülesanded seal ja saada oma sõpradega taas kokku. Ei jõua selles mõttes augustilõppu ära oodata! x


ICANIWILL GIVEAWAY!
Leggings and joggers from ICANIWILL/ HERE & HERE


Babes! I have a brand new GIVEAWAY on my Instagram for you and this time I'll be giving away my favourites from ICANIWILL - Emi tights in grey and Zoe joggers in grey (direct links above). Brand new ones of course and thus it's gonna be two winners in total! I love both the tights and joggers so much as they are now my absolute favourites because of their super good quality and how pretty they look! The tights also include a little mini pocket for a phone and have quite a high waist, so they're pretty much perfect if you ask me and the joggers are just the softest. Sooo to win one of these you have to go to my Instagram @merylmgi and find the first photo of this blog post there and the other rules are super easy to follow:

* Follow me and @icaniwill
* Tag your girls who would love that giveaway

And it's done! I will announce the winner on 9th of August so good luck babes! x

_______________________________________________


Armsad blogikülastajad! Mul on uhiuus GIVEAWAY teile Instagram'is ja seekord annan ära kahed oma lemmikud ICANIWILL'ilt - Emi retuusid toonis hall ning Zoe dressipüksid samuti toonis hall (lingid ülal). Muidugi saavad need olema uhiuued paarid ja kokku ongi siis kaks võitjat seekord! Nii retuusid kui ka dressid on mu absoluutsed lemmikud sellest alates kui nad pakist välja võtsin, just nende super kvaliteedi ja lihtsa ilu tõttu! Retuusidel on küljes pisike tasku telefoni jaoks ja ulatuvad üsna kõrgele, seega kui minult küsida ütleksin, et need on põhimõtteliselt ju ideaalsed ja dressipüksid on tõesti nii pehmed. Niiiisiis et võita üks neist endale peate minema minu Instagram'i @merylmgi ja selle postituse esimese foto leidma mu feed'ist üles. Ülejäänud reeglid on samuti väga lihtsad:

* Pange follow mulle ja @icaniwill
* Tag'ige sõbrannad, kellele see giveaway väga meeldiks

Ja ongi kõik! Loosin võitja juba 9. august seega palju edu tibid! x