Meryl Mägi

DENIM
Shoes - Misspap/ HERE       Skirt - Misspap - sold out        Top - H&M 


Ugh, so tired today! Me and Lisbeth decided spontaneously to go to the Weekend Festival at Pärnu yetserday and although the weather was just exhausting, we had a lot of fun and got home around 2am. We had some friends waiting for us there already, so it was hard to decide not to go. Today we're going back to Pärnu but to watch football instead. I've gone to Weekend Festival every uear for mutiple days so I thought one for this year is just perfectly enough haha. Yestherday I also met up with Marii with whom we took these outfit shots a few weeks back and that was a day everything completely went wrong - Marii had a schedule crisis, which evoleved into several other criseses and well I happened to have a massive fever, so I might look a bit worn out, but I tried my best to capture the look nevertheless. I'm wearing denim stuff from Misspap - shoes and skirt. Unfortunately, the super cool ripped denim skirt is sold out already, but these shoes are still available in every size, so I recommend you to grab them until summer lasts or for next summer, because these are very very comfy and also make me look so much taller than my little-self really is (legs are instantly longer woop!)  By the way, I was so amazed you could find such a stunning location in Tallinn? It's usually just concrete, glass and wood, but this here is such a stunning place! Gotta visit more! 

Talking about Misspap I wanted to remind you guys that with my discount code MERYL10 you can get 10% off anything on their webshop! x 

_________________________________________________

Uhh, ma olen täna nii väsinud! Lisbethiga otsustasime eile spontaanselt siiski Weekend Festivalile Pärnus vaadata ja kuigi ilm oli lihtsalt väsitav, siis meil oli ikkagi väga lõbus ja saime koju umbes 2 paiku. Meil olid mõned sõbrad juba ka ees ootamas, seega ei saanud kuidagi otsustada enam, et ei lähe. Täna lähme uuesti Pärnu, aga hoopis jalkat vaatama. Ma olen käinud Weekend'il iga aasta mitu päeva, seega otsustasin, et sel aastal ühest päevast on täiesti küll haha. Eile sain seal kokku ka Mariiga, kellega tegime need samas outfit pildid mõned nädalad tagasi ja sel päeval läks vist kõik valesti - Mariil oli päevaplaai kriis, mis viis mitme teise kriisini ja ma olin lihtsalt tohutus palavikus, seega ma võin natukene räsitud tunduda piltidel, aga andsin endats parima, et look ikkagi pildile saaks. Kannan teksat Misspap'ilt - nii jalanõusid kui ka seelikut. Kahjuks see lahe katkine teksaseelik on juba välja müüdud, aga need ilusad kingad on jätkuvalt igas suuruses alles, nii et soovitan need veel endale suvelõpuks haarata või siis järgmiseks suveks, kuna tegemist on väga väga mugavate jalanõudega ja teevad minusuguse jupi nii palju pikemaks (ja sealjuures on ka jalad pikemad woop!) Muide ma olin täiesti imestunud, et midagi nii ilusat Tallinnast leiab? Tavaliselt on kõik vaid betoon, klaas ja puit, kuid see koht on imetlusväärselt ilus! Peab kindlasti veel külastama! 

Misspap'ist rääkides tuletan meelde, et minu soduskoodiga MERYL10 saab nende netipoest kõigest 10% alla! x

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading