Meryl Mägi

DOTS FROM WINDSOR
Dress - Windstor Store/ HERE       Belt - Gucci        Shoes - Din Sko        Sunglasses - Ray Ban       Bag - River IslandI had no idea I loved polka dots until the moment I put on this Windsor Store dress. Just thought I would give that cute polka dot dress trend a try, but now I'm in awe and will probably wear this dress too many times from now on. It looks sooo good with a Gucci belt and without it and is matchable with everything from sneakers to loafers and from boots to sandals. Definitely a dress style to try out! 

You might notice that I have quite a pretty tan on these photos. It's actually now over a week later from since I visited the Arabellah spray tan salon in Tartu and I'm actually really amazed how well this spray tan is still on me and how dark the legs look! A week ago I had a really dark, super glowy tan and well honestly I've never had such great tan ever in my life haha. The Arabellah salon uses Vani-t products and also sells everything you need for the perfect care of your spray on-spot. If you need a high quality and perfectly professional tan for an upcoming event then you can find the salon by searching 'Arabellah' on Instagram and Facebook! 

Enjoy the beautiful day! x

______________________________________________________


Mul polnud aimugi, et mulle täpid meeldida võivad, kuni ma panin selle Windsor Store kleidi selga. Mõtlesin, et katsetaks lihtsalt seda armsa täpikleidi trendi, aga vot nüüd olen lummatud ja ilmselt kannan seda kleiti teistest kõige rohkem suve lõpuni. Näeb nii nii hea välja Gucci vööga kuid ka ilmse selleta ja sobib kokku kõigega ketsidest madalate kingadeni ja saabastest sandaalideni. KIndlasti üks kleidistiil, mida tasub järele proovida!

Võib-olla märkate, et mul on piltidel üpris ilus päevitus. Tegelikult on sellest möödas juba üle nädala kui käisin Arabellah spreipäevituse salongis Tartus ja ma tõsiselt imestan, et see on ikka nii tugevalt mul peal ja kui tumedad mu jalad ikka veel on! Nädal tagasi oli pöäevitus muidugi väga tume ja super glowy, ausalt pole mul elus veel nii tumedat päevitust olnud haha. Arabellah salongis kasutatakse Vani-t tooteid ja kohapeal on samuti müügil kõik, mis ilusaks spreipäevituse püsimiseks vaja läheks. Kui on mõneks ürituseks vaja kõrgkvaliteetset ja täiesti professionaalset spreipäevitust, siis leiab infot salongi kohta otsides Facebook'is või instagram'is 'Arabellah'.

Nautige imeilusat päeva! x 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading