Meryl Mägi

PATTERNS & FRINGES
Blouse - Dry Lake      Shorts - Misspap/ HERE       Boots - Misspap/ HERE      Hat - GinatricotI feel like summer's the only time I can make my blog look more artsy in photographic sense and so I can have less focus on scenic stuff during autumn, winter and spring and that's why I've been posting my outfits in a different way.

We love to take our doggies out on a field where they can run more freely and chase the ball and one evening I decided to take my camera with because I saw it was gonna be a golden sunset once again. I'm wearing the patterned blue Dry Lake blouse that is actually a buttoned shirt but I opened it up and tied it together for this open crop top look. I think it looks super cool with these extremely fringed Misspap shorts and open toe boots. Simple but super effective!

Yesterday me and J came to our home town and we spent the day on the fast boat with daddy and my three doggies. Had the most amazing 30 degree weather and I finally was able to take my very first swim this summer...I know. I'm not a fan of cold water so it took a long time haha! Today J left and I stayed here for super hard work until Wednesday noon without leaving my laptop and I'm off to do that again after another cup of coffee.

Have a relaxing sunday! x

________________________________________________


Suvi on ainuke aeg, kus saan keskenduda piltide juures ka rohkem kunstilisele, fotograafiliselt ilusamale poolele, et siis jälle sügisel, kevadel ja talvel hoida rohkem fookust riietel kui ilusal taustal ja see ongi põhjus, miks mu outfit'i pildid on olnud nii teistsugused viimasel ajal.

Meile meeldib oma koeri viia linnast välja põllule, kus nad saavad vabalt joosta ja palli taga ajada ning ühel õhtul mõtlesingi, et võtan ka kaamera kaasa, kuna oli näha, et tuleb jälle üks kuldne päikeseloojang. Kannan mustrilist sinist Dry Lake pluusi, mis on tegelikult nööbitav pluus, aga ma avasin selle täielikult ja sidusin alt kinni, et tekiks selline lahe avatud crop top. Arvan, et see näeb super äge välja koos nende üsna ekstreemsete Misspap'i narmastega lühkaritega jaa vatud ninaga saabastega. Lihtne aga nii effektiivne! 

Eile tulime J'ga kodulinna ja veetsime päeva kaatril koos mu isa ja kõigi koertega. Eile oli vapustav ilm 30 kraadiga, seega sain tehtud ka oma selle suve esimese ujumise...tean tean, aga ma väga külma vee fänn pole nii et läks väheke aega sellega haha! Täna J läks ära ja mina jään siia, et teha ainult tööd ja tööd kuni kolmapäevani välja ega lahku korraks ka oma läpaka tagant. Asungi uuesti asju tegema pärast järjekordset kohvitassi. 

Ilusat pühapäeva! x 

13 augusti 2017 12:16 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading