Meryl Mägi

VEUVE CLICQUOT SOCIALSet - Windsor Store/ HERE & HERE


The other weekend we had a little Veuve Clicquot champagne party at Manna la Roosa, where I couldn't stay long but had the change to celebrate with a little bubbly at least with my girls Marii and Kristjaana. Had already forgotten how delightful Veuve is, especially in a special Veuve cup (the one on photos) where the bubbles can't escape that well. Heard everyone got home by morning haha, hope I will get to join until the end of the party next time too! 

At the party I was wearing the bright redish orange-ish matching set with wide leg pants and a crop top with a large bow tie in the back. Guys you have no idea how pretty this set is in real life...it's one of the most eye-catching amazing things I've worn this year for sure. The pants are so flattering, making me feel like a skyscraper and the top is so cute to wear with blue jeans too. Paired the set with extra high Tommy Hilfiger wedges to make the set even better looking. Got a lot of compliments that night, so I will definitely wear that one to several more occasions to come! 

I'm in Sweden now, but since my schedule is sooo tight because of school stuff and meeting everyone so I'm gonna talk about this in the next post what exactly is going on. Now I'm about to watch a football game, and then my girls Migle and Elise will come over to Rebecca's and we will have a girls night out on the balcony and then Copenhagen for me tomorrow! Have a great weekend! x

_________________________________________________________

Eelneval nädalavehtusel ühinesme Veuve Clicqout peoga Manna la Roosas, kuhu ma küll kauaks jääda ei saanud, aga sain siiski pisut tähistada mullikeste ja oma ilusate sõbrannade Marii ja Kristjaanaga. Olin juba jõudnud unustada kui meeldivalt maitsev Veuve on, eriti kui see on nendes piltidel olevates spetsiaalsetes Veuve klaasides, mis ei lase mullidel eriti välja minna. Kuulsin, et kõik teised jõudsid koju alles hommikutundidel haha, nii et loodetavasti saan juba kauem ühineda järgmisel peol! 

Kandsin peol erksat punakas-oranzikat komplekti laiade pükste ning crop top'iga, millel suur lips selja taga. Kuulge ausalt, teil pole vast aimugi kui ilus see komplekt veel päris elus välja näeb...ilmselt on see üks pilkupüüdvamaid ja ägedamaid asju mis ma sel aastal kandnud. Püksid loovad nii ilusa silueti, et ma tundun nagu pilvelõhkuja neis ja see top on nii armas ning samuti kantav ka tavaliste siniste teksadega näiteks. Komplekti juurde lisasin ka ülikõrged Tommy Hilfigeri täistallaga kingad, mis tõid kompkekti veel rohkemgi välja. Sain sel õhtul nii palju komplimente, et kannan kindlasti seda veel väga mitmetel sündmustel. 

Olen nüüd hetkel Rootsis, kuid kuna mu päevaplaanid on iga päev nii nii tihedad tänu koolitööle ja kõikide nägemisele, siis ma räägin järgmises postituses vähe rohkem, mis siin toimub. Hakkan kohe igatahes jalgpalli vaatama ja pärast seda tulevad mu tüdrukud Migle ja Elise siia Rebecca juurde ja teeme ühe tüdrukuteõhtu väljas rõdul täna. Homme ootab mind aga Kopenhaagen! Vahvat nädalavahetust! x 

25 augusti 2017 18:13 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading