Meryl Mägi

BRIGHT SPOT IN ALL THAT GREY

 
Wearing River Island head-to-toe.


Coat - HERE       Skirt - HERE       Boots - HERE (on sale!)     Bag - HERE (from RI store, sold out online)      Knit - HERE


 

It's Saturday and I'm the sleepiest I've been this week. There have been so many events this week that I don't feel like doing anything today except fort his blog post. Had some fun yesterday at Guess brand party with Denim Dream stores and Guess babes with lots of chit-chat and a fun competition you will hear about soon here. After that afternoon event me and J went party clothes-bow tie- suit shopping for tomorrow's football gala and then we headed for a dinner party with my parents and happened to suddenly go out at 2am haha, so I'm realllly tired today. Only managed to drive to Tallinn and go to hairdressers today, but feeling so fresh and so blonde again. I'm definitely heading to bed quick, because I wanna get up early to get a lot of wrok done before getting ready for the gala event. J is nominated as the best player of the season, so fingers crossed he will get what he absolutely deserves tomorrow! I've seen no one else work so hard whole season through. 

I just wanted to clarify that photos won't do any justice to this amazing colour this River Island coat has. I tried to edit it the way that it would show its true pink-purple shade, but it's just something that has to be seen (and tried on!). It's funny that all these compliments I've gotten during last weeks are for my River Island jackets and coats. They truly have nailed the color scheme this season. I was considering for a long time at RI store if I would actually wear something so bright and pink so much that it's worth getting it from the store, but I've found myself wearing this coat over and over again on so many different colors. I think it really brings out blonde hair and puts a smile on the streets on this grey and dark time. I styled the coat with a lighter pink knit that I also have in black and with a detailed leather skirt, a super awesome looking bright red cross-body bag and the best thigh high boots I've owned. They are so so comfortable to walk in due to that low block heel and the pointy toe part makes them really chic to wear to parties or on streets. Another pair of boots I've found myself wearing too much right now, but hey, all my dresses just go with them! I have a really fun project attached to these outfit photos actually, but I can't tell you before it's done, so keep yourself tuned in! 

I'm gonna tuck in with J and watch the other half of the movie we started, so nighty night! x

____________________________________________________


On laupäev ja unisem ei saakski olla. See nädal oli nii palju erinevaid toredaid üritusi, et ma ei viitsi täna rohkem midagi teha peale selle blogipostituse. Eile lõbutsesime Guess'i brändi peol, mida korraldas Denim Dream. Sain Guess'i tüdrukutega lobiseda ja võistelda - mis täpsemalt, sellest kuulete siin juba üsna pea. Pärast seda pärastlõunast pidu läksime J'ga shoppama peoriideid-kikilipse-ülikonda homseks jalgpalli galaks ja siis sõitsime Viljandisse, et süüa mu vanematega õhtust ja kogemata juhtusime ka välja minema kella 2 paiku haha, seega ma olen tõesti väsinud täna. Õnneks siiski sain täna Tallinnasse tagasi sõidetud ja juuksuris käidud, nii et olen taas ärske ja väga blond. Peaksin päris vara magama minema ka, kuna tahaksin hommikul palju tööd tehtud saada enne kui galaks sättima hakkan. J on nomineeritud hooaja parimate jalgpallurite hulgas, seega pöidlad pihku, et ta selle auhinna mida ta väärib ka koju toob! Pole näinud kedagi teist nii palju selle võidu nimel pingutamas. 

Tahaksin täpsustada, et need pildid siin ei õigusta kuidagi selle River Islandi mantli õiget ja imeilusat lillakas-roosat tooni. Proovisin töödelda seda nii ja naa pidi, aga seda peab ikka päriselus ise nägema (ja muidugi proovima!). Naljaks, et kõik komplimendid, mis ma viimastel nädalatel saanud olen on just minu River Islandi mantlite ja jakkide kohta. RI on tõesti kümnesse pannud oma värviskeemiga see hooaeg. Mõtlesin küll poes kaua, et kas ma ikka võtan kaasa nii erkroosa ja kireva mantli, kuid nüüd leian end uuesti ja uuesti seda kandmas igasugu erinevate värvidega koos. Arvan, et see toob blondid juuksed eriti hästi esile ja paneb tänavatele väikese naeratuse sellel pimedal ja hallil ajal. Sobitasin mantli heledama roosa kampsuniga, mis on mul ka kapis mustana olemas, ja juurde lisasin detailidega musta nahkseeliku, super ägeda erkpunase õlakoti ja parimad üle põlve saapad, mis mul siiani olnud. Nendega on nii mugav kõndida tänu sellele madalale plokk-kontsale ja teravad ninad teevad need saapad eriti šikiks, mis sobivad nii peole kui ka lihtsalt tänavale. Järjekordne paar saapaid, mida olen end kandmas leidnud juba liiga palju viimasel ajal, kuid siiski, kõik mu kleidid juhtuvad just nendega ka sobima! Tegelikult on nende piltidega seotud üks vahva väike projekt, aga sellest kuuleb alles siis kui see valmis niiet püsige siin lainel! 

Keeran end nüüd J'ga diivanile rulli ja vaatame pooleli jäänud filmi lõpuni. Head ööd! x 

9 december 2017 22:51 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading