Meryl Mägi

BLACK FAUX FUR BY DRYLAKE
Faux Fur - Dry Lake/ HERE (sold out right now, but keep an eye on for re-stock!)       Jeans - Levi's       Boots & Knit - River Island/ HERE        Sunglasses - Ray Ban


Hey all! Happy midweek humpday whatever wednesday is! I am so so happy to be making this post to be honest. When I first moved to Sweden and started looking around in stores, I found some that were selling Dry Lake brand and I always happened to notice them most during winter seaosn when all the most glittery dresses and the cutest faux fur were with their brand tag. By third year I could tell from far when someone was wearing Dry Lake faux fur coats because they are so distinguishable with their perfection every year, doesn't matter which colour which season has. Now that I have my hands on one of their fur coats I am the happiest because it is are exactly as good quality and beautiful as I always found them to be. I love mine so much and I wear it all the time right now. The black fur is shiny and beautiful and has such nice poofy texture. Can't wait to post some more with this! Definitely gonna wear that one to the football gala this weekend too, which brings me to my week's plans.

I think I have something fun for each day of this week. Yesterday we went to the candy factory of Kalev and made our very own hand-made truffles with the Lindex crew. They told us about the kids that go there and make a huge mess and once I looked down at my truffles I noticed I actually am that kid hahah! But hey, the lady was right that at first they might look like someone pooped on a plate, but once you put them in a pretty box with decorations they suddenly become princess truffles and so it was lol. Happy to be a truffle-expert now! Today I had the change to try out another facial and this time with Madara products at the Natural Goods Company salon. Feeling even more shiny and fresh than after spa! Now tomorrrrow I'm gonna go have a little photoshoot with Kristjaana and bow tie shopping for J and in the evening I'll hop by Kaubamaja to get my hair fixed and theeen it's time for the Bastion and Goldtime fashion show at Hilton hotel. Friday it's gonna be Denim Dream lunch with Guess collection and then I'm off to hometown with J because I need to grab some party stuff for the football gala on Sunday. I'm having such a good week and good mood lately and I love that it's been less rain and more snow as everything seems brighter that way. Finally developed some Christmas feeling as well, which makes everything extra happy! Will keep you posted with all the events and there's so many winter outfits to come! 

Sending hugs! x

________________________________________________________________________________


Helllloo! Vahvat kesknädalat humpday'd või mis iganes nimega kolmapäeva meeldib kutsuda! Mul on ausalt väga hea meel seda postitust siin alustada. Kui ma mõned aastad tagasi Rootsi kolisin esimest korda ja enda jaoks uutes poodides ringi vaatasin, siis avastasin just talvehooajal, et kõige säravamad litterkleidid ja armsaimad karvakasukad on Dry Lake brändi sildiga. Kolmadanks aastaks suutsin juba kaugelt ära öelda, kellel on Dry Lake kunstkarvast kasukas seljas, sest need paistavad kohe silma oma silmapaistva perfektsusega igal aastal, olenemata mis toonid ja stiil mis hooajal moes on. Nüüd kui mul on lõpuks ka endal see kasukas kapis olen ma üliõnnelik, kuna see ongi tõesti nii kvaliteetne ja ilus kui ma alati arvasin. Kindlasti mu igapäevane vaieldamatu lemmik mida kanda praegu. Must karv läigib ilusti ja tekstuur on selline mõnus puhvis. Ei jõua ära oodata, et sellega juba rohkem postitada! Kindlasti kannan seda ka pühapäevasele jalgpalligalale ja see toobki mind selle nädala plaanide juurde.

Mul on vist selle nädala igaks päevaks midagi toredat plaanitud. Eile käisime Kalevi kommivabrikus ise käsitöötrühvleid tegemas Lindexi tiimiga. Meile räägiti algul, et lapsed käivad seal hirmsasti läbustamas ja oma trühvlitee alla vaadates sain aru, et tegemist ongi tegelikult minuga hahah! Aga noh, see neiu rääkis seal, et alguses võivad nad nagu käkk välja näha taldrikul kuid ära kaunistades ja ilusasse karpi pannes näevad need välja nagu printsessitrühvlid ja nii oligi. Nüüdsest olen uhke trühvli-ekspert! Täna oli mul võimalus proovida järjekordset näohooldust ning seekord oli selleks Madara toodetega hooldus Natural Goods Company salongis. Tunnen end veel rohkem läikivama ja värskemana kui pärast spad! Nüüd hommmme teeme pisikese pildistamise Kristjaanaga ja otsime kikilipsu J'le ja õhtupoole hüppan läbi Kaubamajast, et lasta endale ilumaailmas soeng teha ja siis ongi aeg juba bastioni ja Goldtime'i moeshow'ks Hiltonis. Reedel on aga Denim DReam'iga armas lõuna Guess brändi seltsis ja siis siirdume J'ga kodulinna ära, kuna mul on vaja haarata kaasa paar peoasja pühapäevaseks jalgpalli galaks. Mul on tõesti väga hea nädal ja sellest ka nii hea tuju. Eriti meeldiv on see, et vihma asemel on tulnud ikkagi rohkem lund, mis tekitab korralikku jõulutunnet, mis muidugi omakorda teeb kõik veel rõõmsamaks! Kindlasti hoian kursis kõikide plaanide ja sündmustega teid ja nii palju talve outfit'e on aina tulemas! 

Palju head! x 

6 december 2017 20:11 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading