Meryl Mägi

MERRY CHRISTMAS
Our Christmas photos. Wearing:

Dress - Dry Lake/ HERE and on sale HERE!     Earrings - River IslandMERRY CHRISTMAS MY LOVELY READERS! Hope you're having lovely holidays (and very long ones)! 


Me and J had such a great time with both of our families. Started off with a dinner with J's family like every year and ended up at the dinner with my family, trying to split our stomachs in half to fit all that food! There was a Santa, there were presents and another Christmas so well spent! I still don't feel like eating haha. By the way, I was happy to see that although people still do gifting, it's not the most important part of that holiday for people anymore. I've seen my friends grow a lot on that part and that's only good to see! Even more, charity and doing good has become extremely popular and everyone who says it's hypocritical and for soscial media forgets that it doesn't matter if its popular or not, people are doing it a lot in all different ways and that's only amazing! We should encourage more and more and make it even more 'popular'! Our family is very supportive of animals and we have a very little local shelter that we bring pillows and blankets to every year. It's simple, but very needed in shelters, so if you have any leftover warm things then please take them to your local shelters because winter is wet and cold. 

Now on another topic, I should probably mention where my dress is from on the photos. To all the Christmas dinners I wore my sparkly Dry Lake dress because it's very cozy with the long sleeves and turtleneck while a little bling makes it more festive. As I said, sparkles and glitter is my thing when November hits and Christmas is no expection. The dress is on now on SALE for Boxing Day at Nelly! 

Now everyone so suddenly starts to think of New Year's Eve plans. Me and J decided to hop by Amsterdam this year as we have never been to Netherlands and I've heard it's one of the best cities in Europe to celebrate NYE at! Definitely excited for this and also the canals, the Amsterdam vibe and all these cute houses! Will try to create some mad good content there too while at it! What are your plans for NYE this year? 

I'm gonna do some planning now for Amsterdam, because we're not staying that long so I would like to do as much as I can. Merry Christmas again and talk to you soon regarding those outfits you should keep an eye on for NYE! x

___________________________________________________________________


HÄID JÕULE MU ARMSAD LUGEJAD! Loodan, et teil on väga ilusad pühad ( ja ka pikad muidugi)! 


Meil J'ga olid väga vahvad jõulud mõlema perega. Kõigepealt, nagu iga aasta, alustasime õhtusöögiga J sugulaste juures ja siis suundusime edasi mu pere õhtusöögile, proovides oma kõhte pooleks jagada, et kogu toit ära mahuks! Käis jõuluvana, oli kingitusi ja üldse õnnestusid taaskord ühed toredad jõulud! Siiski ei taha nüüd siiamaani veel midagi süüa haha. Muide oli väga tore näha, et isegi kui ikka tehakse kingitusi, olid need teise järgulised ega pole enam nii tähtis jõulude osa. Näen, et mu sõbrad on palju selles osas kasvanud, et väärtustatakse palju muud rohkem ja seda on nii tore vaadata! Lisaks sellele on muutunud kuidagi väga populaarseks heategevus ja head teod ning neile, kes ütlevad, et see on kuidagi moodi tobe, et heategevust höörutakse sotsiaalmeedias peale ja on tehtud popiks, tahaksin öelda, et popp või mitte, see kõik on ainult hea ja mida rohkem seda üritatakse populaarseks teha seda parem! Igasugune heategevus igasugusel eesmärgil ja igasugustel eriviisidel on vahva! Meie pere näiteks on rohkem fokusseeritud loomadele, seega on juba iga aasta saanud väikseks traditsiooniks viia kohalikku loomad evarjupaika tekke ja patju. Kui kellelgi on üle sooje tekke või midagi sarnast, siis palun viige need oma lähimasse varjupaika, kuna talv on siiski väga külm ja märg ning loomadel on neid vaja! 

Peaksin pisut rääkima ka oma kleidist piltidel. Kandsin kõikidele jõuluõhtusöökidele oma sädelevat Dry Lake kleiti, sest see on väga mugav pikkade varrukate ning kõrge kaelusega, kuid siiski pidulik kuna sädeleb. Nagu ma olen rääkind, siis kõik sädelev ja sillerdav meeldib mulle nii väga kohe kui november kukub ja jõulud pole ka sel puhul erand! Kleit on tänasest ALLAHINNATUD Nelly.com lehel samuti! 

Nüüd hakkavad kõik ju järsku aastavahetuse peale mõtlema. Mina ja J otsustasime see aasta põgeneda Amsterdami, kuna me pole kumbki Hollandis käinud ning ma olen kuulnud, et see on üks ägedamaid Euroopa linnasid, kus aastavahetust pidada! Väga põnevil selle üle ning muidugi ka kanalite, nende nunnude majade ja selle Amsterdami vibe'i üle. Üritan teha ka vingemat content'i kui juba seal! Mis on teie plaanid aastavahetuseks? 

Teengi nüüd pisut planeerimist Amsterdami jaoks, kuna oleme seal nii vähe aega, aga tahaks siiski võimalikult palju näha ja jõuda. Räägime juba peagi ja ilmselt sellel teemal, mida kanda aastavahetuse pidustusteks! x 

26 december 2017 12:34 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading