Meryl Mägi

ORANGE IS THE NEW BLACK WITH RIVER ISLAND
Wearing River Island head-to-toe 

Jacket - HERE        Knit - HERE (different colours)       Jeans - HERE       Boots - HERE        Bag - oldieHello hello helooo! Today me and J arrived to Saaremaa to spend a lovely spa weekend at GOSPA and I couldn't be happier about this. Gonna spend these 3 days fully relaxing and full of alll kinds of procedures because I really need this right now. Not gonna spend too much time on social media and blog as well, but I felt like sharing this post with you guys tonight after our dinner.

I had some trouble with Lightroom as I updated it as I told you before, but now it's all fixed and I could finalllly show you my very first River Island outfit! Their new collection is to die for and once I saw this orange jacket I knew I had to build the whole outfit around this because that one is a real showstopper. I've gotten so many compliments with it and it surprisingly fits to so many outfits, but my fav is that all black one since it brings out that jacket the best. The faux fur is so soft I would like to sleep in it! When taking a stroll around River Island store I found that they actually have so many great jeans to choose from. I had like 6 pairs of basic black jeans in the dressing room and it was really hard to decide between all these good fits and after like 2 months (lol) of looking around to find a perfect black turtleneck knit and block heeled ankle boots, River Island was the store where I finally found these. You can imagine how happy I was over that, because surprisingly, good simple basics are the hardest to find these days. I'm so thrilled over River Island's style change recently as it has become one of my favourite stores to go to, especially during glitzy-glittery party season! 

Wednesday we celebrated GANT store's 10th birthday with a huge party which was one of the best planned events I've gone to recently (well done Zenja!). So many lovely surprises and such yummy food, but well most of my week was spent working working working and on heels everyday, so my legs are killing me. Thank god that we are back in my birth island Saaremaa and we're tangled up cozy in robes now. I'm really thrilled to show J my favourite place in Estonia as he hasn't visited it much and to finally intorduce him to my cousins here. Gonna be a fun time, so I better get back to it! Have a great weekend everyone! x

______________________________________________________________________________


Tere tere teeree! Täna jõudsime J'ga Saaremaale, et veeta üks mõnus nädalavehtus GOSPA's ja ma ei saaks rõõmsam ollagi selle üle praegu. Kavatsen need 3 päeva veeta puhates ja täis erinevaid protseddure, sest mul on seda tõesti vaja praegu. Ei kavatse palju aega veeta sotsiaalmeedias ega blogides, kuid tundsin, et tahan kindlasti teiega enne jagada just seda postitust pärast õhtusööki.

Nagu varem rääkisin, siis mul oli natukene probleeme oma Lightroom'i update'imisega, kuid nüüd töötab kõik ideaalselt ja saan teiega viiimaks jagada oma esimest River Island'i peast jalatallani outfiti'i! NEnde uus kollektsioon on täiesti rabav ja see hetk kui ma seda oranzi jakki nägin teadsin, et selle ümber ma pean outfit'i ka ehitama. Täielik showstopper! Ma olen saanud selle eest nii palju komplimente juba ja üllataval kombel sobib see nii paljude erinevate riietuste juurde ka, kuid mu lemmik on kindlasti üleni must komplekt selle juurde, sest see toob selle värvi enim esile. Kunstkarv on nii pehme, et selles tahaks magada iga päev! Kui ma poes ringi jalutasin, siis avastasin, et tegelikult River Island'is on nii hea teksavalik. Avastasin end 6 paari tavalise musta teksapaariga kabiinist, mille vahel oli väga raske valida, kuna kõik istusid nii kenasti. Kõige vahvam oli see, et pärast 2 kuud (lol) otsimist tavalise kõrge kraega kampsuni ja plokk-kontsaga poolsaabaste järgi leidsin need viimaks just River Island'ist. Kujutate ette ka kui rõõmus ma olin selle üle, sest kui aus olla on viimasel jala häid ilusaid basic asju veel kõige raskem leida. River Island'i hiljutise stiilimuutuse üle on mul ainult hea meel, kuna sellega on poest saanud mu ks vaieldamatuid lemmikuid. Eriti just sillerdaval ja sädeleval pidude hooajal! 

Kolmapäeval tähistasime GANT poe 10ndat sünnipäeva ja tegemist oli ühe parimalt korraldatud peoga, kus ma hiljuti käinud (hea töö Zenja!). Nii palju armsaid üllatusi ja hea toit, aga üle jäänud nädal oli ainult töö töö töö ja iga päev kontsadel ka veel, niiet mu jalad surisevad korralikult all. Nii tore, et just praegu oleme mu saarel ja sissemässitud hommikumantlites. Seekord olen eriti põnevil just sellepärast, et saan J'le viimaks näidata oma lemmik kohta Eestis, kuna ta pole siin kordagi ringi vaadanud ja lõpuks tutvub ta ka mu sugulastega, kes siin elavad. Tuleb tore aeg, nii et ma parem suundun selle juurde ruttu tagasi! Vahvat nädalavehtust teile! x 

1 december 2017 21:20 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading