Meryl Mägi

PEARLS AND STUDS
Jacket & Jeans - Chiquelle/ HERE & HERE       Knit - Topshop       Sunglasses - Ray Ban       Boots - Centro


Hey babes! Paid a visit to my favourite city Malmö today with Rebecca and Megiel. It was so sunny in the morning so I was really hyped about walking around the city centre, but as soon as we got there it all turned grey. Perfect for photos yes, but didn't make our walk really pleasant anymore. So we hopped by the British store, where they sell all kinds of weird things I've never seen before and I found this Bounty drink. Can't wait to try it out cause it's Bounty guys, of course I took it with me! Then we had a nice walk around the town, grabbed some coffee and visited a shopping centre, where I found the CUTEST Barbie pink knit dress from Monki I just had to get! Can't Spring just come already so I could wear this kind of things!? At least it's already warm enough to match my new pearl and stud leather jacket with a warm knit. This Chiquelle jacket 'gives me life' as some say haha! As I said in the Spring detais post, I was looking for a leather jacket with that little 'extra' and well it doesn't get much better than pearls, am I right? Paired the look with some proper mom jeans with a ripped part on the back of the thigh. Love these jeans! Super comfortable and go with heels and sneakers and have a really high waist what makes it easy to match with cool crop tops soon. Aah can't wait! 

Well it's time to clean up the mess I made in the morning and cook some mean lax soon. Hope you enjoy your weekend! x

________________________________________________


Hey armsad! Külastasin täna oma lemmiklinna Malmöt Rebecca ja Megieliga. Hommikul oli nii ilus päikesepasteline, seega olin super elevil kesklinnas ringi jalutamisest, aga kui kohale jõudsime läks kõik täiesti halliks. Ideaalne piltideks muidugi, aga jalutamist just kõige meeldivamaks ei teinud. Hüppasime läbi Briti poest, kus müüakse igasugu veidraid asju, mida ma varem näinud pole ja ma leidsin külmkapist Bounty joogi. Ei jõua ära oodata, et seda järele proovida, kuna see on ikkagist ju Bounty ja muidugi ma haarasin selle endaga kaasa! Jalutasime vähe veel linnas, võtsime kohvi ja käisime läbi ka paarist kaupsist, kust leidsin KÕIGE ARMSAMA Barbie roosa kampsunkleidi Monkist, mille ma lihtsalt pidin kaasa võtma sealt! Kas ei võiks juba kevad kiiremini tulla, et selliseid asju lõpuks kanda saaks!? Vähemalt on juba väljas nii soe, et sain panna selga oma uue pärlite ja neetidega kaetud nahktagi koos sooja kamspuniga. See Chiquelle'i tagi "annab elule mõtte" nagu mõned ütlevad haha! Nagu ka rääkisin kevad-detailide postituses, siis ma olin uue nahktagi otsingutel, millel oleks juures see väike 'ekstra' ning pärlitest väga paremaks enam minna ei saagi, on ju nii? Sobitasin look'i juurde paari korralikke mom jeans'e, millel on rebitud osa tagareiel. Super ägedad teksad! Väga mugavad ja lähevad kokku nii kontsade kui ketsidega. Kõrge värvliosa teeb kergeks nende sobitamise igaugu põnevate crop top'idega. Ah ei jõua lihtsalt ära oodata! 

Nii aeg on korjata kokku segadus, mis ma siia hommikul tekitasin ning panna lõhe ahju. Loodan, et nädalavahetus kulgeb teil mõnusalt! x 

LACK OF FOCUS
Jacket - Guess       Knit - Lindex/ HERE        Jeans - Dr. Denim        Watch & Cuff - Daniel Wellington/ HERE         Sneakers - Tommy HilfigerFirst of all happy 99th birthday to my home country Estonia!! 


Today I decided to go real simple with my outfit. Just a little bun, sweater, my favourite satin jacket, sneakers and jeans. I don't actually really wear stripes or any patterns for that matter, but I really really liked this Holly White knit from Lindex, so I kinda stepped out of my comfort zone with that. It also has those cute ruffles on shoulders that make it a bit more fun. So why such an unusually different look (for myself mostly)? 

To be honest, I've kind of lost touch with myself during last couple of days. I suddenly find myself doubting everything I do, which is very weird because as all my friends probably know, I'm one of the most confident people out there probably. I usually have a lot of faith in everything I do and mostly think it's so very right as well haha. That can even be noticed on my blog and Instagram, as I have no idea anymore what is pretty and what I like, especially when it comes to editing, so everything looks different. I can't even pick out my favourites from an online store, because I doubt my every decision. I think I just need a bit of time to find my touch again with all the things, especially what I want and what I like. Might be the fact that I have 30 things on my mind everyday at once and I can't find a niche how to rock through them simply. I re-signed my gym contract now, so I will see if a proper work out routine will fix my messed up head and hopefully I will get back on track soon! 

Happy celebrating to my fellow Estonians and hope you had a great day! I'm off to cook something delicious, clear my head and will soon start watching the President's speech, the "penguin" parade and all the dresses! 


___________________________________________________


Esmalt palju õnne koduriigile Eestile 99. sünnipäeva puhul!!

Täna otsustasin minna lihtsamat teed pidi oma outfit'iga. Lihtsalt väike krunn, kampsun, lemmik satiinjakk, ketsid ning teksad. Ma tegelikult ei kanna absoluutselt triipu või pigem üldse mingeid mustreid, aga mulle väga väga meeldis see Holly White'i kudum Lindex'ist nii et ma astusin sellega pisut oma mugavustsoonist välja. Selles on ka armsad satsid õlgadel, mis teevad kampsuni palju lõbusamaks. Aga miks siis selline (minu jaoks) ebatavaline riietus?

Kui aus olla, siis ma olen kaotanud touch'i iseendaga viimastel päevadel. Ma järsku kahtlen igas asjas mis ma teen, mis on väga kummaline, kuna mu kõik sõbrad ilmselt teavad, et ma olen üks enesekindlamaid inimesi üldse. Tavaliselt usun kõigesse, mis ma teen ning enamasti arvan, et see on ka ainuõige haha. Seda on märgata ka mu blogis ning Instagram'is, kuna mul pole enam seda kindlat sihti, mis on mu jaoks ilus ja mis mulle meeldib, eriti kui asi puutub töötlusesse. Seepärast näebki kõik pisut erinev välja. Ma ei oska isegi netipoodidest midagi välja valida, kuna kahtlen nii hullult oma valikutes. Mul on ilmselt pisut aega vaja, et leida oma touch tagasi ja teada mis ma tahan ja mis mulle meeldib. Asi võib olla ka selles, et mul on päevajooksul 30 asja korraga mõttes ning ma ei leia seda nišši, kuidas neid sujuvalt lahendada. Sõlimisin uuesti jõukaga lepingu nii et ehk paneb üks korralik trennirutiin mu pea paika tagasi ning olen peagi tagasi oma rajal! 

Vahvat tähistamist kaaseestlastele ning loodan, et teil oli tore päev! Lähen kokkan nüüd endale midagi maitsvat, pühin pea pulkadest ouhtaks ning hakkan peagi presidendi kõnet, pingviiniparaadi ning muidugi kleite vaatama! 

TALLINN RESTAURANT HOPPING


Happy Thursday! Embassy of Champagne organized this fun Tallinn restaurant hopping for 5 blogger girls on Friday the 17th and the following Saturday. We visited four of the restaurants during Friday evening and the last one as a late lunch spot on Saturday. The idea of the 'hopping' was to review all the restaurants and the appetizer menus they had put together to fit the tastes of either Veuve Clicquot or Ruinart champagnes. The restaurants were Gianni, Dominic, Controvento, Mix and Kardiorg. I'm gonna have the reviews in Estonian since mostly Estonians will probably have the change to visit and try out these delicious places during upcoming events in March, but if you have any questions in English, make sure to comment! x

________________________________________________

Vahvat neljapäeva! Embassy of Champagne korraldas ühe super toreda restoranide tuuri viiele blogineiule reedel, 17.ndal ning järgneval laupäeval samuti. Külastasime nelja restorani juba reede õhtul ning ühte hilise lõunasöögi paigana laupäeval. 'Tuuri' idee seisnes selles, et hindasime restorane ning eelroogasid, mis nad olid sobitanud kas Veuve Clicquot või Ruinart šampanjade maitsete juurde. Restoranideks olid Gianni, Dominic, Controvento, Mix ning Kadriorg Tallinnas. Järgnevalt kirjutangi iga restorani kohta muljed, maitseelamused ning juures on ka pildid (nurgas restorani nimi), millega ma tõesti pidin palju vaeva nägema, kuna igas paigas oli täiesti erinev valgus ja raske oli neid sobitada ühte postitusse, aga loodame, et sain hakkama! Samuti ei ole jutt omane mingile toidueksperdile vaid kõik on nii nagu mina seda kogesin. Kõikide veebruari-märtsi kampaanias osalevate restoranide šampanja menüüd leiab EOC Facebook'i lehelt SIIT. Mõnusat lugemist! x 

GianniRestoran Gianni, imeilusa kujundusega Itaalia restoran kesklinnas, oli meie esimene sihtkoht. Eelroaks Veuve juurde oli neil pakkuda nii austreid kui ka peedi ja laimiga marineeritud lõhet. Kuna mõned meist suured austri-sõbrad pole, siis võtsimegi iga üks marineeritud lõhe ning keset lauda, neile kes soovisid, austreid. Kui nüüd tagasi mõelda, siis see eelroog oli terve õhtu jooksul enim kõhtu täitev ja lõhe sulas super hästi šampanjaga kokku. Gianni's olen varem ka käinud ning ei hakkagi pikemalt heietama, kuidas see mu üks lemmik interjööre on. Pigem räägiksin, et jäin teenindusega väga rahule ning koka improvisatsiooni kohta taimetoitlaste puhul saab ilmselt peagi lähemalt lugeda Lucine blogist. Kõik sujus super hästi ja jäime ehk liiga kauakski, kuna teine koht juba ootas meid. Gianni pakkumise leiad SIIT ning SIIT


DominicVõib-olla ma olen pisut vanamoodne, aga vanalinnas asuvasse Dominic'u veinirestorani sisenedes oli mul ülimalt hea meel kuulda live klaverimängijat! Rohkem seda teistes restoranides ma kohanud ei ole siiani, aga mulle nii meeldib. Ma väga kaua ei jõudnudki kujundust jälgida, kuna kiirustasime ruttu meile broneeritud tagakambrisse, kus oli küll väga ilus antiikne sisekujundus ja imeilusad pokaalid. Seal läks aeg kuidagi väga ruttu. Veuve juurde oli sobitatud suitsulõhe jõhvika ja õunaga, mille sulandumisest šampanjaga ma väga eriliselt aru ei saanud, aga need rohelise õuna tükid selle juures olid küll päris geniaalsed. Maitses hästi ja see mulle kui mitte-eksperdile oligi tähtis! Teenindus oli super ja väga rõõmsameelne, pluss tundis vägagi asja! Dominic'u pakkumise leiad SIIT!  

Controvento

 

Controvento on üks super elav, õige Itaalia restoran vanalinnas. Neiud juba enne minekut rääkisid, et seal oli väga lahe vibe ja nii oligi. Olen Itaalias palju söömas käinud ja see koht meenutas kindlasti rohkem Itaaliat kui Gianni. Controvento teenindajaid ma palju ei näinudki, kuna olin lauast ära. Veuve juurde serveerisid nad esimesel pildil olevat kitsejuusturooga, mis oli kusjuures isegi mu õhtulemmik, kuigi ei kuulunud otseselt rosé pakkumiste alla. Mulle lihtsalt hullult meeldib kitsejuust! Võtsin end kokku ja proovisin ka austreid kappari-šalottsibula salsaga, kuid õnneks peal olev salsa nullis selle 'meremaitse' täielikult ära ja mulle isegi meeldis! Controventos läks aeg jällegi kuidagi nii kiiresti ja juba pidimegi uuesti jooksma järgmise restorani poole. Controvento pakkumise leiab SIIT!  

 


Mix

 

Ja õhtu viimaseks jäi restoran Mix, kuhu tegelt päris napilt vist jõudsime kah. Hästi ilus restoran, mis avab suvel ka ägeda väliterassi. Kelner tundus pisut väsinud, kuna unustas paar elementi, mis käivad šampanja pakkumisega kaasas, aga ta oli nii vahva ja jutukas rääkides meile erinevaid lugusid Itaaliast ja muud põnevat. Lisaks pakkus meile õhtu lõpetuseks ka peakoka kuulsat Limoncella't ja saan täitsa aru, miks see kuulus on! Tuunikala tataki sidrunimajoneesiga serveeriti Veuve juurde väga vahvalt karbi sees. Võib-olla nüüd peaaegu postituse lõpus peaks mainima, et ma ei söö absoluutselt mereande, ainult lõhet, kuid mulle meeldis see, mis seal pakuti šampanja juurde väga ja kuulsin hiljem, et lauas oli olnud see enamike õhtulemmik. Mix lõpetas väga positiivselt meie õhtu! Mix'i pakkumise leiab SIIT

 

Kadriorg
Kui Kardiorgu hilisele lõunale suundusime, siis ausalt öeldes suurt šampanja-toidu degusteerimisisu ei olnud haha, aga seekord serveeriti eelroa juurde ikkagi minu lemmik Ruinart'i ning restoranis oli peale planeeritu veel super hea latte ning kõikidest restoranidest mu lemmik leib + või kombinatsioon (väga head küüslaugusaia oli samuti), kuna need mulle alati restoranides väga tähtsal kohal. Kardiorus oli mu lemmik õhkkond tänu selle suurtele akendele ja avarusele ning kõik oli nii puhas, ilus ja korras kuidagi. Ma olin päris väsinud, aga mäletan enam vähem, et teenindaja poisid olid meiega toredad, kuid mitte midagi täpsustavat. Ruinart'i juurde serveeriti kevadine Foie Gras, mida ma ilmselt enam mitte kunagi ei söö. Ma ei hakka täpsustama siin miks, aga tohutu pikaaegne julmus loomade vastu ei ole mu cup of tea. Ehk oleks parem olnud, kui ma poleks sellest kuulnud seal. Üldiselt väga lahe koht, kuhu minna! Kadrioru restorani pakkumise leiab SIIT!


_________________________________________________________


Veebruari lõpus ja märtsis on tulemas palju tähtpäevi nagu Vabariigi 99. sünnipäev ning naistepäev, seega loodan, et leidsite siit Tallinna restoranide nimekirjast endale kõige meeldivama, kuna nad kõik on väärt järele proovimist ning maitseelamus on kindlalt garanteeritud. EOC Facebook'i lehelt leiab ka teisi restorane üle Eesti, kes osalevad samas kampaanias, seega ei pea Tallinnasse degusteerimiseks kohale sõitmagi. Nendest loodetavasti jõuan rääkida juba peagi, kui peaksin sel ajal Eestisse juhtuma. 

Suur aitäh EOC, Hanna ning blogineiud nende kahe super toreda päeva eest! Ei jõua ära oodata, et teid uuesti näha ning veel koos midagi ägedat ette võtta! Lugejatele aga super toredaid õhtuid šampanja ja hea toiduga! <3

CREAM PALETTE
Coat - Zara       Knit Dress - Quiz/ HERE (sold out in beige, but available in grey)       Bag - Moschino       Boots - Nelly       Sunglasses - Ray Ban


Another eventful Estonia visit is over! Really easy to be in both places, when there's not much uni work going on but merely researching stuff online for my thesis. After the champagne photoshoot I got pretty sick for a couple of days and was basically dricing between Tallinn and Viljandi all the time. On Friday, me and 4 other blogger girls went to visit 4 Tallinn restaurants in 5 hours testing out their best appetizers matched with Veuve Clicquot. I'm gonna post a thorough review of each of the places really soon. So me, Kätriin, Inna and Marii stayed in town a bit longer and well I finally got up around 1pm next day...restaurant hopping is tiring haha! Later that day at 3pm we visited the last restaurant in Tallinn for some late lunch with champagne again, while I was more happy about the latte. On the weekend I said bye to J again as he headed to a game in Lithuania and now we'll probably see in a month or so. I'm not sure how to plan my visit back home in March, since I want to attend the Spring Tallinn Fashion Week and the national team's game, but they are both almost 2 weeks apart from each other..will see! Hope you liked the outfit! The knit dress is the best one I've seen since the choker part is really thick and stays really perfectly around the neck. A perfect thing to match with fishnets, over knee boots or a long coat. Sadly the shade on the photos is sold out, but there's still the grey one left and it's on sale so hop you go! 

__________________________________________________________

Järjekordne sündmusterohke Eesti külastus on läbi! Praegu on väga lihtne olla kohal nii Rootsis kui Eestis, kuna ülikooli kui sellist kohalkäimist ei ole. Tuleb ainult netis uurimustööd teha oma bakatööks. Pärast šampanja pildistamist jäin ma mitmeks päevaks haigeks ja üldiselt pendeldasin taas Tallinna ja Viljandi vahelt. Reedel külastasin koos 4 teise blogitüdrukuga 5 tunni jooksul 4 restorani, kus testisime nende parimaid suupisteid VEuve Clicquot'i juurde. Postitan põhjalikuma ülevaate restoranidest juba peagi. Nii siis, mina, Kätriin, Inna ja Marii jäime linna veel pisut kauemaks pärast seda ja järgmine päev sain ma üles alles kella 1 paiku...restoranide reid on väsitav haha! Hiljem, kell 3, oli meil jäänud külastada veel viimane restoran Tallinnas, kus sõime hilist lõunat koos šampanjaga, aga ma olin rohkem isegi rõõmus latte üle. Nädalavahetusel tuli J'le taaskord head aega öelda, kuna ta suundus mängule Leetu ja nüüd näeme vast kuu aja pärast jälle. Ma pole kindel veel ,kuidas planeerida oma järgmist külastust Eestisse, kuna ma tahaks osa võtta kevadisest Tallinn Fashion Week'ist ning samas on kuu lõpus ka koondisemängud, kuid need kaks asja on üksteisest pea 2 nädala kaugusel...eks näis! Loodan, et teile meeldis tänane outfit! See kudumkleit on parim kõigist, mis ma näinud, kuna choker'i osa on hästi 'paks' ja hoiab ilusti ümber kaela. Ideaalne asi, mida kanda võrksukkade, üle põlve saabaste või pika mantliga. Kahjuks on piltidel olev toon välja müüdud, aga halli on veel saada soodushinnaga nii et hopshops! 

 

 

SPRING DETAILS


the accessories


Watch & Cuff - Daniel Wellington/ HERE & HERE        Love Tag Necklace - Jane Koenig       Rose gold necklace - from a gold shop


In Spring everything is new again and so are the accessories! Love to match the new classic DW watch with their cuff. The shade of gold is gorgeous! The 'J' letter love tag is a Valentine's gift from my best J and I've been wanting the Jane Koenig one since I remember, but it always felt wrong to buy it myself. The third one is a bit older, but one of my favourite jewellery to wear. I call it the setting sun since it looks exactly like one. 

the shoes


Sneakers - Tommy Hilfiger/ Denim Dream


After long Winter I always get the urge to get myself a new pair of fresh white sneakers that will stay waiting for the first warm and dry days. Since my Nike's still look really good, I decided to get a pair with a bit more narrow soles and the TH ones are just the perfect pair!


the leather jacket


Leather jacket - Chiquelle/ HERE

Leather jacket is the ultimate piece that just screams Spring all over. I have many versions in my closet now, so I decided to get something more fun this time and the ones with the pearls and studs from Chiquelle totally won me over! I just cannot wait to wear this baby!

 


the corset details


Corset - oldie from the depths of my closet


Corsets are such an unexpected trend, but I really dig them. I decided to get one as a belt since I already had this top version in my closet from who knows when. I always knew I shouldn't sell it or throw it away as I might just need it one day and now I love it so much! 


ripped jeans


Ripped jeans - Chiquelle/ HERE


During Winter I probably gathered way too many ripped boyfriend jeans into my closet haha, but hey, with the fishnet and denim trend, these are really reasonable things to have in your closet. I also decided to get the bit cheeky version from Chiquelle with the ripped part on the back of the thigh. These jeans make the bum and legs look sooo good! 

___________________________________________________

Hope you liked this little tutorial on what I've gathered into my closet for the upcoming Spring! Today is just the perfect weather in Sweden to do this as well! These are just some close-ups, but I will have outfits ready with these in no time! Talk to you soon! x

#MOËTMOMENT #LOVETHENOW CAMPAIGN
Photos - Kirill Gvozdev
Make-up - Marre Naissoo
I'm wearing Kriss Soonik.And here they are!!! The photos from our shoot at Telegraaf hotel (find all the details and bts photos HERE) for the new special edition Moet Chandon Brut Imperial Rosé. The theme was slumber party, so we all could wear comfy nightwear for the shoot. We had the chance to wear some of the pieces from Kriss Soonik's collection and you have noooo idea how soft and beautiful these things are! So dreamy, I want everything! So as I already wrote in the bts post I linked above, we had a pretty eventful day at this suite as we got to taste different champagne to different food as well. I have to agree with other girls that after this champagne and food tasting and after Embassy of Champagne started to treat us with multiple bottles of bubbly, I've fallen in love with champagne! I had no idea how to appreciate this before, since it always seemed to me as a merely celebration and welcoming drink of one glass, but Veuve Clicquot, Ruinart and Moet&Chandon rosé are so brilliantly good that wine just doesn't come to this level anymore. Life has changed guys, life has changed now. 


So if you want to see what the hype is about, I recommend you to try out the limited edition Moet first, as this won't be here for long, but it's soo heavenly and pink! You can find the limited edition bubbly from Stockmann and online HERE. If you order online, they will deliver the champagne to your doorstep! Absolutely everyone I know would love a bottle of this as a gift, just can't miss with this one, and keep in mind that Women's Day is on the way, so your special lady would really appreciate it too! Oh and make sure you check under the label on the bottle, there's a little something fun under there! ;) 

All over Estonia the finest restaurants have put together a set of appetizers that go perfectly with a glass of bubbly. If you wish to experience what we did and have a super lovely night, then find the combination that suits you best from Embassy of Champagne Facebook page HERE and have a grand #moetmoment

Thank you Kirill for the photos and Embassy of Champagne for the event to remember! I really loved working with these beautiful blogger girls and I can't wait for tonight when we all head to dinner(s) together!  

Happy bottle popping loves! #lovethenow

___________________________________________________________________


Ja siin nad on!!! Pildid meie shoot'ist Telegraafi hotellis (leia kõik detailid ja bts fotod SIIT) uue special edition Moet Chandon Brut Imperial Rosé jaoks. Temaatika oli pidžaamapidu, seega me saime kanda mõnusaid ööriideid terve pildistamise vältel. Meil oli võimalus kanda mõningaid esemeid Kriss Sooniku kollektsioonist ning see pole normaalne kui pehmed ja kaunid need on! Unelmate asjad, ma tahaks lihtsalt kõike! Nagu ma ka jõudsin kirjutada bts postituses mille link ülal, meil oli päris sündmusterohke päev seal sviidis, kuna saime desgutseerida erinevaid suupisteid šampanja juurde samuti. Pean nõustuma teiste tüdrukutega, et pärast seda degusteerimist ning pärast seda kui Embassy of Champagne kostitas meid mitme mullilise pudeliga, ma olen täitsa šampanjast ära võlutud! Mul polnud aimugi varem, kuidas seda hinnata, kuna see tundus alati kui tavaline tähistamis- ning tervitusjook, kuid Veuve Clicquot, Ruinart ning Moet&Chandon rosé on nii geniaalselt head, et vein ei küündi enam samale tasemele. Elu on muutunud, elu on nüüd täitsa muutunud.

Nii et kui tahate teada, miks kõik seda nüüd haibivad, siis ma soovitan järele proovida kõigepealt piiratud koguses Moet&Chandon rosé, kuna seda väga kauaks ei jätku, kuid see on nii super maitsev ja roosa! Seda leiab vaid Stockmannist ning netipoest SIIN. Šampanja tuuakse netist tellides ka koju kätte! Absoluutselt kõik keda ma tean oleks õnnelikud sellise kingi üle, sellega ei saa lihtsalt mööda panna, ning pidage ka meeles, et naistepäev on tulekul ja neiud oskaks vägagi hinnata ühte pudelit mullilist! Ah ja muidugi vaadake ka pudelisildi alla, kuna seal on midagi päris vahvat peidus! ;)

Üle Eesti ühed parimad restoranid on kokku pannud valiku suupisteid, mille juurde serveeritakse klaas sobivat mullilist. Kui soovite järele proovida meie kogemust ja minna veeta üks tore õhtuke, siis vaadake järele sobiv kombinatsioon Embassy of Champagne Facebook'i lehel SIIN ning pidage maha üks korralik #moetmoment

Aitäh Kirill ilusate fotode eest ning Embassy of Champagne meeldejääva ürituse eest! Mul oli väga tore koos pildistada nii ilusate blogitüdrukutega ning ei jõua ära oodata juba tänast õhtut, kui lähme kõik koos õhtusöögile(söökidele)!

Oma Eesti lugejatele jätaksin lõppu ka ühe väikse vihje, mida kuulsime Hanneselt - on olemas šampanja ja on olemas vahuvein, šampust kui jooki olemas ei ole! 

Happy bottle popping loves! #lovethenow


POLHEM SHOWROOM
Photos from Polhem Showroom (Iphone).


On Friday (when everything went wrong) I visited the Polhem Showroom for the first time and managed to leave home my camera's SD card, so here are some phone snaps from my visit. I got familiar with all the brands there and picked out my favourites. For example, It's Skin products, Henry London and Daniel Wellington watches, Madara skin products, Vero Moda and Esprit SS17 collections, Flint hair and dust-removal-rolls (or how do you call them in English?) and Tamaris shoes and many many more, because they had so many beautiful and interesting new things at show! I also brought home a huge goodie bag, so I can start testing all the products and if I really like something, I will of course let you know in the BEAUTY category soon! I'm especially excited to try out It's Skin YE Effector (available at Kaubamaja e.g.) and Smart Day Cream by Madara (also available at Kaubmaja). What I really love already are the Batiste dry shampoo, classic Beauty Blender with a new light pink shade, Bon Bon lingerie eye mask and Tangle Teezer round brush. Known but super good must-have products! I would be able to show a little bit more from the showroom, but since everything went wrong that Friday anyway, then my phone didn't store half of the photos I took because of full memory...sighh. But from the photos I managed to save you can see some exciting things like It's Skin eggshell cleansing foam, fun Tamaris patched sneakers and the super beautiful Oriflame make-up collection. 

Thank you Polhem for the invitation and readers, stay tuned for some reviews! x

________________________________________________

Reedel (sel päeval kui kõik valesti läks) külastasin Polhem'i SHowroom'i esimest korda ning suutsin koju jätta oma kaamera mälukaardi, seega siin on mõned telefonipildid minu külastusest. Tutvusin kohapeal kõikide brändidega ning valisin välja oma lemmikud, nagu näiteks It's Skin nahahooldustooted, Henry London'i ja Daniel Wellington'i kellad, Madara nahahooldustooted, Vero Moda ja Esprit'i SS17 kollektsioonid, Flint, Tamarise jalatsid ning paljud paljud teised, sest seal oli nii palju lahedaid ja ilusaid uusi asju minu jaoks. Tõin koju ka suure 'moonakoti' ning hakkan neid asju vaikselt järele proovima ning kindlasti kajastan oma lemmikuid ka BEAUTY kategoorias peagi! Olen eriti põnevil, et proovida järele It's Skin YE Effector (saadaval Kaubamajas) ning Smart päevakreemi Madara'lt (samuti saadaval Kaubamajas). Mis mulle juba praeg ueriti meeldivad on Batiste kuivšampoon, klassikaline Beauty Blender uues heleroosakas toonis, Bon Bon Lingerie silmamask ning Tangle Teezer'i ümar hari. Teada tuntud, aga super head kindla peale tooted! Oleksin saanud pisut rohkem showroom'i näidata, aga nagu kõik muu, mis reedel valesti läks, siis kustutas mu telefon ise ka pooled pildid ära, kuna mälu oli täis...oeh. Kuid fotodest, mis ma päästa suutsin on näha väga lahedaid asju nagu munakoorega meigieemaldaja, vahvad Tamarise piltidega tossud ning super ilus Oriflame'i meigikollektsioon.

Aitäh Polhem kutsumast ning mu lugejad, jääge ootama arvustusi! x

VALENTINE
Happy Valentine's Day!! <3 Found these two sunset photos from Puerto Rico I haven't shared here yet. So after 2 years I finally got to be with my valentine on this day! The day itself is nothing highly important to me, because I don't think there should be only one day for cherising those around you, but I guess it's still nice that it is there to just remind us of our best of the best? But to be honest, I still felt a little bit sad every year, when my couple friends spent such lovely days together and J was far far away. This day just makes some people feel bad sometimes, but it shouldn't since it's just a commercial thing, right? Make sure you never take it seriously and treat your friends, family and loved ones this well everyday!

Today was sooo nice though! Woke up with the sun outside and it really felt like Spring warmth already. J treated me with the necklace I've been wanting for as long as I can remember. I would've bought it myself a long time ago, but it's that kind of a necklace that just has to be gifted specifically by him. I'll show it when it arrives, then you'll know what I mean! Then I headed to midtown to meet my girl Sandra since I had a little gift for her. Thanks to the #bravolution campaign at Lindex, we both got to pick out our favourite set of lingerie from the store and take it with us yaaay! One of the best ways to treat a girl haha and it was super fun! Make sure to check out their beautiful lingerie range now, because everything there is -20% off in stores! In the evening, when J finallly arrived home from trainings, we went to get his fav ice cream with pistachio nuts, yum! 

He's already asleep and I also have to call it a night now since I have to hop by Denim Dream store in the morning to pick out my favourites for their upcoming magazine where me and Sandra and Kristjan are starrring on cover! So excited for this SS17 campaign to come out, I'll be seeing my face literally everywhere which is really new for me obviously! Hope everyone had a lovely sunny day and good night! x

VELVET PUFFER & BELL SLEEVES
Velvet Puffer - Calvin Klein/ Denim Dream        Sweater - Lindex/ HERE         Jeans - Dr.Denim        Watch - Wilhelm Bergman/ HERE       Boots - Zara      Sunglasses - Ray Ban/ HERE


H
aha how snowy is all that!?

Wearing the beautiful white bell sleeve sweater from Lindex's SS17 collection and my SUPER FAVOURITE velvet CK puffer jacket. Had to write that in caps lock because I adore this one sooo much! So soft and an absolute favourite with this Winter weather. Fits with basically everything! Also wearing my  new rose gold watch from WIlhelm Bergman. Such an elegant minimalistic watch, just as I like them and rose gold is my definite favourite pick! 

So weekend was fun! On Friday me and J went to the Horisnot restaurant on 30th floor of Swissotel, with an amaazing view above Tallinn. Food was super delicious and they had so many extras to everything we ordered plus they had a candle on my coconout mousse desert to wish me happy birthday (aw)! The people were really lovely, so I'm definitely gonna pay a visit to their restaurant or bar real soon again. What went wrong was that my beautiful shiny pink birthday dress never showed up on time (thanks mailman) and I forgot all my jewellery, but oh well, the right mood might even count more than the right outfit. Although the right outfit often sets the mood for me haha! On Saturday we came to Viljandi to spend time with my fam and have a little birthday dinner for the both of us. Tonight we're gonna head back to Tallinn since there's a busy week ahead of me there and I have a looot of things to show/tell so stay tuned here! x 

____________________________________________________

Haha, vaadake kui lumine kõik on!? 

Kannan ilusat kellukeste kujuga varrukatega kamspunit Lindexi SS17 kollektsioonist ning oma SUPER LEMMIKUT samet CK puhvis jopet. Pidin selle caps lock'is kirjutama, kuna see on ikka tõeliselt hea jope! Nii pehme ning ideaalne selliste talviste ilmadega. Sobib põhiliselt kõigega kokku! Samuti kannan oma uut roosakat kuldset käekella Wilhelm Bergman'ilt. Imeilus elegantne minimaslistlik kell, täpselt selline nagu nad mulle meeldivad, ning see värv on mul alati kindlapeale valik ka! 

Nädalavahetus oli väga vahva! Reedel külastasime J'ga Horsiondi restorani Swissoteli 30. korrusel, millel on imeline vaade üle Tallinna. Toit oli super maitsev ning nii palju toodi juurde igasugu lisasuupisteid lisaks tellitule, pluss nad lisasid mu kookose moussele ka väikese küünla sünnipäeva puhul (aww)!  Inimesed olid seal väga toredad, seega kindlasti külastan kas nende baari või restorani peagi uuesti. Nii palju läks ka valesti. Sünnipäevaks tellitud särav roosa kleit ei jõudnud õigeks ajaks kohale (aitäh post) ning unustasin maha ka kõik ehted, aga noh, õige tuju on vahest ikka ka tähtsam kui õige outfit, kuid ausaltöeldes loob õige outfit tihitpeale mulle ka õige tuju haha! Laupäeval tulime koos Viljandi, et mu perega tore õhtusöök meie mõlema sünniopäeva puhul teha. Täna suundume juba tagasi Tallinna, kuna mind ootab seal ees üsna tihe nädal ja mul on niiii palj uasju siin näidata/rääkida, seega olge minuga lainel! x

#23 IT'S MY BIRTHDAY!
Photos by the amazing Liina Notta.

Her page HERE, Facebook page HERE and Instagram HERE


IT'S MY 23rd BIRTHDAY TODAY!!!


Today I'm turning a bit older again, sending off my favourite age 22 that just sounds so cool and young. 23 is like almost approaching 25, which is already a quarter of a century and I think this is the time when I will start feeling somekind of a rush already. So I was born at 12:05, but my boyfriend was the only one to remember that one haha (proud actually). Woke up hoping I don't have a fever anymore, I didn't, but now I just have a bad cough which is actually way worse, because fever is just like this relaxed feeling. Asked J's mom yesterday if it's weird to enjoy the fever-feeling and she said yup, but somehow it's so relaxing and I usually feel like daydreaming when I have it. Cool feeling and also not able to do absolutely anything. 

Back on the b-day track now...I really had a fantastic day, even though I spent half of it trying to get better and sending e-mails. It just happened to be on my birthday when I got a deal I'd been longing for so long for my blog. I also got reaaallly beautiful flowers and a lot of Ferrero Rocher today, my favourite thing! Even my little doggies treated me so well today, they just tried to stop me from using my laptop twice today, how nice of them! I spent the evening by meeting up with one of my best friends Kerstin at the local winebar. I hadn't seen her for half a year, since she lived in Australia before and it was so fun to hear about all her adventures and also try out that new wine spot at the same time.  I have to head to Tallinn tomorrow morning to the Polhem Showroom and then celebrate our b-days with J at Horisont in the evening! Oh how good it is to spend the birthday week at home after all these years! 

Btw, how amazing are these photos taken by Liina Notta!? When I went to take these with her I already knew she was so so extremely talented, especially with the editing part, but she surprised me once again now that I recieved the ones of me. I have no idea how she gives everyone such a beautiful glow and how she comes up with these amazing edits, but he,y you go girl! That's just the right way to do it! She is also a talented make-up artist, so make sure you check out her pages from the links above! 

Thank you everyone for alll your birthday wishes via all social media, text messages and calls! I've read every single one of these and I appreciate all the kind words and lovely notes you have left me! My day was so wonderful thanks to you and I hope all these wishes come back to you as well! <3

______________________________________________________


TÄNA ON MU 23. SÜNNIPÄEV!!


Tänasest olen jälle taas pisut vanem saates ära lemmiku 22. aasta, kuna see kõlab lihtsalt väga lahedalt ja noorelt. 23 oleks nagu peaaegu 25 juba, mis on ju veerand sajandit ning mul on tunne, et 25 - aastasena hakkab mul juba mingisugune pinge peale tulema. Sündisin kunagi täpselt 12:05, kuid ainuke, kes sellest kellaajast kinni pidas oli mu peika haha (väga uhke tegelt selle üle). Ärkasin üles lootes, et mul pole enam palavikku ja seda polnudki, aga oli tekkinud mingisugune tobe köha, mis on isegi tegelikult ju hullem, kuna palavik on lihstalt selline rahulik tunne. Küsisin eile J emalt, kas on imelik, et mulle meeldib palaviku tunne. Ta ütles et on, aga ma ei tea, see on lihtsalt kuidagi rahustav, nagu näeks kohati und isegi. Muidugi ei suuda väga palju teha selajal.

Aga tagasi nüüd sünnipäeva teema juurde...mul oli üks super vahva päev, kuigi poole sellest veetsin proovides terveks saada ja e-maile saates. Just minu sünnipäeval juhtus see, et ma sain oma blogile diili, mida ma nii kaua oodanud olen. Sain ka hulga imeilusaid lilli ja palju Ferrero Rocher'it, oma lemmikut! Isegi mu koerakesed käitusid minuga palju paremini, kuna takistasid mind läpakas tööd tegemast vaid kaks korda täna. Nii tore neist! Õhtu veetsin ühega oma parimatest sõbrannadest, Kerstiniga, kellega läksime Viljandis vinoteeki. Ma polnud teda pea pool aastat näinud, seega oli super tore kuulata kõikidest tema seilustest Austraalias ning uudistada ka seda uut kohta, kuna me polnud kumbki seal varem käinud. Pean homme Tallinna tagasi suunduma, et külastada Polhem'i showroom'i ning siis tähistame Horisondis minu ja J sünnipäeva. Oh kui tore on veeta sünnipäevanädal kodus pärast kõiki neid aastaid! 

Muide, kui lahedad on need Liina Notta tehtud pildid üldse!? Teadsin juba stuudiosse minnes, et ta on super andekas, eriti just töötluse osas, aga ta suutis ikka veel mind üllatada, kui need pildid kätte sain. Mul pole õna aimu ka, kuidas ta kõigile selle ilusa terve "glow'i" annab ning kuidas ta nende ägedate ideede ja töötluste peale tuleb, aga you go girl! Nii peabki! Ta on ka väga andekas meikar, seega vaadake kindlasti üle ta lehed, mis ma ülal märkisin.

Suur suur tänu kõigile, kes mulle täna õnne soovisid läbi sotsiaalmeedia, sõnumite või kõnede!! Lugesin absoluutselt igat ühte ning ma väga tänan kõigi nende armsate soovide ja sõnade eest! Mu päev oli imetore tänu teile ning soovin teile kõigile täpselt kõike seda sama ka tagasi! <3

BEHIND THE SCENES - MOËT SLUMBER PARTY
Embassy of Champagne slumber party behind the scenes photos, camera and phone.


Hey babes! I know I know, I've been away for a few days now, but no worries, I'm back for good now!

I took a flight to Estonia at the beginning of this week and had to shop for the oher half of J's birthday present immediately and theeen I had the funnest day yesterday with Estonian Embassy of Champagne and the gorgeous blogger girls!! The day started with make-up by Marre and then we went on to pick out our outfits from Kriss Soonik's lingerie line (what a dream to wear her design). When everyone got ready we had individual and group photoshoots with Moët & Chandon's limited edition rosé champagne that is available for a limited time in Estonia (at Stockmann and online). The photoshoot was honestly one of the funnest shoots I've ever done!! It was done by Kirill Gvozdev and the location was a grand and beautiful suite at the luxurious Telegraaf hotel. We came up with so many fun ideas, I just can't wait to see the final result already! You can kinda get the idea what went down on the bts photos haha! Once the shoot was done we gathered around the dinner table where we had different appetizers from the restaurant. Sommelier Hannes was the one to introduce us to three different champagnes - Veuve, Moët and Ruinart - and told us about the history of all of them, how they are made and showed us the right way to drink the champagnes with the appetizers and how it changes the taste of them. I appreciate it so much that he took the time to tell us more about these drinks, because now I am aware of the real value of them. I will make sure to tell you more specifically about the new Moët champagne and everything else in the post with the final photos! 


Thank you so much Prike and everyone involved for this event! Had the best time! #lovethenow

It's my last day as a 22-year-old as I am turning 23 tomorrrooow!! Unfortunately, I woke up super sick this morning with a fever and left Tallinn to go home and heal. What a fun thing to be sick on your birthday...but I don't have big plans tomorrow anyway as I will spend quality time with friends and family. l'm going to return to Tallinn on Friday to celebrate our birthday's with J, so I definitely have to get my health back by then! Wish me luck!
x

_______________________________________________________


Hei armsad! Ma tean ma tean, ma olen olnud mitu päeva eemal blogist, aga olge mureta, olen valmis uue hooga kirjutama! 
Lendasin selle nädala algul tagasi Eestisse ning pidin kohe asuma J sünnipäevakingituse teist poolt otsima ning eile oli mul üks ägedamaid päevi Eesti Embassy of Champagne'i ning imeilusata blogitüdrukutega!! Päev algas meigiga Marre poolt ning seejärel tuli valida endale sobiv look Kriss Sooniku pesukollektsioonist (super tunne oli seda kanda). Kui kõik olid valmis algas individuaalne ja grupi pildistamine Moët & Chandon'i limited edition rosé šampanjaga, mida on saada ainult piiratud aja jooksul (Stockmannist ning netipoest). See photoshoot oli ausalt üks lõbusamaid, mis ma teinud!! Fotograafiks oli meil Kirill Gvozdev ning asukohaks luksusliku Telegraafi hotelli imeilus sviit. Meil tuli pildistamise käigus nii palju lahedaid ideid, et ma ei jõua ära oodata viimast tulemust! Väikest viisi saab toimunust aimu bts piltidelt juba haha! Kui pildistamine tehtud, istusime kõik laua taha, kus meid ootasid eelroad ja snäkid restoranist. Sommeljeer Hannes tutvustas meile kolme erinevat šampanjat - Ruinart'i, Veuve'd ning Moët'i limited edition'it - ning rääkis meile nende ajaloost, kuidas neid valmistatakse ning kuidas neid õigesti juua laual olevate eelroogade juurde ja kuidas maitsed seejärel muutuvad. Tõesti super, et ta võttis selle aja meile nendest šampanjadest rääkida, kuna nüüd oskan ma neid nii palju rohkem väärtustada. Järgmises postituses räägin Moët'i uuest šampanjast ja kõigest muust rohkem, kui juba pildid ka olemas! 


Suur tänu Prike'le ja kõigile kaasosalistele selle ürituse eest! Mul oli teiega super vahva! #lovethenow

Täna on mu viimane päev 22-aastasena, sest homme saan ma juba 23!! Kahjuks ärkasin täna hommikul täitsa haigena, palavikus, ning lahkusin Tallinnast, et minna koju end kenasti ravima. On tõesti tore olla nii haige oma sünnipäeval...aga ega suuri plaane mul polnudki homseks. Veedan toredalt aega pere ja sõbrannadega. Reedel lähen Tallinna tagasi, et pidada J'ga koos meie mõlema sünnipäevasid, seega selleks ajaks pean ennast tagasi terveks saama. Hoidke siis pöialt mulle! x

HAPPY 25th HUNKY!

 


Celebrating my beautiful and awesome boyfriend's 25th birthday today!


So happy we can actually celebrate both of our birthday's this year since I've always been away on Sweden in February, but not this year!! See you in a few days love and I hope all your dreams and biggest wishes come true on your 25th year! I am so happy to have you and will support you with every decision you will make. Sending thousand kisses and hugs 789km away (thanks Google Maps)! <3  

NOVEXPERTNovexpert Milky Cleanser, Hydro-Biotic Face Cream and Comforting Face Mask

Find them HERE.


Helllooo helllo, been a long time since I've posted something into the beauty category, but wait no longer since my every-winter-so-dry skin presents a  whole new range of products that it loves so much! I've heard so much good about the French beauty product range called Novexpert and now that I recieved the three things, I can comfirm they are really seriously good quality and advanced products that you can actually feel a difference with. So I'm gonna go ahead and talk more about each three more below!

_________________________________


Tere teree, on möödas pikk aeg viimatisest ilukategooria postitusest, aga enam kauem ootama ei pea, kuna mu talviti-super-kuiv nahk tahab teile esitleda päris uut nahatoodete sarja, mis talle nii nii meeldivad! Ma olen varem juba palju head kuulnud tollest Prantsuse nahahooldusbrändist Novexpert ja nüüd kui mul need kolm toodet kasutuses on olnud, võin kinnitada, et tegemist on tõesti ülimalt kvaliteetsete ja uudsete toodetega, millega on tegelikult ka erinevust tunda. Seega allpool räägin kõigist kolmest ka lähemalt!

1. Milky Cleanser - I've always found micellar water a bit easier to use, but this hydro-biotic milk cleanser changed my opinion. It's as easy to use, as it requires no scrubbing, is gentle on my eyes and well, it just smells so pleasant too. I am no expert of skin care, I just like what works on me, and since I've noticed that magnesium is really good for me in every way, then I was happy to find this in my new cleanser as well.

2. Hydro-Biotic Face Cream - I kind of hate mornings to be honest, but I am really excited to put this cream on so it has made my mornings just a little better (yes, my mood can be changed by material things too). This one is a slighlty greasy product as it is directly made for dry skin, but it doesn't feel bad, but feels like velvet, just as it says on the package. It does its magic as it fixes the dry under make-up and contains magnesium as well. Oh and the scent...yes. 

3. Face Mask - I've only tried it once, so I have to use it a bit longer to tell if I like it a lot, but I really love the things it contains like pomegranate, coconut oil, shea butter, etc. (check them out on the website above). I am sure it does sooo much good for my skin and it's a really relaxing mask to put on. It's 100% natural, has no particular scent to it and fits all skin types. Its aim is to calm down redness and moisturize, so that sounds super good! 
1. Meigieemalduspiim - mulle on alati tundunud, et mitsellaarvett on kuidagi lihtsam kasutada meigieemalduseks, aga see piim muutis mu meelt. Seda on samuti väge kerge kasutada, kuna kratsima ei pea, on õrn silmadega ning lõhnab ka väga mõnusalt. Ma pole eriti suur nahahooldus spetsialist, mulle lihtsalt meeldib kõik, mis minu peal toimib. Seepärast ongi mul väga hea meel, et see piim sisaldab magnessiumi, kuna ma märganud, et magneesiumisisaldusega asjadel on alati väga hea toime mu puhul. 

2. Hydro-Biotic Näokreem - Mulle ei meeldi hommikud absoluutselt, kui aus olla, aga ma olen väga põnevil selle peale kandmisest iga päev ja see teeb mu hommikud natukenegi paremaks (jah, ka materiaalsed asjad teevad mind tihti rõõmsaks). See toode on pisut 'rasvasem', kuna selle sihtgrupiks on ikkagi kuiv nahk, kuid ta ei ole nagu selline raske vaid sametine, täpselt nagu pakendil kirjas. Teeb oma võlukunsti, kuna nahk pole kuiv meigiall enam ning sisaldab samuti magneesiumi. Oh jah see lõhn...mhm.

3. Näomask - Ma olen seda jõudnud vaid korra proovida nii et ma peaksin seda kasutama pisut veel, et öelda, kui palju see mulle meeldib, aga see sisaldab igatahes väga põnevaid asju nagu kookoseõli, rukkilill, granaatõun, shea või jne. (vaata lähemalt veebilehel). Usun, et see teeb mu nahale hullult head ja see on samuti väga kerge ja mõnus peale kanda. Mask on 100% naturaalne, sellel pole mingit erilist lõhna ning sobib kõikidele nahatüüpidele. Peaks leevendama punetust, ärritust ning niisutama - kõlab ju super hästi!