Meryl Mägi

CREAM PALETTE
Coat - Zara       Knit Dress - Quiz/ HERE (sold out in beige, but available in grey)       Bag - Moschino       Boots - Nelly       Sunglasses - Ray Ban


Another eventful Estonia visit is over! Really easy to be in both places, when there's not much uni work going on but merely researching stuff online for my thesis. After the champagne photoshoot I got pretty sick for a couple of days and was basically dricing between Tallinn and Viljandi all the time. On Friday, me and 4 other blogger girls went to visit 4 Tallinn restaurants in 5 hours testing out their best appetizers matched with Veuve Clicquot. I'm gonna post a thorough review of each of the places really soon. So me, Kätriin, Inna and Marii stayed in town a bit longer and well I finally got up around 1pm next day...restaurant hopping is tiring haha! Later that day at 3pm we visited the last restaurant in Tallinn for some late lunch with champagne again, while I was more happy about the latte. On the weekend I said bye to J again as he headed to a game in Lithuania and now we'll probably see in a month or so. I'm not sure how to plan my visit back home in March, since I want to attend the Spring Tallinn Fashion Week and the national team's game, but they are both almost 2 weeks apart from each other..will see! Hope you liked the outfit! The knit dress is the best one I've seen since the choker part is really thick and stays really perfectly around the neck. A perfect thing to match with fishnets, over knee boots or a long coat. Sadly the shade on the photos is sold out, but there's still the grey one left and it's on sale so hop you go! 

__________________________________________________________

Järjekordne sündmusterohke Eesti külastus on läbi! Praegu on väga lihtne olla kohal nii Rootsis kui Eestis, kuna ülikooli kui sellist kohalkäimist ei ole. Tuleb ainult netis uurimustööd teha oma bakatööks. Pärast šampanja pildistamist jäin ma mitmeks päevaks haigeks ja üldiselt pendeldasin taas Tallinna ja Viljandi vahelt. Reedel külastasin koos 4 teise blogitüdrukuga 5 tunni jooksul 4 restorani, kus testisime nende parimaid suupisteid VEuve Clicquot'i juurde. Postitan põhjalikuma ülevaate restoranidest juba peagi. Nii siis, mina, Kätriin, Inna ja Marii jäime linna veel pisut kauemaks pärast seda ja järgmine päev sain ma üles alles kella 1 paiku...restoranide reid on väsitav haha! Hiljem, kell 3, oli meil jäänud külastada veel viimane restoran Tallinnas, kus sõime hilist lõunat koos šampanjaga, aga ma olin rohkem isegi rõõmus latte üle. Nädalavahetusel tuli J'le taaskord head aega öelda, kuna ta suundus mängule Leetu ja nüüd näeme vast kuu aja pärast jälle. Ma pole kindel veel ,kuidas planeerida oma järgmist külastust Eestisse, kuna ma tahaks osa võtta kevadisest Tallinn Fashion Week'ist ning samas on kuu lõpus ka koondisemängud, kuid need kaks asja on üksteisest pea 2 nädala kaugusel...eks näis! Loodan, et teile meeldis tänane outfit! See kudumkleit on parim kõigist, mis ma näinud, kuna choker'i osa on hästi 'paks' ja hoiab ilusti ümber kaela. Ideaalne asi, mida kanda võrksukkade, üle põlve saabaste või pika mantliga. Kahjuks on piltidel olev toon välja müüdud, aga halli on veel saada soodushinnaga nii et hopshops! 

 

 

21 februari 2017 18:37 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading