Meryl Mägi

#MOËTMOMENT #LOVETHENOW CAMPAIGN
Photos - Kirill Gvozdev
Make-up - Marre Naissoo
I'm wearing Kriss Soonik.And here they are!!! The photos from our shoot at Telegraaf hotel (find all the details and bts photos HERE) for the new special edition Moet Chandon Brut Imperial Rosé. The theme was slumber party, so we all could wear comfy nightwear for the shoot. We had the chance to wear some of the pieces from Kriss Soonik's collection and you have noooo idea how soft and beautiful these things are! So dreamy, I want everything! So as I already wrote in the bts post I linked above, we had a pretty eventful day at this suite as we got to taste different champagne to different food as well. I have to agree with other girls that after this champagne and food tasting and after Embassy of Champagne started to treat us with multiple bottles of bubbly, I've fallen in love with champagne! I had no idea how to appreciate this before, since it always seemed to me as a merely celebration and welcoming drink of one glass, but Veuve Clicquot, Ruinart and Moet&Chandon rosé are so brilliantly good that wine just doesn't come to this level anymore. Life has changed guys, life has changed now. 


So if you want to see what the hype is about, I recommend you to try out the limited edition Moet first, as this won't be here for long, but it's soo heavenly and pink! You can find the limited edition bubbly from Stockmann and online HERE. If you order online, they will deliver the champagne to your doorstep! Absolutely everyone I know would love a bottle of this as a gift, just can't miss with this one, and keep in mind that Women's Day is on the way, so your special lady would really appreciate it too! Oh and make sure you check under the label on the bottle, there's a little something fun under there! ;) 

All over Estonia the finest restaurants have put together a set of appetizers that go perfectly with a glass of bubbly. If you wish to experience what we did and have a super lovely night, then find the combination that suits you best from Embassy of Champagne Facebook page HERE and have a grand #moetmoment

Thank you Kirill for the photos and Embassy of Champagne for the event to remember! I really loved working with these beautiful blogger girls and I can't wait for tonight when we all head to dinner(s) together!  

Happy bottle popping loves! #lovethenow

___________________________________________________________________


Ja siin nad on!!! Pildid meie shoot'ist Telegraafi hotellis (leia kõik detailid ja bts fotod SIIT) uue special edition Moet Chandon Brut Imperial Rosé jaoks. Temaatika oli pidžaamapidu, seega me saime kanda mõnusaid ööriideid terve pildistamise vältel. Meil oli võimalus kanda mõningaid esemeid Kriss Sooniku kollektsioonist ning see pole normaalne kui pehmed ja kaunid need on! Unelmate asjad, ma tahaks lihtsalt kõike! Nagu ma ka jõudsin kirjutada bts postituses mille link ülal, meil oli päris sündmusterohke päev seal sviidis, kuna saime desgutseerida erinevaid suupisteid šampanja juurde samuti. Pean nõustuma teiste tüdrukutega, et pärast seda degusteerimist ning pärast seda kui Embassy of Champagne kostitas meid mitme mullilise pudeliga, ma olen täitsa šampanjast ära võlutud! Mul polnud aimugi varem, kuidas seda hinnata, kuna see tundus alati kui tavaline tähistamis- ning tervitusjook, kuid Veuve Clicquot, Ruinart ning Moet&Chandon rosé on nii geniaalselt head, et vein ei küündi enam samale tasemele. Elu on muutunud, elu on nüüd täitsa muutunud.

Nii et kui tahate teada, miks kõik seda nüüd haibivad, siis ma soovitan järele proovida kõigepealt piiratud koguses Moet&Chandon rosé, kuna seda väga kauaks ei jätku, kuid see on nii super maitsev ja roosa! Seda leiab vaid Stockmannist ning netipoest SIIN. Šampanja tuuakse netist tellides ka koju kätte! Absoluutselt kõik keda ma tean oleks õnnelikud sellise kingi üle, sellega ei saa lihtsalt mööda panna, ning pidage ka meeles, et naistepäev on tulekul ja neiud oskaks vägagi hinnata ühte pudelit mullilist! Ah ja muidugi vaadake ka pudelisildi alla, kuna seal on midagi päris vahvat peidus! ;)

Üle Eesti ühed parimad restoranid on kokku pannud valiku suupisteid, mille juurde serveeritakse klaas sobivat mullilist. Kui soovite järele proovida meie kogemust ja minna veeta üks tore õhtuke, siis vaadake järele sobiv kombinatsioon Embassy of Champagne Facebook'i lehel SIIN ning pidage maha üks korralik #moetmoment

Aitäh Kirill ilusate fotode eest ning Embassy of Champagne meeldejääva ürituse eest! Mul oli väga tore koos pildistada nii ilusate blogitüdrukutega ning ei jõua ära oodata juba tänast õhtut, kui lähme kõik koos õhtusöögile(söökidele)!

Oma Eesti lugejatele jätaksin lõppu ka ühe väikse vihje, mida kuulsime Hanneselt - on olemas šampanja ja on olemas vahuvein, šampust kui jooki olemas ei ole! 

Happy bottle popping loves! #lovethenow


17 februari 2017 08:37 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading