Meryl Mägi

NOVEXPERTNovexpert Milky Cleanser, Hydro-Biotic Face Cream and Comforting Face Mask

Find them HERE.


Helllooo helllo, been a long time since I've posted something into the beauty category, but wait no longer since my every-winter-so-dry skin presents a  whole new range of products that it loves so much! I've heard so much good about the French beauty product range called Novexpert and now that I recieved the three things, I can comfirm they are really seriously good quality and advanced products that you can actually feel a difference with. So I'm gonna go ahead and talk more about each three more below!

_________________________________


Tere teree, on möödas pikk aeg viimatisest ilukategooria postitusest, aga enam kauem ootama ei pea, kuna mu talviti-super-kuiv nahk tahab teile esitleda päris uut nahatoodete sarja, mis talle nii nii meeldivad! Ma olen varem juba palju head kuulnud tollest Prantsuse nahahooldusbrändist Novexpert ja nüüd kui mul need kolm toodet kasutuses on olnud, võin kinnitada, et tegemist on tõesti ülimalt kvaliteetsete ja uudsete toodetega, millega on tegelikult ka erinevust tunda. Seega allpool räägin kõigist kolmest ka lähemalt!

1. Milky Cleanser - I've always found micellar water a bit easier to use, but this hydro-biotic milk cleanser changed my opinion. It's as easy to use, as it requires no scrubbing, is gentle on my eyes and well, it just smells so pleasant too. I am no expert of skin care, I just like what works on me, and since I've noticed that magnesium is really good for me in every way, then I was happy to find this in my new cleanser as well.

2. Hydro-Biotic Face Cream - I kind of hate mornings to be honest, but I am really excited to put this cream on so it has made my mornings just a little better (yes, my mood can be changed by material things too). This one is a slighlty greasy product as it is directly made for dry skin, but it doesn't feel bad, but feels like velvet, just as it says on the package. It does its magic as it fixes the dry under make-up and contains magnesium as well. Oh and the scent...yes. 

3. Face Mask - I've only tried it once, so I have to use it a bit longer to tell if I like it a lot, but I really love the things it contains like pomegranate, coconut oil, shea butter, etc. (check them out on the website above). I am sure it does sooo much good for my skin and it's a really relaxing mask to put on. It's 100% natural, has no particular scent to it and fits all skin types. Its aim is to calm down redness and moisturize, so that sounds super good! 
1. Meigieemalduspiim - mulle on alati tundunud, et mitsellaarvett on kuidagi lihtsam kasutada meigieemalduseks, aga see piim muutis mu meelt. Seda on samuti väge kerge kasutada, kuna kratsima ei pea, on õrn silmadega ning lõhnab ka väga mõnusalt. Ma pole eriti suur nahahooldus spetsialist, mulle lihtsalt meeldib kõik, mis minu peal toimib. Seepärast ongi mul väga hea meel, et see piim sisaldab magnessiumi, kuna ma märganud, et magneesiumisisaldusega asjadel on alati väga hea toime mu puhul. 

2. Hydro-Biotic Näokreem - Mulle ei meeldi hommikud absoluutselt, kui aus olla, aga ma olen väga põnevil selle peale kandmisest iga päev ja see teeb mu hommikud natukenegi paremaks (jah, ka materiaalsed asjad teevad mind tihti rõõmsaks). See toode on pisut 'rasvasem', kuna selle sihtgrupiks on ikkagi kuiv nahk, kuid ta ei ole nagu selline raske vaid sametine, täpselt nagu pakendil kirjas. Teeb oma võlukunsti, kuna nahk pole kuiv meigiall enam ning sisaldab samuti magneesiumi. Oh jah see lõhn...mhm.

3. Näomask - Ma olen seda jõudnud vaid korra proovida nii et ma peaksin seda kasutama pisut veel, et öelda, kui palju see mulle meeldib, aga see sisaldab igatahes väga põnevaid asju nagu kookoseõli, rukkilill, granaatõun, shea või jne. (vaata lähemalt veebilehel). Usun, et see teeb mu nahale hullult head ja see on samuti väga kerge ja mõnus peale kanda. Mask on 100% naturaalne, sellel pole mingit erilist lõhna ning sobib kõikidele nahatüüpidele. Peaks leevendama punetust, ärritust ning niisutama - kõlab ju super hästi! 


1 februari 2017 16:03 | BEAUTY |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading