Meryl Mägi

PEARLS AND STUDS
Jacket & Jeans - Chiquelle/ HERE & HERE       Knit - Topshop       Sunglasses - Ray Ban       Boots - Centro


Hey babes! Paid a visit to my favourite city Malmö today with Rebecca and Megiel. It was so sunny in the morning so I was really hyped about walking around the city centre, but as soon as we got there it all turned grey. Perfect for photos yes, but didn't make our walk really pleasant anymore. So we hopped by the British store, where they sell all kinds of weird things I've never seen before and I found this Bounty drink. Can't wait to try it out cause it's Bounty guys, of course I took it with me! Then we had a nice walk around the town, grabbed some coffee and visited a shopping centre, where I found the CUTEST Barbie pink knit dress from Monki I just had to get! Can't Spring just come already so I could wear this kind of things!? At least it's already warm enough to match my new pearl and stud leather jacket with a warm knit. This Chiquelle jacket 'gives me life' as some say haha! As I said in the Spring detais post, I was looking for a leather jacket with that little 'extra' and well it doesn't get much better than pearls, am I right? Paired the look with some proper mom jeans with a ripped part on the back of the thigh. Love these jeans! Super comfortable and go with heels and sneakers and have a really high waist what makes it easy to match with cool crop tops soon. Aah can't wait! 

Well it's time to clean up the mess I made in the morning and cook some mean lax soon. Hope you enjoy your weekend! x

________________________________________________


Hey armsad! Külastasin täna oma lemmiklinna Malmöt Rebecca ja Megieliga. Hommikul oli nii ilus päikesepasteline, seega olin super elevil kesklinnas ringi jalutamisest, aga kui kohale jõudsime läks kõik täiesti halliks. Ideaalne piltideks muidugi, aga jalutamist just kõige meeldivamaks ei teinud. Hüppasime läbi Briti poest, kus müüakse igasugu veidraid asju, mida ma varem näinud pole ja ma leidsin külmkapist Bounty joogi. Ei jõua ära oodata, et seda järele proovida, kuna see on ikkagist ju Bounty ja muidugi ma haarasin selle endaga kaasa! Jalutasime vähe veel linnas, võtsime kohvi ja käisime läbi ka paarist kaupsist, kust leidsin KÕIGE ARMSAMA Barbie roosa kampsunkleidi Monkist, mille ma lihtsalt pidin kaasa võtma sealt! Kas ei võiks juba kevad kiiremini tulla, et selliseid asju lõpuks kanda saaks!? Vähemalt on juba väljas nii soe, et sain panna selga oma uue pärlite ja neetidega kaetud nahktagi koos sooja kamspuniga. See Chiquelle'i tagi "annab elule mõtte" nagu mõned ütlevad haha! Nagu ka rääkisin kevad-detailide postituses, siis ma olin uue nahktagi otsingutel, millel oleks juures see väike 'ekstra' ning pärlitest väga paremaks enam minna ei saagi, on ju nii? Sobitasin look'i juurde paari korralikke mom jeans'e, millel on rebitud osa tagareiel. Super ägedad teksad! Väga mugavad ja lähevad kokku nii kontsade kui ketsidega. Kõrge värvliosa teeb kergeks nende sobitamise igaugu põnevate crop top'idega. Ah ei jõua lihtsalt ära oodata! 

Nii aeg on korjata kokku segadus, mis ma siia hommikul tekitasin ning panna lõhe ahju. Loodan, et nädalavahetus kulgeb teil mõnusalt! x 

25 februari 2017 17:19 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading