Meryl Mägi

DAY AT WINTER WONDERLAND

Forests in Estonia are so magical right now! It snowed a lot a few days ago, so I decided to take my eldest doggie Yuke out on a forest walk, because she really loves these and that's what we always did together when she was younger. She's already 10, turning 11 soon, but oh she's so alive and hyper! So so happy for her that's she's all fine and healthy, besides some teeth missing haha! I guess it must be the puppies that keep her so young. She has always been even smarter than some big dogs and so so beautiful, but damn she is hard to get still on photos and that answers the question 'why I always take photos with the pups' that some of you were asking. 

Now I'm on the train on my way to Tallinn for a few days. I though I would stay longer at home, but I kinda wanna send J off to his game and I have some things to do in Tallinn after all. Anyway, I hope you all like this kind of personal/about life posts now and then! 

Talk to you soon! x

______________________________________________

Eesti metsad on hetkel nii maagiliselt ilusad! Mõned päevad tagasi sadas paks lumi maha, seega otsustasin oma vanima koera Yuke metsa jalutama viia, sest talle väga meeldib seal ja see oli miski, mida me alati koos tegime kui ta noorem oli. Ta on juba 10, kohe saamas 11, kuid ta on niii elav ja energiline! VÄga hea meel ta üle, et ta tervis on nii hea ja korras. Muidugi mõned hambad on küll juba puudu haha! Ma arvan, et kutsikad on need, kes hoiavad teda nii noorena. Ta on alati olnud targem kui mitmed suured koerad ja nii nii ilus, aga oi temaga on raske pilti saada, mis vastab küsimusele 'miks sa ainult oma teisi koeri pildistad', mida mõned teist küsinud on. 

Nüüd olen rongil taas teel Tallinna mõneks päevaks. Arvasin, et jään koju kauemaks, aga tekkis tahtmine J ikkagi mängule teele saata ja mul on Tallinnas tegelikult päris palju asju korda ajada. Igatahes loodan, et taolised personaalsed/elulised postitused siin-seal ikka meeldivad!

Räägib peagi! x

19 januari 2017 14:16 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading