Meryl Mägi

FRILL BLOUSE x NUDE BOOTS
Blouse & Boots - Misspap/ HERE & HERE       Skirt - H&M         Belt - Zara


Helllooo favourite blouse! I'm not a fan of frills, but this Misspap one stole my heart because of its super long sleeves and the most beautiful dusty pink colours. Really obsessed with dusty pink these days! I think it goes so well with leather and these super comfy nude 'sock' boots that make my little legs look sky high, hehe. If you love these as much as I do, then you can use my discount code MERYL10 for 10% off at Misspap! 

Yesterday I applied for four Master's programmes in Sweden and might send in a late application to some other countries during Spring, but I will have these as a back up because my first idea is to have a really busy year off from uni and also see where J is going. Huh, scared of the unknown.. I'm a bit sad I only have less than two weeks at home, because I haven't done so many things I wished to do and so many projects are half-done..buuut I also miss Sweden too, so it's fine I guess. I'll try to visit home as soon as I can again. 

(Btw, sorry for the poor quality of photos! My camera or lens settings are a bit messed up right now.)

____________________________________________________

Teree lemmik pluus! Ma pole suur sitside-satside fänn, kuid see Misspap'i oma sai minust küll võitu oma väga pikkade varrukate ning imeilusa tuhmroosa värviga. Ma olen vist täiesti tuhmroosa sõltuvuses viimasel ajal. Ma arvan, et see pluus sobib nii hästi kokku mustade nahkasjadega ning nende super mugavate 'sokksaabastega', mis panevad isegi mu lühikesed jalad tunduma pikana, hehe. Kui sulle meeldivad need asjad sama palju kui minule, siis ära unusta kasutada allahindluskoodi MERYL10, et saada Misspap'is 10% alla!

Eile kandideerisin nelja magistrisse Rootsis ning ehk saadan ka mõne hilise kandideerimise teistesse riikidesse kevade jooksul, kuid need on mul tagavaraks kuna esialgne plaan on võtta üks väga töökas vaba aasta ülikooli vahepeal ning vaadata ka, kuhu J suundub. Huh, tundmatus on päris hirmus juba.. Pisut on kahju, et kodus on jäänud veel alla kahe nädala, kuna ma pole veel teinud paljusid asju, mis plaanisin ning paljud porjektid on ka pooleli..aga siiski tahaks juba väga Rootsi ka tagasi, seega kõik okei vast. Proovin külastada koduseid jälle nii kiirelt kui võimalik.

(Vabandan pisut halvema pildikvaliteedi pärast ka! Mu kaamera või objektiivi sätted on hetkel jubedalt paigast ära.) 


17 januari 2017 11:14 | FASHION |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading