Meryl Mägi

iLOCKED EXPERIENCE
At the iLocked 'Saw' room (sorry for the bloody situation!)


Hello hello y'all! Starting this blog week off by talking about our experience at the Tallinn iLocked escape room. They currently have two rooms, one is 'Saw' and the other is 'Mummy', we of course picked the scarier and more disturbing version haha! As you guys know, I've previously posted about this kind of rooms because me and J are obsessed with them by now. The idea is to solve different puzzles and mysteries in the room in order to escape it the end aaand you only have 60 minutes to do it so it's TENSE! 

So the Saw one was reaaallly close to the real movies. We started off by being unable to move at first (not gonna tell you more than that) and many of the tasks reminded the things you've seen in the saga. It was really exciting and I really loved the puzzles there, even though we got stuck with the last one and weren't able to escape haha, but I think we did super good since they are not easy at all. I think I don't even have to mention that at some points it was sooo scary as F that we had jump-scares? Definitely got our hearts racing.

So if you have a cool bunch of friends and want to spend a super fun and exciting hour in Tallinn, then pick one of the iLocked rooms from their website HERE and book a time (also in English)!

Thank you iLocked for the awesome experience and thanks bright cookies Liis and Brent for joining us! Can't wait to try the other one!

_______________________________________________


Hei hei kõigile! Alustan seda bloginädalat rääkides meie kogemusest Tallinna iLocked põgenemisruumis. Neil on hetkel kaks tuba, üks on 'Saag' ja teine 'Muumia' ning meie muidugi valisime selle hirmsama ja häirivama versiooni haha! Nagu mu pikemaaegsed lugejad juba teavad, siis ma olen postitanud taolisest ruumidest ka varem, kuna me Joonasega oleme täiesti sõltuvuses neist juba. Nende tubade ideeks on erinevate mõistatuste ja ülesannete lahendamine, et siis lõpuks nende kaudu toast põgeneda jaaa muidugi on selleks ainult 60 minutit aega, seega see on üks suur PINGE!

Saagi tuba oli väga sarnane nendele päris filmidele. Alguses ei saanud me kuhugi liikuda (rohkem ma ei täpsusta) ning paljud ülesanded meenutasid saagades nähtut. See oli väga väga põnev ja ülesanded olid väga lahedad tehtud, kuigi me jäime plindrisse viimasega neist ega saanudki toast põgenetud haha, aga ma arvan, et meil läks ikkagi väga hästi kuna need mõistatused pole absoluutselt kergete küllast. Ma arvan, et ma ei pea isegi mainima, et mingitel hetkedel oli asi nii õudne, et me ehmatasin kõvasti ikka? Süda vahepeal käis kiirelt ikka küll.

Seega kui sul on üks lahe punt sõpru ja tahad veeta ühe super ägeda ja põneva tunnikese Tallinnas, siis vali välja üks iLocked ruumidest nende veebilehel SIIN ja broneeri aeg! 

Aitäh iLocked laheda kogemuse eest ning tänks tarkpeadele Brendule ja Liisule, et meiega kaasa tulite! Ei jõua ära oodata, et järgmist proovida!

16 januari 2017 18:35 | OTHER |

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading