Meryl Mägi

LINDEX BASICS
 Knit and Top - Lindex/ HERE and in stores        Jeans - NAKD


Hellooo readers! Lindex has the cutest little basics right now. I really love this oversized shirt with huuuge sleeves, it's such a nice thing to wear under different cardigans and simply with a pair of jeans for a cool laidback look. The knit is really cozy and warm, perfect for our 'WTF' weather right now. Yes, it's really really freezing right now in Estonia, makes me think of vacation again...

Talking about vacation, something really cool is going on with my blog right now. Maybe many of you have noticed by now that I am the top blogger at for.me with 5 times more unique readers than the other girls there. This is due to my previous travel post about Puerto Rico that was shared so widely around the internet that it became super popular and gained tens of thousand of readers to my blog. I feel sooo great about this and I am so happy so many of you enjoyed this post and hopefully gained some tips for going to this pretty island. Makes me think that maybe I should be writing travel posts more than fashion haha, but hey, I'm a student and right now I can write about fashion more than travelling. Also big thanks to all you lovely Puerto RIcans for all these nice words and lovely letters you have sent me! It means a lot and I'm really happy so many of you left a lot of further tips where to go/what to do/where to eat under comments for other people to take notes from. 

Right now I'm on the train back to Viljandi, cause it's time to spend some days in the local library and finish this final exam. As you might have noticed from my Snapchat and Instagram, I finally had the campaign shoot for Denim Dream that I was sooo excited about! It took us 9 hours to finish the commercial and the photos and it was one of the coolest things I've done in my life so far. The team and other models for this campaign were so positive and such lovely people to work with that I felt completely comforatble with whatever tricks I had to do there haha! Thank you so much to the whole Widescreem crew, Denim Dream crew, make-up artist, stylist, designer and of course Sandra and Kristjan and everyone else involved! It's gonna look amazing and once it's out, you will see the result on my blog aswell! But boy it was tough aswell.. Next day my abs, back and legs were so in pain that I couldn't get out of J's place the whole day. Just wasn't possible to move. From now on I admire models so much for doing these things so often, it is hard work, but the experience is so worth it anyway.

So grateful for this, 2017 started off well! Hope it's the same for you! 

__________________________________________________________

Tere tere lugejad! Lindex'il on praegu väga armas valik basic'uid. Mu lemmikuks osutus see oversized T-särk tohutute varrukatega. Super hea asi, mida kanda kardiganide all ja muidugi teksadega, et saada see äge laidback välimus. Kudum on väga mugav ja soe, ideaalne meie 'WTF' ilmaga praegu. Eestis on tõesti väga väga jäine praegu, mis paneb juba soojale maale tagasi mõtlema...

Rääkides reisidest, siis midagi väga lahedat toimub sellega seoses mu blogis hetkel. Mõned teist on juba ehk tähele pannud, et ma olen for.me blogijate top'is number 1 kohal hetkel, kuna mul on 5 korda rohkem unikaalseid lugejaid tekkinud kui tüdrukutel pärast mind. See juhtus nii, et mu viimane postitus Puerto Ricost osutus ülimalt populaarseks, mida jagati netis tohutult palju igasugustel platvormidel ja see tõigi mulle kü,neid tuhandeid lugejaid kohe. Mul on nii nii hea meel selle üle just eriti seetõttu, et nii paljudele teile selline postitus meeldis ja loodetavasti said paljud ka erinevaid vihjeid selle imeilusa saare kohta. Paneb mõtlema, et ehk ma peakski edaspidi hoopis reoisipostitusi koostama rohkem kui moodi haha, aga ei, ma olen hetkel õpilane ja saan rohkem tegeleda moega kui reisimisega. Suur tänu kõigile armsatele Puerto Rico inimestele nende vahvate sõnade ja kirjade eest, mis te mulle saatnud! See tähendab mulle palju ja on tore näha, et väga paljud teist jätsid kommentaaridesse veel vihjeid erinevatest kohtadest/tegevustest/söökidest Puerto Ricos, kust inimesed saavad nüüd head infot leida. 

Istun hetkel rongis tagasi Viljandi, sest on aeg veeta taas mõned päevad kohalikus raamatukogus kirjutades lõpule oma viimane eksam. Võib-olla märkasite mu Instagramis või SNapchatis, et paar päeva tagasi toimusid ka kauaoodatud Denim Dream'i kampaaniavõtted. Võtted ning kampaaniapildid võtsid aega 9 tundi ja see oli üks lahedamaid asju, mida ma olen oma elus teinud! Tiim ja teised modellid olid nii positiivsed ja väga armsad inimesed, kellega koostööd teha, seega ma tundsin end kogu võtete vältel väga mugavalt ükskõik, millisedi trikke mul ka teha ei tulnud haha! SUur aitäh kogu Widescreen tiimile, Denim Dream'i tiimile, meikarile, stilistile, disainerile ja muidugi Sandrale ja Kristjanile ning kõigile teistele, kes kaasa aitasid!  Kindlasti on tulemus super ning kui kampaania lõpuks välja tuleb, jagan seda teiega ka siin. Aga oii see oli ikka päris suur katsumus ka. Järgmisel päeval olid mu kõhulihased, selg ja jalad täiesti läbi omadega, seega ma ei lahkunud kordagi J juures see päev. Polnud lihtsalt võimalik. Nüüdsest imetlen modellide tööd veel rohkem, kuna nemad teevad selliseid asju tihti ja kuigi see on väga raske töö, siis see on igati väärt igatahes!

Nii tänulik selle võimaluse eest. 2017 aasta on alanud hästi! Loodan, et ka teil! 

Comments

Loading comments...
Show all comments
Form is loading